باتری پاترول

خرید باتری ماشین پاترول

مشخصات باتری پاترول

پاترول از سال 1951 به عنوان شاسی بلند پنج محوره (SWB) یا شاسی بلند پنج محوره (LWB) در دسترس است. نسخه LWB در انواع شاسی بلندهای شاسی بلند و شاسی بلند ارائه شده است. بین سال های 1988 تا 1994، فورد استرالیا پاترول را به عنوان فورد ماوریک عرضه کرد. در برخی از کشورهای اروپایی مانند اسپانیا، گشت توسط ابرو به عنوان گشت ابرو به بازار عرضه شد. در سال 1980 در ژاپن، آن را تغییر داد و به طور متناوب در مکان های فروشگاه نیسان پرنس به نام نیسان سافاری فروخته شد. نیسان پاترول 2021 دارای طول 5175 میلی متر و عرض 1995 میلی متر با فاصله بین دو محور 3075 میلی متر است . ارتفاع Ti 1940 میلی متر است در حالی که Ti-L ارتفاع 1955 میلی متر دارد.حداکثر ظرفیت بکسل ترمز شده آن 3500 کیلوگرم است، در حالی که ظرفیت بکسل بدون ترمز 750 کیلوگرم است، حداکثر بارگیری بکسل 350 کیلوگرم است. فاصله از سطح زمین 273 میلی متر است، در حالی که زاویه خروج آن 26.3 درجه و زاویه نزدیک شدن آن 34.4 درجه در Ti و 28.0 درجه در Ti-L است.

مشخصات باتری پاترول : سینی باتری در داخل ماشین پاترول، جایی که باتری در آن قرار می گیرد، دارای ابعادی است که می توان از باتری 60 آمپر پایه کوتاه در قالب L2، باتری 66 آمپر در قالب L3 و باتری 74 آمپر در قالب L3 برای این ماشین استفاده کرد.

باتری باید دارای ابعادی باشد که به راحتی در جایگاه خود قرار بگیرد، زیرا اگر ابعاد باتری متناسب نباشد و به درستی در جایگاه خود قرار نگیرد، زود تر از حد استاندارد خراب می شود، زیرا دچار ارتعاشات وفشار های ضربات ماشین می شود.

صفحات باتری های سیلد اسید در کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری با استفاده از تکنولوژی تولید جدید و به روز پانچ و یا اکسپند تولید می شود که همین امر باعث افزایش طول عمر آن ها شده است زیرا ریزش سرب صفحات به حداقل رسیده است.

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 66 آمپر اوربیتال سیلور، باتری 74 آمپر واریان صبا

97 24 85 77 – 021


تعویض باتری پاترول

اگر به سلامت باتری خودرو خود شک کرده اید و می خواهید تست باتری انجام دهید، با ما در ادامه مطالب همراه باشید.

بهترین راه برای رمزگشایی وضعیت باتری خودرو، به غیر از تلاش برای روشن کردن موتور برای بررسی وجود شارژ، آزمایش آن با استفاده از مولتی متر است. مولتی مترهای دیجیتال بهترین گزینه برای این کار هستند زیرا تست دقیق تری را ارائه می دهند. حتی یک مولتی متر ارزان قیمت I (CAT-I) خوب است زیرا شما فقط ولتاژ را آزمایش می کنید نه آمپر.

اگر نمی دانید چگونه از مولتی متر برای آزمایش باتری خودرو استفاده کنید، روش زیر را بخوانید:

مرحله 1: تنظیم مولتی متر
اطمینان حاصل کنید که احتراق، چراغ ها و رادیو خاموش هستند. موقعیت ولتاژ DC را در مولتی متر خود (یا اگر 12 محدوده تست باتری خودرو دارید) تنظیم 20 ولت را انتخاب کنید. معمولاً ولتاژ DC به عنوان V مشخص می شود و سپس یک خط کوتاه با خط نقطه ای در زیر آن مشخص می شود. خط موج دار بعد از یک V ولتاژ AC (جریان متناوب) است و برای بررسی ولتاژ اصلی خانه شما است.

مرحله 2: تست باتری
با پروب قرمز متصل به ترمینال ولتاژ (اصلی) مولتی متر و سیم سیاه متصل به ترمینال مشترک (COM) مولتی متر: سیم قرمز را روی ترمینال مثبت (+معمولاً قرمز) قرار دهید باتری و رنگ سیاه به ترمینال منفی ( – ، معمولاً سیاه) منتهی می شود.

مرحله 3: عدد را از مولتی متر بخوانید
کنتور به موازات باتری خودرو متصل شده و یک خواندن را به طور خودکار نمایش می دهد. به خواندن ولتاژ DC توجه داشته باشید. باتری های خودرو حدودا  12.6 ولت DC (جریان مستقیم) را از طریق شش سلول تأمین می کنند که حدودا هر کدام 2.1 ولت تولید می کند. اگر دستگاه، عدد بین 12 تا 13.2 ولت را نشان دهد، به این معنا است که احتمالا باتری سالم است. در این لحظه از شخص دیگری بخواهید تا ماشین را روشن کند، در این لحظه که ماشین برای روشن شدن مقداری انرژی از باتری می گیرد، عدد را بخوانید، اگر عدد کمتر از 9 ولت باشد، باتری به احتمال خیلی زیاد خراب است.

اگر با انجام این تست متوجه شده اید که باتری پاترول شما خراب است و باید تعویض باتری پاترول انجام دهید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این کار را در کمترین زمان انجام دهند.


قیمت باتری پاترول

بسیاری از افراد و شرکت ها باتری خودرو را بازیافت می کنند. در حقیقت، باتری خودروها بیشترین بازیافت را در ایالات متحده دارند و نرخ بازیافت آنها 98 تا 99 درصد است. اکثر افراد به سادگی باتری های ماشین قدیمی خود را به نمایندگی یا مغازه ای که در حال خرید جایگزین آنها هستند، باز می گردانند، که صحیح ترین کار ممکن است.

آیا می توان برای باتری کهنه ماشین پول گرفت؟
بله. کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری های کهنه را از مشتریان خریداری می کنند و هزینه آن را از قیمت باتری نو کم می کنند.

فروشگاه های قطعات خودرو و تعمیرگاه ها با باتری های قدیمی چه می کنند؟
مطابق قوانین مختلف ایالتی و منطقه ای و قراردادهایی با تولیدکنندگان و بازیافت کننده های باتری، فروشگاه های خدمات معتبر باتری ها را برای بازیافت دسته جمعی دریافت می کنند. به گفته شورای بین المللی باتری، بیش از 98 درصد سرب باتری بازیافت می شود. بنابراین بهترین راه و درست ترین کار این است که باتری کهنه خود را به هنگام خرید باتری به فروشنده تحویل دهید.

آیا مواد بازیافتی در باتری خودرو وجود دارد؟
بله. سرب باتری و پلاستیک بدنه باتری قابل بازیافت است.

آیا برای بازیافت باتری ماشین قدیمی باید هزینه ای پرداخت کنم؟
اکثر فروشگاه های قطعات خودرو با خرید یک باتری اتومبیل جدید واجد شرایط بازیافت رایگان باتری را ارائه می دهند. مانند کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری پاترول

باتری ماشین با تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی الکتریک، برق مورد نیاز ماشین برای روشن شدن را تامین می کند. بنابراین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به هنگام خرید باتری باید توجه داشته باشید که باتری با کیفیت خریداری کنید تا بتواند به راحتی وظیفه خود را انجام دهد و به هنگام روشن کردن ماشین، شما را دچار مشکل نکند.

امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، طیف وسیعی از باتری های با کیفیت در برند های مختلف را در اختیارتان قرار داده است تا بتوانید باتری مناسب خودرو خود را به راحت انتخاب کنید.

مزایای خرید از امداد رسان باتری:

تحویل باتری در کمترین زمان همراه با تاریخ تولید جدید
تحویل باتری همراه با گارانتی تعویض معتبر کارخانه
ارسال باتری به صورت رایگان در سراسر شهر تهران مانند پاسداران، زعفرانیه، نارمک و …
نصب باتری توسط کارشناسان نصب ماهر ما به صورت رایگان
پرداخت وجه باتری پس از نصب باتری بر روی ماشین

تمامی خدمات امداد رسان باتری به صورت شبانه روزی قابل ارائه می باشد و فقط کافی است با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

97 24 85 77 – 021

باتری پاترول با قیمت مناسب

تست باتری پاترول

ارسال و نصب رایگان باتری پاترول

چه زمانی برق دزدی می تواند باتری پاترول را تخلیه کند؟

آیا می توانید تصور کنید که هر بار که سوار ماشین خود می شوید مجبور باشید ساعت خود را تنظیم مجدد کنید؟ یا مجبور هستید کانال های رادیویی مورد علاقه خود را برای هر سفر دوباره برنامه ریزی کنید؟خوشبختانه، شما مجبور نیستید. وسیله نقلیه شما به گونه ای ساخته شده است که ساعت، کانال های از پیش تنظیم شده رادیویی و حتی سیستم هشدار را حتی پس از خاموش شدن خودرو تامین می کند. در حالی که مقداری برق دزدی برای ادامه کار این سیستم‌ها طبیعی است، اگر یک مشکل الکتریکی به دلیل سیم‌کشی ضعیف، فیوزهای معیوب یا اتصالات ضعیف وجود داشته باشد، برق دزدی می‌تواند افزایش یابد و شارژ باتری پاترول را کاهش دهد. این موضوع می تواند در بلند مدت شما را مجاب به تعویض باتری نیسان پاترول کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آوانته و باتری کپچر

97 24 85 77 – 021

 

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
پوریا
پوریا
1 سال قبل

سلام من ماشین پاترول دارم تازه خریدمش آفرود کردمش و سیستم صوتی و دوتا پرژکتور انداختم روش . طی تحقیقاتی انجام دادم دو تا راه وجود داره که برق ماشین و لوازم برقی ماشین و فراهم کنم . یکی اینکه باتری با آمپر بالا تر نصب کنم روی ماشین که نمیدونم بیشترین آمپری که می تونم روی ماشین پاترول نصب کنم چن آمپر لطفا کمک کنید و یه راه دیگه هم اینه که سیم بکشم تا عقب ماشين یا اگر جلو ماشین جا هست همونجا سیم بکشم باتری به اصطلاح ثانویه نصب کنم روی ماشین که جواب برق ماشین و بده . که بازم نمیدونم باید باتری ثانویه چند آمپر باشه اینم بگید لطفا و اینکه کدوم راه از نظر کارشناسان سایت شمابهترو مناسب تر و همینطور کم هزینه تر هست ؟ ممنون میشم کارم و راه بندازید .