باتری پژو 207

باتری پژو 207

مشخصات باتری پژو 207

مشخصات باتری پژو 207 : باتری فابریک ماشین پژو 207 ، باتری 50 آمپر می باشد که توسط شرکت خودروسازی ایران خودرو بر روی ماشین نصب می شود، علاوه بر باتری 50 آمپر ، باتری 55 آمپر و 60 آمپر نیز برای ماشین پژو 207 مناسب می باشد، باتری 50 آمپر در قالب L1 و باتری های 55 آمپر و 60 آمپر در قالب L2 تولید می شوند.

این خودرو یکی از پرفروش ترین ها در کلاس سوپرمینی است و پژو 207 با ترکیب سبک، فضا و طیف وسیعی از مشخصات و موتورها به فروش خود ادامه می دهد، این هاچبک چهار در رقیب فورد فیستا، فولکس واگن پولو و رنو کلیو نیز رانندگی مناسبی دارد و از کیفیت 206 شکننده ای که جایگزین آن شده است کیفیت بالاتری دارد. هنوز سوالاتی در مورد قابلیت اطمینان وجود دارد، اما موتورهای بنزینی و دیزلی قوی عملکرد و کارایی را به خوبی ترکیب می کنند، با نسخه های Oxygo با ارائه آلایندگی زیر 100 گرم در کیلومتر CO2 و عوارض جاده ای صفر، و در حالی که خودروهای سطح ابتدایی بسیار کم مجهز هستند، هر 207 از مشخصات متوسط ​​به بالا دارای کیت زیادی است، جدا از ویژگی های ایمنی، مدل های اولیه Urban دارای پنجره های جلو برقی، استریو سی دی و فرمان برقی بودند. بهتر است از مدل S یا بالاتر استفاده کنید.

 

باتری 50 آمپر اوربیتال پریمیوم ، باتری 55 آمپر سوزوکی

97 24 85 77 – 021

قیمت مناسب باتری سپاهان هیوندا سوناتا

تعویض باتری پژو 207

تنها هنگامی که از خرابی باتری خودرو خود مطمئن شدید اقدام به تعویض باتری پژو 207 خود بکنید.

بله این جمله تعجب آور است اما این موضوع را می رساند که با آشکار شدن هر ایرادی نیاز به تعویض باتری پژو 207 نیست و در ابتدا باید عیب یابی شود، گاهی ایراد اصلی از خود باتری نیست و مشکل از قطعات مرتبط با باتری است، به عنوان مثال دینام قطعه ای است که ارتباط مستقیم با باتری مشین دارد و وظیفه اصلی آن شارژ باتری پژو 207 است.

در اینجا در رابطه با دینام خواهیم گفت:

lمکن است فکر کنید باتری پژو 207 همه اجزای الکتریکی را در اتومبیل شما تأمین می کند، برف پاک کن شیشه جلو، چراغ جلو یا رادیو. در حقیقت، این آلترناتیو ( دینام ) ماشین است که بیشتر برق خودروی شما را تولید می کند، باتری شما عمدتا فقط برای راه اندازی وسیله نقلیه و تأمین برق هنگام کار نکردن موتور استفاده می شود، دینام یکی از اجزای مهم سیستم شارژ باتری اتومبیل اس.

عملکرد وابسته باتری و دینام خودرو: به درستی می دانیم که قلب یک خودرو پژو 207 آن است، اما در کنار باتری پژو 207 خود، دینام خودرو نیز نقش بسیار مهمی در سلامتی آن ایفا می کند، به عبارت دیگر باتری و دینام ماشین به طور هماهنگ و کنار یک دیگر کار خود را انجام می دهند و در صورتی که هر یک از آنها دچار مشکل بشوند، بر دیگری و همچنین تمامی قسمت های برقی خودرو تاثیر منفی می گذارد.

اگر دینام خودرو به هر دلیلی دچار مشکل شود و یا خراب شود، خودرو به کمک هشدارهایی این مسئله را به راننده نشان می دهد، اولین علامت و هشدار دینام خراب، روشن شدن چراغ خطای آن است.

باید بدانید که اگر دینام خودرو به درستی کار نکند، باتری پژو 207 به خوبی شارژ نمی شود و در نتیجه هر دو آنها دچار مشکل می شوند.

 

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال EFB پژو 207
باتری سوزوکی پژو 207

قیمت باتری پژو 207

یکی از عوامل تاثیرگدار قیمت باتری پژو 207 ، نرخ ارز است. با توجه به بازار پر تلاطم ارز و افزایش و کاهش قیمت ارز، نه تنها باتری های ایرانی بلکه باتری های خارجی هم برای کاهش یا افزایش قیمت، تاثیر می گیرند.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت باتری خودرو، به همراه داشتن باتری کهنه هم آمپر است. قیمت باتری پژو 207 در سایت ما با احتساب تحویل باتری کهنه هم آمپر است و در صورت نداشتن باتری کهنه هم آمپر باید مبلغ بیشتری به ازای هر آمپر باتری پرداخت کنید.

باتری های فرسوده به دلیل داشتن سرب داخل آنها برای تجزیه و انتقال به زباله دانی مراحل خاصی را باید طی کند که شما با تحویل باتری کهنه هم آمپر به نمایندگی ها، این باتری را به چرخه تجزیه و تولید خود برمیگردانید و با این کار از آسیب رساندن به محیط زیست جلوگیری می کنید.

سرب از فلزات دارای محدودیت منابع است که باید از هر ذره آن، حداکثر استفاده انجام گیرد، شما با تحویل باتری کهنه هم آمپر به این چرخه کمک می کنید تا فلز با ارزش داخل آن حفظ شود همچنین با این کار به طور غیر مستقیم از افزایش بیش از حد قیمت باتری خودرویی جلوگیری می کنید.

شما می توانید قیمت باتری پژو 207 خود را در آمپر ها و برند های متفاوت در سایت ما مشاهده کنید، در حال حاضر در بازار باتری کشور ما، بهترین باتری ها، تولیدات کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری است که دارای قیمت بسیار مناسبی هستند.

قیمت باتری پژو 207 نیز مانند تمامی باتری های خودرویی دیگر با احتساب تحویل باتری کهنه هم آمپر مشخص می شود.

 

97 24 85 77 – 021

مشخصات باتری سایر خودرو ها: باتری دنا پلاس


خرید باتری پژو 207 با تاریخ جدید

به دنبال خرید باتری پژو 207 با تاریخ جدید هستید؟

به مکان مناسبی آمده اید. ما از سال 1390باتری پژو 207 را به صورت آنلاین می فروشیم و باتری مناسب خودروی شما را با تاریخ جدید در انبار داریم که برای تحویل روز موجود است. از لیست باتری پژو 207 ما در زیر استفاده کنید تا یک باتری مناسب برای ماشین خود بیابید و آن را با باتری 207 خود مقایسه کنید. آیا به کمک نیاز دارید؟ به سادگی با ما تماس بگیرید تا پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

از مهم ترین نکاتی که باید به هنگام خرید باتری پژو 207 به آن دقت کنید این است که تاریخ تولید باتری جدید باشد تا مطمئن شوید باتری نو خریداری می کنید، اگر از تاریخ تولید تا تاریخ نصب باتری، زمان زیادی گذشته باشد به احتمال خیلی زیاد، باتری فرسوده شده است و باید قبل از نصب باتری، آن را به فروشگاه مرجوع کنید.

شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری پژو 207 با تاریخ جدید بکنید، که این باتری ها در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه می شوند که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش، نصب و ارسال رایگان می باشند. ارسال باتری به تمام نقاط شهر تهران مانند سبلان، نظام آباد، سعادت آباد، زعفرانیه و … رایگان است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

97 24 85 77 – 021

آمپر مناسب باتری پژو 207

تست باتری پژو 207

ارسال و نصب رایگان باتری پژو 207

سوالات متداول مشتریان محترم

آیا ضعیف عمل کردن کولر به باتری ماشین مرتبط است؟

خیر، عملکرد ضعیف کولر ماشین هرگز به باتری پژو 207 مربوط نمی شود و اگر با خرابی کولر و ضعیف عمل کردن کولر مواجه شدید، باید گاز کمپرسور را بررسی کنید.

وظیفه اصلی باتری تامین برق مورد نیاز ماشین برای راه اندازی است. بنابراین هرگاه با مشکل روشن نشدن خودرو مواجه شدید، به سراغ باتری پژو 207 خود بروید. اما اگر با خرابی کولر خودرو خود مواجه شده اید، ماشین خود را به یک مکانیکی ببرید و مشکل خود را مطرح کنید.

97 24 85 77 – 021

 

چگونه طول عمر باتری پژو 207 در حالت حد اکثر خواهد بود؟

همه ما سبک زندگی پرمشغله ای داریم، به این معنی که تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه اغلب به تعویق می افتد یا گاهی اوقات نادیده گرفته می شود. همچنین همه ما می دانیم که وقتی باتری پژو 207 رو به مرگ می رود، استارت زدن ماشین احتمالاً سخت تر است. با کمی تعمیر و نگهداری به راحتی می توان از مرگ ناگهانی باتری پژو 207 جلوگیری کرد.

باتری پژو 207 معمولاً در صورت عادی بودن شرایط، عمری حدود 3 سال دارد. این فرض را بر این می گذارد که آنها در معرض گرمای شدید یا هوای سرد قرار نگیرند، به یک دینام خوب متصل هستند و چرخه های شارژ کاملی دارند.

خوشبختانه از نظر آب و هوا، ما در اینجا در تهران آب و هوای نسبتا معتدلی داریم. وضعیت باتری پژو 207 نیز می تواند تحت تأثیر نحوه رانندگی وسیله نقلیه خود قرار گیرد. رانندگی های کوتاه باتری پژو 207 را به طور کامل شارژ نمی کنند و صفحات باتری را خورده می کنند. علاوه بر این، اگر باتری شما به درستی ایمن نشده باشد، ممکن است در حین رانندگی آسیب ببیند.

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا و باتری تیبا

 

97 24 85 77 – 021

 

آیا دشارژ شدن باتری پژو 207 برای باتری خطرناک است؟

یک بار دشارژ شدن باتری پژو 207 در اثر برق دزدی، باعث آسیب طولانی مدت نمی شود، مگر اینکه باتری پژو 207 شما از قبل قدیمی و فرسوده شده باشد. نکته کلیدی این است که منبع تخلیه را شناسایی کنید و آن را تعمیر کنید و از تخلیه چندباره باتری پژو 207 جلوگیری کنید. از آنجایی که هر بار که ولتاژ یک باتری سیلد اسیدی به زیر یک آستانه خاص می‌رسد، آسیب دائمی در باتری ایجاد می‌شود، بهتر است زودتر با این نوع مشکل مقابله کنید و علاوه بر این حتما از باتری مناسب پژو 207 بر روی خودرو استفاده کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

 

97 24 85 77 – 021

 

چگونه تشخیص دهیم با باتری پژو 207 مرده سر و کار داریم؟

هنگامی که باتری پژو 207 شما از بین می رود، واضح ترین علامت این است که موتور خودرو دیگر روشن نمی شود. با این حال، راه های بسیار زیادی وجود دارد که موتور می تواند روشن نشود. اگر متوجه شدید که با چرخاندن سوییچ هیچ اتفاقی نمی افتد، ممکن است با باتری پژو 207 مرده سروکار داشته باشید. برای کمک به محدود کردن مسائل، باید وقتی کلید را می‌چرخانید به دقت گوش کنید. اگر وقتی کلید استارت را می‌چرخانید اصلاً چیزی نمی‌شنوید، این نشانه خوبی است که موتور استارت هیچ برقی دریافت نمی‌کند و باتری پژو 207 شما از بین رفته است.

باتری سایر خودرو ها : باتری آزرا

97 24 85 77 – 021

 

سرمای زمستان برای باتری پژو 207 خطرناک تر است یا گرمای تابستان؟

برخلاف تصور عمومی، گرمای شدید یا دمای بالای تابستان نسبت به دمای پایین در فصل زمستان، خطر بیشتری برای باتری پژو 207 شما ایجاد می کند. اگرچه این درست است که باتری شما در زمان گرما با ظرفیت بالاتری کار می کند، اما در نهایت دمای بالا باعث کاهش طول عمر کلی باتری شما می شود. تبخیر، شارژ بیش از حد یا خوردگی صفحات باتری، مواردی هستند که به دنبال افزایش دما در باتری پژو 207 شما اتفاق می افتد. بالا رفتن باتری دما، باعث تبخیر آبِ مایع درون باتری پژو 207 می شود و باعث ایجاد آسیب غیرقابل برگشت به ساختار داخلی باتری می شود. در طول ماه های تابستانی سوزان و آزار دهنده ، قرار گرفتن در این شرایط اصلاً دور از ذهن و بعید نیست.

باتری سایر خودرو ها : باتری سمند

97 24 85 77 – 021

 

وجود برخی عوامل طول عمر باتری پژو 207 شما را تحت تاثیر قرار می دهد، این عوامل کدام اند؟

گرما: هوای گرم باعث تبخیر آب از الکترولیت داخل باتری ماشین می شود. اگر در منطقه ای با آب و هوای گرم تری زندگی می کنید، باتری پژو 207 شما معمولاً کمتر از حالت عادی دوام می آورد.

ارتعاشات: اگر گیره های نگهدارنده باتری پژو 207 شما شل باشد یا اغلب در جاده های ناهموار رانندگی می کنید، ارتعاشات باعث می شود که قطعات داخلی باتری سریعتر خراب شوند.

برق دزدی : اگر باتری شما پس از فراموشیِ تصادفیِ خاموش کردن چراغ ها یا به دلایل دیگری که باعث تخلیه انرژی باتری می شود، دشارژ شده و نیاز به باتری به باتری کردن برای راه اندازی ماشین دارد، این اتفاق می تواند باعث فرسودگی بسیار سریعترِ باتری شما شود .

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کمری

97 24 85 77 – 021

5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
عبدللهی
عبدللهی
1 سال قبل

سلام . برای باتری ماشین 207 فقط باید باتری خشک استفاده کنم ؟ یا باتری آبی هم می تونم نصب کنم ؟

سحر یزدانی
سحر یزدانی
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید. من باتری ماشین ۲۰۷ خودم و پارسال عوض اما از ماشین به مدت ۵ ماه اصلا استفاده ای نکردم . دیروز میخواستم ماشینم و روشن کنم روشن نشد . چک کردم باتری ۶۰ آمپر صبا روش نصب هست . با چند تا از همکارانتون تماس گرفتم گفتن که باتری د شارژ شده باید بیان باتری و جایی که هست شارژ مجدد بکنن . میخواستم از شما هم راهنمایی بگیرم که الان با این اتفاقات باتری ماشین ۲۰۷ بنده خراب شده باید تعویض کنم ؟ یا با شارژ مجدد درست میشه ؟ ممنون

پژمان
پژمان
1 سال قبل

من ماشین ۲۰۷ دارم باتری ۵۵ آمپر روش نصب هست.

میخوام بدونم طول عمر باتری ۵۵ آمپر تقریبا چقدره و اگر از زمان طول عمر باتری ماشین ۲۰۷ گذشته باشه حتما باید تعویض بشه ؟ یا اگر باتری همچنان خوب کار بکنه نیازی نیست باتری ماشین تعویض بشه ؟ باتری ۵۵ آمپر که الان هست رو ماشین حدود ۳ سال داره کار میکنه و الان هم هیچ مشکلی نداره باتری ۵۵ آمپر واریان صبا باتری هست . باید تعویض باتری انجام بدم؟ تا مشکل ساز نشه یا موردی نداره و تا وقتی که خوب کار میکنه بزارم رو ماشین نصب باشه؟ خواهشا جواب من و بدید

معتمدی فر
معتمدی فر
1 سال قبل

وقت بخیر. من امشب تو راه بودم از صبح چند بار ماشین و خاموش روشن هم کرده بودم اما آخر شب برای چندمین بار که خواستم ماشین و روشن کنم بعد از یک ساعت خاموش بودن، ماشین اصلا استارت نخورد کلا صدایی از ماشین نیومد انگار باتری خالی خالی شده بود. باتری به باتری کردم باتری پژو ۲۰۷ خودم و اما فردا صبح نمیدونم دوباره روشن میشه یا نه . میخوام بدونم مشکل از چیه که باتری پژو ۲۰۷ من نمی تونه ماشین و روشن کنه. آخه تازه هم باتری و خریدم حدود ۵ یا ۶ ماهه نمیشه که باتری انقد زود خراب بشه فکر می کنم یه چیزی یه قطعه ای بهش فشار میاره برق زیادی میگیره از باتری. میشه بگید چجوری می تونم تشخیص بدم ایراد اصلی کجای ماشین هست؟ مرسی