باتری پژو 206

باتری پژو 206

مشخصات باتری پژو 206

مشخصات باتری پژو 206 : باتری ماشین پژو 206 در تیپ های مختلف و سال تولید متفاوت دارای آمپر های مختلفی می باشد. به هنگام خرید باتری پژو 206 خود حتما به نکات زیر دقت فرمایید.

باتری ماشین پژو 206 تولید سال 96 به قبل باتری  50 آمپر در قالب L2 است، علاوه بر آن باتری 55 آمپر و باتری 60 آمپر در قالب L2 نیز برای این ماشین مناسب می باشد. باتری ماشین پژو 206 تولید سال 96 به بعد، باتری 50 آمپر در قالب L1 است.

در ماشین پژو 206 تولید سال 96 به بعد در تیپ 2، باتری قالب L2 را می توان استفاده کرد اما به سختی و باتری در این شرایط و با قرار گیری در جای کوچک تغیر شکل می دهد و باتری به هنگام خراب شدن، به دلیل تغییر در ظاهر شامل گارانتی نمی شود، اما در ماشین پژو 206 تولید سال 96 به بعد در تیپ 5 فقط باتری 50 آمپر مناسب است و به هیچ عنوان نمیتوان از باتری هایی با قالب دیگر استفاده کرد.

97 24 85 77 – 021

پژو مدت ها قبل از ورود 206 در سال 1998، یک هاچ بک بود و جایگزین خانواده هاچ بک 205 شد که از سال 1983 تولید می شد. در واقع این مدت زمانی است که سلف خود در اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر تحت سلطه بوده است، در حالی که وظیفه جایگزینی آن را بر عهده دارد. حتی پس از گذشت زمان زیاد، کار آسانی نبود. 206 با سبک مدرن 90 و بار دیگر توجه خود را به فولکس واگن گلف جلب کرد، 206 در طعم هاچ بک سه و پنج در و بعداً یک سدان برای تعدادی از بازارهای خارج از کشور عرضه شد. پژو زمانی که تصمیم گرفت یکی از آخرین گیربکس های دمنده طبیعی، دنده دستی، سبک و زیرک را از سری خود بسازد، سابقه مسابقات و عناوین زیادی را در قفسه خود داشت: 206 RC. جنگ داغ تا حدی از بخش جمع و جور به سوپر مینی منتقل شد.

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 60 آمپر پایه کوتاه اوربیتال پریمویم

باتری هیوندا وراکروز با ارسال و نصب رایگان

تعویض باتری پژو 206

شما با نگهداری صحیح از باتری پژو 206 و رعایت نکات مراقبتی می توانید زمان تعویض باتری پژو 206 را بعد از پایان عمر مفید آن انجام دهید اما اگر به درستی از باتری نگهداری نکنید زمان تعویض باتری زود تر از عمر مفید باتری فرا می رسد.

97 24 85 77 – 021

چند نکته مهم در رابطه با نگهداری صحیح از باتری خودرو:

سعی کنید نصب باتری بر روی خودرو را به کارشناس نصب بسپارید تا به صحیح ترین شکل باتری پژو 206 شما را نصب کند، زیرا اگر باتری به درستی در جایگاه خود قرار نگیرد با ضربات خودرو به هنگام راندگی تکان می خورد و باعث افزایش سرعت فرسودگی صفحات باتری می شود.
باتری را هر 2 ماه یک بار چک کنید و از سالم بودن آن و اتصال درست کابل ها اطمینان حاصل فرمایید.
علاوه بر باتری خودرو، دینام ماشین را نیز چک کنید و مطمئن شوید که دینام ماشین سالم است، زیرا دینام وظیفه شارژ باتری را بر عهده دارد و در صورت خراب بودن به باتری نیز آسیب می رساند.
باتری پژو 206 را در جای گرم مانند زیر آفتاب در طولانی مدت نگه ندارید زیرا گرما اثر منفی بر روی باتری ماشین دارد.
برخی افراد در نگهداری از باتری ماشین سهل انگاری می کنند و باعث خرابی باتری می شوند، به عنوان مثال هنگامی که می خواهند ماشین را خاموش کنند و پارک کنند، به چراغ های ماشین دقت نمی کنند و ممکن است چراغ ها در طولانی مدت روشن بمانند و باعث خالی شدن شارژ باتری پژو 206 می شوند و این باعث می شود وقتی بخواهند دوباره ماشین را روشن کنند، باتری توان رساندن آمپر کافی به استارت را نداشته باشد، در این صورت ماشین روشن نمی شود.

 

مشخصات باتری سایر خودرو ها: باتری تویوتا راو 4

باتری اوربیتال پژو 206
باتری سوزوکی پژو 206

قیمت باتری پژو 206

قیمت باتری پژو 206 با توجه به برند و مقدار آمپر آن متغیر است. باتری های کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری دارای بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار هستند که شما می توانید این باتری ها را از نمایندگی این دو کارخانه تهیه کنید، این دو کارخانه باتری هایی با تکنولوژی تولید سیلد اسیدی تولید می کنند که این تکنولوژی، به روز ترین و با کیفیت ترین نوع تولید باتری خودرویی است که طبق استاندارد های جهانی تولید می شود.

باتری واریان، باتری پرطرفدار کارخانه صبا باتری است که توانسته رضایت و نظر مبت مشتریان خود را جلب کند و از معروف ترین و با کیفیت ترین برند های باتری در ایران و خاورمیانه شود. این باتری دارای سابقه چندین ساله است و امتحان خود را در رقابت با سایر برند های باتری پس داده است و سربلند به تولید خود ادامه داده است و همچنان از باتری های پیشرفته و پرطرفدار است.

باتری واریان صبا یک انتخاب هوشمندانه است که می تواند شما را به آنچه که می خواهید برساند. این باتری از نظر اقتصادی بسیار مناسب است زیرا با توجه به عملکرد و کارایی هایی که دارد، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. اگر قیمت باتری پژو 206 برایتان اهمیت دارد، باتری واریان صبا باتری بهترین انتخاب است.

پس از خرید باتری پژو 206 ، می توانید با مراقبت هایی که در بالا برایتان توضیح داده ایم، از باتری به بهترین شکل نگهداری کنید تا مجبور نشوید دوباره پس از گذشت زمان کوتاه دوباره هزینه ای بابت باتری ماشین خود پرداخت کنید.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری پژو 206 با تاریخ جدید

خرید باتری پژو 206 با تاریخ جدید از طریق سایت ما به عنوان نماینده رسمی سپاهان باتری و صبا باتری به راحتی امکان پذیر است. شما می توانید برند دلخواه و آمپر مناسب ماشین خود را از لیست زیر انتخاب کنید و با شماره گیری تلفن زیر سفارش خود را ثبت کنید و با کارشناسان ما در خرید خود، مشورت کنید.

خرید از نمایندگی این دو کارخانه مزایایی دارد که شامل موارد زیر است:

ارسال و نصب رایگان در محل دلخواه شما: پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان نصب ما، باتری پژو 206 شما را در کوتاه ترین زمان به دستتان می رسانند.

خرید باتری با تاریخ تولید جدید: برای این که بتوانید مطمئن شوید باتری سالم خریداری می کنید، می توانید تاریخ باتری را بررسی کنید، اگر باتری دارای تاریخ قدیمی باشد، به این معنا است که به احتمال زیاد دچار فرسودگی شده است.

ضمانت و گارانتی تعویض: شما فقط با خرید از نمایندگی می توانید باتری پژو 206 با ضمانت تهیه کنید که ضمانت باتری از مهمترین اصل های خرید باتری است.

تست باتری: می توانید قبل از نصب باتری جدید، توسط کارشناسان ما تست باتری انجام دهید و از خراب بودن آن مطمئن شوید.

تست دینام: گاهی اوقات مشکل اصلی از دینام ماشین است و به دلیل عملکرد ناقص دینام، باتری به خوبی شارژ نمی شود و دچار مشکل می شود، این اتفاق باعث می شود بعد از نصب باتری جدید، دوباره باتری دچار مشکل شود، بنابراین تست دینان و اطمینان حاصل کردن از سلامت آن از مهمترین اقدامات قبل از تعویض باتری پژو 206 است که این کار توسط کارشناسان ما به صورت رایگان برای ماشین شما انجام می گیرد.

ارسال باتری پژو 206 شما به تمام نقاط شهر تهران مانند استخر، قنات کوثر، بلوار مطهری و … به صورت رایگان انجام می شود.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری پژو 206

تست باتری پژو 206

ارسال و نصب رایگان باتری 206

سوالات متداول مشتریان گرامی

آیا می توان باتری پژو 206 را بدون تحویل باتری فرسوده خریداری کرد؟

اگر می خواهید باتری کهنه پژو 206 را تحویل ندهید و باتری نو بخرید، باید بدانید که هزینه بیشتری پیش رو خواهید داشت. کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، نمایندگان خود را موظف به دریافت باتری کهنه از مشتری کرده اند، زیرا این دو کارخانه با استفاده از تجهیزات کامل و پیشرفته، به بازیافت صحیح باتری کهنه پژو 206 پرداخته اند و با این کار به دو نتیجه بسیار مهم رسیده اند.

نتیجه اول: جلوگیری از آسیب مواد تشکیل دهنده باتری کهنه به محیط زیست.

نتیجه دوم: جلوگیری از افزایش بیش از حد قیمت باتری خودرویی.

شما هم می توانید با تحویل باتری کهنه به ما، در رسیدن به این دو نتیجه و هدف، کمک کنید.

97 24 85 77 – 021

 

تست باتری پژو 206 چه کمکی به شما می کند؟

باتری پژو 206 شما باید بتواند شارژ کافی را در خود نگه دارد تا به درستی انرژی مورد نیاز وسیله نقلیه شما برای راه اندازی خودرو تامین شود. با تست باتری پژو 206 از نظر ولتاژ، می توانید میزان انرژی خروجی باتری خود را آزمایش کنید. باتری پژو 206 سالم ​​خودرو دارای ولتاژ حدود 12.4 ولت است، اگر در تست باتری پژو 206 به مقدار ولتاژی کمتر از این مقدار برخورد کردید باید از یک متخصص درخواست کنید تا وضعیت باتری شما را به صورت دقیق تر برسی کند. مثلا می توانید هنگامی که روغن خودرو خود را تعویض می کنید ، از کارشناس خبره در این زمینه بخواهید تست باتری پژو 206 را جهت برسی ولتاژ باتری برای شما انجام دهد. اگر ولتاژ ضعیف‌تر از حد انتظار باشد، ممکن است به زودی نیاز به تعویض باتری پژو 206 داشته باشید. از این دستورالعمل ها استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که باتری پژو 206 شما تا زمانی که در حال استفاده است به بهترین شکل ممکن کار می کند. اگر به تعمیر یا تعویض باتری نیاز دارید ، به کارشناسان امداد باتری کهن اعتماد کنید و از ایشان در خواست راهنمایی کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا و باتری ال 90

97 24 85 77 – 021

 

آیا تشخیص برق دزدی در باتری پژو 206 آسان است؟

شناسایی یک برق دزدی قبل از اینکه باتری پژو 206 شما را از بین ببرد می تواند دشوار باشد زیرا معمولاً هیچ چیز غیرعادی را متوجه نمی شوید. اگرچه روشن گذاشتن چراغ‌های جلو به‌طور تصادفی ممکن است یک نمونه ی آشکار باشد، اما این نوع موقعیت‌ها در واقع یک نشانگر بیرونی دارند که نشان می‌دهد چیزی اشتباه است، در مورد بسیاری از برق دزدی ها، مؤلفه‌ای که در هنگام خاموش بودن ماشین شما آمپر می‌کشد، توجه شما را جلب نمی‌کند تا زمانی که برای استارت زدن خودرو با مشکل مواجه شوید و یک استارت بی‌ثمر را داشته باشید.

باتری سایر خودرو ها : باتری ورنا

97 24 85 77 – 021

 

چه موادی می تواند بر باتری پژو 206 شما فشار وارد کند؟

باتری پژو 206 می تواند تا چهار سال دوام بیاورد اما این بدان معنا نیست که باید چهار سال برسی و تست آن را به طور کلی بگذارید. برخی چیزها می توانند به باتری پژو 206 شما فشار وارد کنند. به عنوان مثال، در طول زمستان تقاضای زیادی برای دریافت انرژی از باتری پژو 206 خواهید داشت، زیرا از سیستم هایی مانند روشنایی و گرمایش بسیار بیشتر استفاده خواهید کرد. از طرفی تولید انرژی در زمستان کند می شود و باتری پزو 206 شما برای این که انرژی کافی برای خودرو را فراهم کند، تحت فشار زیادی قرار می گیرد و اگر فرسوده و پیر باشد ممکن است دوام نیاورد.

باتری سایر خودرو ها : باتری ماکسیما

97 24 85 77 – 021

 

علت اهمیت باتری پژو 206 در خودرو چیست؟

باتری پژو 206 به عنوان نیروی محرکه برای ماشین شما عمل می کند. نیروی تولید شده توسط باتری خودرو، برای راه اندازی موتور خودرو ضروری است. جدای از آن، باتری خودرو وظایف مختلفی مانند روشن کردن چراغ ها، پخش کننده ها، رادیو ماشین و موارد دیگر را در زمان خاموش بودن موتور خودرو بر عهده دارد، این یکی از دلایلی است که چرا باتری برای خودرو شما بسیار ضروری است. باتری پژو 206 به عنوان عضو حیاتی خودرو شناخته می شوند و برای مدیریت سیستم های الکتریکی موجود در یک خودرو ضروری است. پس این واضح ترین و مهم ترین دلیل برای این است که دائماً وضعیت سلامت باتری خودرو خود را تحت کنترل داشته باشید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا

97 24 85 77 – 021

 

آیا این موضوع که باتری پژو 206  ممکن است منفجر شود صحت دارد؟

دانستن کمی اطلاعات در مورد باتری پژو 206 سیلد اسیدی 12 ولتی کمک می کند تا بتوانید آن را در شرایط مناسب نگهداری کنید. آنها دارای شش محفظه دو ولتی به نام سلول هستند که شامل شبکه ای از صفحات سربی غوطه ور در اسید سولفوریک است. هنگامی که اسید با صفحات سربی و آب واکنش می دهد، الکتریسیته تولید می شود.

یکی از محصولات جانبی این فرآیند، هیدروژن گازی است، عنصری که بسیار قابل اشتعال است که برای نیرو دادن به موتورهای موشک استفاده می شود. شارژ باتری پژو 206 نیز هیدروژن تولید می کند و از آنجایی که گرما خروجی هیدروژن را افزایش می دهد، معمولاً در هوای گرم می توانید انتظار مشکلات بیشتری را داشته باشید. خطر این است که اگر جرقه ای در نزدیکی باتری رخ دهد، هیدروژن منفجر شود. بنابراین باید باتری را از شرایطی که ممکن است باعث ایجاد انفجار در آن شود، دور نگه دارید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری لیفان 620

97 24 85 77 – 021

4.8 5 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کیمیا
کیمیا
1 سال قبل

سلام روزتون بخیر مرسی بابت توضیحات جامع و کاملتون . من یه مشکلی که با باتری ماشین ۲۰۶ خودم دارم اینه که هر دفعه میخوام روشنش کنم باید ماشین و حول بدیم تا روشن بشه یا تو سرازیری باشه بتونم روشنش کنم ولی باتری ماشینم و کمتر از ۴ یا ۵ ماهه که عوض کردم و باتری ۵۰ آمپر صبا باتری روش نصب کردم ولی فکر میکنم باتری بی کیفیت یا خراب دادن بهم . میخواستم هم راجع به گارانتی باتری صبا بهم توضیح بدید که چند ماهه هست و اینکه مشکل باتری ماشینم دقیقا چیه . شارژ نداره ؟ خراب شده . چیشده و اینکه از کجا متوجه بشم که باتری اصل هست یا متفرقه؟

محمد جواد
محمد جواد
1 سال قبل

سلام شبتون بخیر خسته نباشید من یه سوال راجع به باتری ماشین پژو ۲۰۶ دارم امیدوارم وقت بذارید جواب بدید .

باتری ماشین پژو ۲۰۶ من که در حال حاضر روی ماشین نصب هست باتری ۵۵ آمپر هست ولی تو سایت های مختلف نوشته شده که باتری ۵۰ آمپر ، باتری فابریک این ماشین هست . میخوام بدونم اگر این موضوع درسته ، من هم باتری ۵۰ آمپر که قیمت مناسب تری داره بخرم رو ماشین نصب کنم اگر هم که امکان نداره بگید که چه برندی قیمت مناسب تری داره با آمپر ۵۵ آمپر . ممنون از لطفتون

کوروش
کوروش
1 سال قبل

خسته نباشید. وقتتون بخیر. برای پژو ۲۰۶ مدل ۹۶ تیپ ۲ دارم. میخوام تعویض باتری انجام بدم. الان باتری ۵۰ آمپر روی ماشین نصب هست ولی میخوام الان که خراب شده، باتری قوی تر و آمپر بالاتر بخرم نصب کنم چون که من سیستم صوتی قوی روی ماشین نصب کردم حس می کنم باتری قبلی هم به خاطر همین انقد زود خراب شد. چون تند تند شارژ باتری تموم میشد و مجبور میشدم یا با کابل به کابل کردن باتری و شارژ کنم ماشین روشن بشه یا باتری و باز کنم ببرم بدم برام شارژ کنن. لطفا بگید که بیشترین آمپری که می تونم برای باتری پژو ۲۰۶ استفاده کنم چند آمپر هست. ممنون میشم راهنمایی کنید که ازتون خرید هم بکنم برام باتری و ارسال کنید برام. من منطقه ۸ تهران هستم.مرسی

Milad
Milad
10 ماه قبل

جناب میخواستم تعویض باتری پژو ۲۰۶ انجام بدم اما اولین باری هست که می خوام خرید باطری پژو ۲۰۶ کنم و هیچ اطلاعاتی ندارم که چه برندی برای باتری پژو ۲۰۶ خوب هستش. هر سایتی رو که دیدم یا راجع به باتری اوربیتال سپاهان باتری بود یا راجع به صبا باتری و برند واریان. شما تنها سایتی بودید که همه برند ها رو داشت برای همین کامنت گذاشتم از شما بپرسم که چه باتری تهیه کنم که برای باطری ماشین پژو ۲۰۶ مناسب باشه لطفاً من را راهنمایی کنید و بگید که در حال حاضر با کیفیت ترین باتری موجود در بازار چه برندی هست باید از چه باتری استفاده کنم. من حتی نمی دونم که باتری مناسب ۲۰۶ چند آمپر هست اگر اطلاعات کامل راجع به باطری مناسب پژو ۲۰۶ بهم بدید که چه میزان آمپر و چه ابعادی برای باتری ماشین من مناسب است ممنونتون میشم.