باتری وانت پادرا

باتری وانت پادرا

خرید اینترنتی باتری وانت پادرا

باتری وانت پادرا ، باتری 70 آمپر است که توسط کارخانه ماشین سازی سایپا به صورت فابریک بر روی ماشین نصب می شود .

کارخانه سایپا ، آمپر مناسب ماشین پادرا را با توجه به نیاز الکتریکی قطعات خودرو انتخاب کرده است که پاسخگو نیاز آنها باشد .

باتری 70 آمپر در کارخانه های صبا باتری و سپاهان باتری در قالب پایه بلند با دو قطب چپ و راست تولید می شود که با توجه به جایگاه قرار گیری باتری در ماشین پادرا ، باتری مناسب آن ، باتری 70 آمپر پایه بلند قطب راست است .

آمپر مناسب باتری وانت پادرا با تاریخ روز

آمپر مناسب ماشین پادرا توسط کارخانه سایپا ، باتری 70 آمپر انتخاب شده است که مالکان این ماشین به هنگام خرید این باتری و تعویض باتری باید به تاریخ تولید آن توجه داشته باشند که زمان طولانی ای از آن نگذشته باشد تا باتری سالم تهیه و نصب ود .

باتری وانت پادرا با کیفیت بالا

در حال حاضر در کشور ایران و همینطود در خاورمیانه ، بهترین سطح کیفیت باتری های خودرویی از تولیدات کارخانه های صبا باتری و سپاهان باتری است و شما می توانید باتری مورد نیاز خود را به راحتی از نمایندگان این دو شرکت در سطح شهر خریداری کنید و از خدمات پس از فروش باتری ها در سطح کشور بهره ببرید .

 

باتری 70 آمپر پایه بلند سوزوکی  ، باتری 70 آمپر پایه بلند اوربیتال پریمیوم

قیمت باتری وانت پادرا

تعویض باتری ماشین پادرا

باتری پادرا با ارسال و نصب رایگان

تعویض به موقع  باتری وانت پادرا چه مزیتی برای شما دارد؟

باتری وانت پادرا در وسیله نقلیه شما بسیار مهم است. یک باتری خودرو باید از وضعیت خوبی برخوردار باشد تا از گرمای تابستان جان سالم به در ببرد و نیاز شما به تعویض باتری را به تعویق بی اندازد. یک باتری جدید به خودرو شما جان تازه ای می بخشد و عملکرد خودرو در هنگام را اندازی موتور را بهبود می بخشد.

با تعویض باتری وانت پادرا در زمان مناسب می توانید مسائل مربوط به تخلیه مکرر باتری را برطرف کنید. برخلاف باتری قدیمی ، یک باتری خوب به سرعت شارژ می شود و محدودیت زمانی کمتری برای شارژ دارد.

تعویض باتری خودرو ممکن است خطرات ذاتی داشته باشد. ترک خوردگی و خوردگی باتری قدیمی می تواند باعث نشت خطرناک اسید باتری شود. باتری همچنین می تواند حتی زمانی که ماشین خاموش است، تولید انرژی کند، بنابراین در هنگام تعویض وانت پادرا باید به خاطر داشته باشید که با برق کار می کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری CHR و باتری سورنتو

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments