باتری پژو ۲۰۷

باتری پژو 207

مشخصات باتری پژو ۲۰۷

مشخصات باتری پژو ۲۰۷ : باتری فابریک ماشین پژو ۲۰۷ ، باتری ۵۰ آمپر می باشد که توسط شرکت خودروسازی ایران خودرو بر روی ماشین نصب می شود، علاوه بر باتری ۵۰ آمپر ، باتری ۵۵ آمپر و ۶۰ آمپر نیز برای ماشین پژو ۲۰۷ مناسب می باشد، باتری ۵۰ آمپر در قالب L1 و باتری های ۵۵ آمپر و ۶۰ آمپر در قالب L2 تولید می شوند.

این خودرو یکی از پرفروش ترین ها در کلاس سوپرمینی است و پژو ۲۰۷ با ترکیب سبک، فضا و طیف وسیعی از مشخصات و موتورها به فروش خود ادامه می دهد، این هاچبک چهار در رقیب فورد فیستا، فولکس واگن پولو و رنو کلیو نیز رانندگی مناسبی دارد و از کیفیت ۲۰۶ شکننده ای که جایگزین آن شده است کیفیت بالاتری دارد. هنوز سوالاتی در مورد قابلیت اطمینان وجود دارد، اما موتورهای بنزینی و دیزلی قوی عملکرد و کارایی را به خوبی ترکیب می کنند، با نسخه های Oxygo با ارائه آلایندگی زیر ۱۰۰ گرم در کیلومتر CO2 و عوارض جاده ای صفر، و در حالی که خودروهای سطح ابتدایی بسیار کم مجهز هستند، هر ۲۰۷ از مشخصات متوسط ​​به بالا دارای کیت زیادی است، جدا از ویژگی های ایمنی، مدل های اولیه Urban دارای پنجره های جلو برقی، استریو سی دی و فرمان برقی بودند. بهتر است از مدل S یا بالاتر استفاده کنید.

 

باتری ۵۰ آمپر اوربیتال پریمیوم ، باتری ۵۵ آمپر سوزوکی

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

قیمت مناسب باتری سپاهان هیوندا سوناتا

تعویض باتری پژو ۲۰۷

تنها هنگامی که از خرابی باتری خودرو خود مطمئن شدید اقدام به تعویض باتری پژو ۲۰۷ خود بکنید.

بله این جمله تعجب آور است اما این موضوع را می رساند که با آشکار شدن هر ایرادی نیاز به تعویض باتری پژو ۲۰۷ نیست و در ابتدا باید عیب یابی شود، گاهی ایراد اصلی از خود باتری نیست و مشکل از قطعات مرتبط با باتری است، به عنوان مثال دینام قطعه ای است که ارتباط مستقیم با باتری مشین دارد و وظیفه اصلی آن شارژ باتری پژو ۲۰۷ است.

در اینجا در رابطه با دینام خواهیم گفت:

lمکن است فکر کنید باتری پژو ۲۰۷ همه اجزای الکتریکی را در اتومبیل شما تأمین می کند، برف پاک کن شیشه جلو، چراغ جلو یا رادیو. در حقیقت، این آلترناتیو ( دینام ) ماشین است که بیشتر برق خودروی شما را تولید می کند، باتری شما عمدتا فقط برای راه اندازی وسیله نقلیه و تأمین برق هنگام کار نکردن موتور استفاده می شود، دینام یکی از اجزای مهم سیستم شارژ باتری اتومبیل اس.

عملکرد وابسته باتری و دینام خودرو: به درستی می دانیم که قلب یک خودرو پژو ۲۰۷ آن است، اما در کنار باتری پژو ۲۰۷ خود، دینام خودرو نیز نقش بسیار مهمی در سلامتی آن ایفا می کند، به عبارت دیگر باتری و دینام ماشین به طور هماهنگ و کنار یک دیگر کار خود را انجام می دهند و در صورتی که هر یک از آنها دچار مشکل بشوند، بر دیگری و همچنین تمامی قسمت های برقی خودرو تاثیر منفی می گذارد.

اگر دینام خودرو به هر دلیلی دچار مشکل شود و یا خراب شود، خودرو به کمک هشدارهایی این مسئله را به راننده نشان می دهد، اولین علامت و هشدار دینام خراب، روشن شدن چراغ خطای آن است.

باید بدانید که اگر دینام خودرو به درستی کار نکند، باتری پژو ۲۰۷ به خوبی شارژ نمی شود و در نتیجه هر دو آنها دچار مشکل می شوند.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری اوربیتال EFB پژو 207
باتری سوزوکی پژو 207

قیمت باتری پژو ۲۰۷

یکی از عوامل تاثیرگدار قیمت باتری پژو ۲۰۷ ، نرخ ارز است. با توجه به بازار پر تلاطم ارز و افزایش و کاهش قیمت ارز، نه تنها باتری های ایرانی بلکه باتری های خارجی هم برای کاهش یا افزایش قیمت، تاثیر می گیرند.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت باتری خودرو، به همراه داشتن باتری کهنه هم آمپر است. قیمت باتری پژو ۲۰۷ در سایت ما با احتساب تحویل باتری کهنه هم آمپر است و در صورت نداشتن باتری کهنه هم آمپر باید مبلغ بیشتری به ازای هر آمپر باتری پرداخت کنید.

باتری های فرسوده به دلیل داشتن سرب داخل آنها برای تجزیه و انتقال به زباله دانی مراحل خاصی را باید طی کند که شما با تحویل باتری کهنه هم آمپر به نمایندگی ها، این باتری را به چرخه تجزیه و تولید خود برمیگردانید و با این کار از آسیب رساندن به محیط زیست جلوگیری می کنید.

سرب از فلزات دارای محدودیت منابع است که باید از هر ذره آن، حداکثر استفاده انجام گیرد، شما با تحویل باتری کهنه هم آمپر به این چرخه کمک می کنید تا فلز با ارزش داخل آن حفظ شود همچنین با این کار به طور غیر مستقیم از افزایش بیش از حد قیمت باتری خودرویی جلوگیری می کنید.

شما می توانید قیمت باتری پژو ۲۰۷ خود را در آمپر ها و برند های متفاوت در سایت ما مشاهده کنید، در حال حاضر در بازار باتری کشور ما، بهترین باتری ها، تولیدات کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری است که دارای قیمت بسیار مناسبی هستند.

قیمت باتری پژو ۲۰۷ نیز مانند تمامی باتری های خودرویی دیگر با احتساب تحویل باتری کهنه هم آمپر مشخص می شود.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

مشخصات باتری سایر خودرو ها: باتری دنا پلاس


خرید باتری پژو ۲۰۷ با تاریخ جدید

به دنبال خرید باتری پژو ۲۰۷ با تاریخ جدید هستید؟

به مکان مناسبی آمده اید. ما از سال ۱۳۹۰باتری پژو ۲۰۷ را به صورت آنلاین می فروشیم و باتری مناسب خودروی شما را با تاریخ جدید در انبار داریم که برای تحویل روز موجود است. از لیست باتری پژو ۲۰۷ ما در زیر استفاده کنید تا یک باتری مناسب برای ماشین خود بیابید و آن را با باتری ۲۰۷ خود مقایسه کنید. آیا به کمک نیاز دارید؟ به سادگی با ما تماس بگیرید تا پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید.

از مهم ترین نکاتی که باید به هنگام خرید باتری پژو ۲۰۷ به آن دقت کنید این است که تاریخ تولید باتری جدید باشد تا مطمئن شوید باتری نو خریداری می کنید، اگر از تاریخ تولید تا تاریخ نصب باتری، زمان زیادی گذشته باشد به احتمال خیلی زیاد، باتری فرسوده شده است و باید قبل از نصب باتری، آن را به فروشگاه مرجوع کنید.

شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری پژو ۲۰۷ با تاریخ جدید بکنید، که این باتری ها در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه می شوند که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش، نصب و ارسال رایگان می باشند. ارسال باتری به تمام نقاط شهر تهران مانند سبلان، نظام آباد، سعادت آباد، زعفرانیه و … رایگان است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

آمپر مناسب باتری پژو ۲۰۷

تست باتری پژو ۲۰۷

ارسال و نصب رایگان باتری پژو ۲۰۷

سوالات متداول مشتریان محترم

آیا ضعیف عمل کردن کولر به باتری ماشین مرتبط است؟

خیر، عملکرد ضعیف کولر ماشین هرگز به باتری پژو ۲۰۷ مربوط نمی شود و اگر با خرابی کولر و ضعیف عمل کردن کولر مواجه شدید، باید گاز کمپرسور را بررسی کنید.

وظیفه اصلی باتری تامین برق مورد نیاز ماشین برای راه اندازی است. بنابراین هرگاه با مشکل روشن نشدن خودرو مواجه شدید، به سراغ باتری پژو ۲۰۷ خود بروید. اما اگر با خرابی کولر خودرو خود مواجه شده اید، ماشین خود را به یک مکانیکی ببرید و مشکل خود را مطرح کنید.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه طول عمر باتری پژو ۲۰۷ در حالت حد اکثر خواهد بود؟

همه ما سبک زندگی پرمشغله ای داریم، به این معنی که تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه اغلب به تعویق می افتد یا گاهی اوقات نادیده گرفته می شود. همچنین همه ما می دانیم که وقتی باتری پژو ۲۰۷ رو به مرگ می رود، استارت زدن ماشین احتمالاً سخت تر است. با کمی تعمیر و نگهداری به راحتی می توان از مرگ ناگهانی باتری پژو ۲۰۷ جلوگیری کرد.

باتری پژو ۲۰۷ معمولاً در صورت عادی بودن شرایط، عمری حدود ۳ سال دارد. این فرض را بر این می گذارد که آنها در معرض گرمای شدید یا هوای سرد قرار نگیرند، به یک دینام خوب متصل هستند و چرخه های شارژ کاملی دارند.

خوشبختانه از نظر آب و هوا، ما در اینجا در تهران آب و هوای نسبتا معتدلی داریم. وضعیت باتری پژو ۲۰۷ نیز می تواند تحت تأثیر نحوه رانندگی وسیله نقلیه خود قرار گیرد. رانندگی های کوتاه باتری پژو ۲۰۷ را به طور کامل شارژ نمی کنند و صفحات باتری را خورده می کنند. علاوه بر این، اگر باتری شما به درستی ایمن نشده باشد، ممکن است در حین رانندگی آسیب ببیند.

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا و باتری تیبا

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

آیا دشارژ شدن باتری پژو ۲۰۷ برای باتری خطرناک است؟

یک بار دشارژ شدن باتری پژو ۲۰۷ در اثر برق دزدی، باعث آسیب طولانی مدت نمی شود، مگر اینکه باتری پژو ۲۰۷ شما از قبل قدیمی و فرسوده شده باشد. نکته کلیدی این است که منبع تخلیه را شناسایی کنید و آن را تعمیر کنید و از تخلیه چندباره باتری پژو ۲۰۷ جلوگیری کنید. از آنجایی که هر بار که ولتاژ یک باتری سیلد اسیدی به زیر یک آستانه خاص می‌رسد، آسیب دائمی در باتری ایجاد می‌شود، بهتر است زودتر با این نوع مشکل مقابله کنید و علاوه بر این حتما از باتری مناسب پژو ۲۰۷ بر روی خودرو استفاده کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه تشخیص دهیم با باتری پژو ۲۰۷ مرده سر و کار داریم؟

هنگامی که باتری پژو ۲۰۷ شما از بین می رود، واضح ترین علامت این است که موتور خودرو دیگر روشن نمی شود. با این حال، راه های بسیار زیادی وجود دارد که موتور می تواند روشن نشود. اگر متوجه شدید که با چرخاندن سوییچ هیچ اتفاقی نمی افتد، ممکن است با باتری پژو ۲۰۷ مرده سروکار داشته باشید. برای کمک به محدود کردن مسائل، باید وقتی کلید را می‌چرخانید به دقت گوش کنید. اگر وقتی کلید استارت را می‌چرخانید اصلاً چیزی نمی‌شنوید، این نشانه خوبی است که موتور استارت هیچ برقی دریافت نمی‌کند و باتری پژو ۲۰۷ شما از بین رفته است.

باتری سایر خودرو ها : باتری آزرا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

سرمای زمستان برای باتری پژو ۲۰۷ خطرناک تر است یا گرمای تابستان؟

برخلاف تصور عمومی، گرمای شدید یا دمای بالای تابستان نسبت به دمای پایین در فصل زمستان، خطر بیشتری برای باتری پژو ۲۰۷ شما ایجاد می کند. اگرچه این درست است که باتری شما در زمان گرما با ظرفیت بالاتری کار می کند، اما در نهایت دمای بالا باعث کاهش طول عمر کلی باتری شما می شود. تبخیر، شارژ بیش از حد یا خوردگی صفحات باتری، مواردی هستند که به دنبال افزایش دما در باتری پژو ۲۰۷ شما اتفاق می افتد. بالا رفتن باتری دما، باعث تبخیر آبِ مایع درون باتری پژو ۲۰۷ می شود و باعث ایجاد آسیب غیرقابل برگشت به ساختار داخلی باتری می شود. در طول ماه های تابستانی سوزان و آزار دهنده ، قرار گرفتن در این شرایط اصلاً دور از ذهن و بعید نیست.

باتری سایر خودرو ها : باتری سمند

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

وجود برخی عوامل طول عمر باتری پژو ۲۰۷ شما را تحت تاثیر قرار می دهد، این عوامل کدام اند؟

گرما: هوای گرم باعث تبخیر آب از الکترولیت داخل باتری ماشین می شود. اگر در منطقه ای با آب و هوای گرم تری زندگی می کنید، باتری پژو ۲۰۷ شما معمولاً کمتر از حالت عادی دوام می آورد.

ارتعاشات: اگر گیره های نگهدارنده باتری پژو ۲۰۷ شما شل باشد یا اغلب در جاده های ناهموار رانندگی می کنید، ارتعاشات باعث می شود که قطعات داخلی باتری سریعتر خراب شوند.

برق دزدی : اگر باتری شما پس از فراموشیِ تصادفیِ خاموش کردن چراغ ها یا به دلایل دیگری که باعث تخلیه انرژی باتری می شود، دشارژ شده و نیاز به باتری به باتری کردن برای راه اندازی ماشین دارد، این اتفاق می تواند باعث فرسودگی بسیار سریعترِ باتری شما شود .

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کمری

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

۰۲۱۱۰۱ ف ف» وظیفه باتری پژو ۲۰۷ در خودروی شما چیست و به چه صورت انجام می شود؟

الکتریسیته را به سیستم جرقه زنی می رساند، هنگامی که استارت خودرو ی خود را روشن می کنید، چه با چرخاندن یک کلید یا فشار دادن یک دکمه، سیگنالی به باتری می فرستید و به آن می گویید که واکنش شیمیایی را که درمورد آن می خواهیم، آغاز کند تا به اندازه کافی جریان الکتریکی برای اینکه استارت موتور را روشن کند، تولید شود. اساسا وظیفه باتری در این بخش از فرآیند، تراوش کردن یک انفجار قوی و کوتاه قدرت است. سپس سیم پیچ ولتاژ بالایی را تولید می کند که برای استارت و مشتعل کردن سوخت در داخل محفظه های احتراق لازم است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
17 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عبدللهی
۱۴۰۰-۰۴-۲۸ ۸:۵۹ ق٫ظ

سلام . برای باتری ماشین ۲۰۷ فقط باید باتری خشک استفاده کنم ؟ یا باتری آبی هم می تونم نصب کنم ؟

سحر یزدانی
۱۴۰۰-۰۵-۰۶ ۷:۲۴ ق٫ظ

سلام و خسته نباشید. من باتری ماشین ۲۰۷ خودم و پارسال عوض اما از ماشین به مدت ۵ ماه اصلا استفاده ای نکردم . دیروز میخواستم ماشینم و روشن کنم روشن نشد . چک کردم باتری ۶۰ آمپر صبا روش نصب هست . با چند تا از همکارانتون تماس گرفتم گفتن که باتری د شارژ شده باید بیان باتری و جایی که هست شارژ مجدد بکنن . میخواستم از شما هم راهنمایی بگیرم که الان با این اتفاقات باتری ماشین ۲۰۷ بنده خراب شده باید تعویض کنم ؟ یا با شارژ مجدد درست میشه ؟ ممنون

پژمان
۱۴۰۰-۰۵-۲۳ ۷:۲۳ ق٫ظ

من ماشین ۲۰۷ دارم باتری ۵۵ آمپر روش نصب هست.

میخوام بدونم طول عمر باتری ۵۵ آمپر تقریبا چقدره و اگر از زمان طول عمر باتری ماشین ۲۰۷ گذشته باشه حتما باید تعویض بشه ؟ یا اگر باتری همچنان خوب کار بکنه نیازی نیست باتری ماشین تعویض بشه ؟ باتری ۵۵ آمپر که الان هست رو ماشین حدود ۳ سال داره کار میکنه و الان هم هیچ مشکلی نداره باتری ۵۵ آمپر واریان صبا باتری هست . باید تعویض باتری انجام بدم؟ تا مشکل ساز نشه یا موردی نداره و تا وقتی که خوب کار میکنه بزارم رو ماشین نصب باشه؟ خواهشا جواب من و بدید

معتمدی فر
۱۴۰۰-۰۶-۱۹ ۱۱:۳۹ ب٫ظ

وقت بخیر. من امشب تو راه بودم از صبح چند بار ماشین و خاموش روشن هم کرده بودم اما آخر شب برای چندمین بار که خواستم ماشین و روشن کنم بعد از یک ساعت خاموش بودن، ماشین اصلا استارت نخورد کلا صدایی از ماشین نیومد انگار باتری خالی خالی شده بود. باتری به باتری کردم باتری پژو ۲۰۷ خودم و اما فردا صبح نمیدونم دوباره روشن میشه یا نه . میخوام بدونم مشکل از چیه که باتری پژو ۲۰۷ من نمی تونه ماشین و روشن کنه. آخه تازه هم باتری و خریدم حدود ۵ یا ۶ ماهه نمیشه که باتری انقد زود خراب بشه فکر می کنم یه چیزی یه قطعه ای بهش فشار میاره برق زیادی میگیره از باتری. میشه بگید چجوری می تونم تشخیص بدم ایراد اصلی کجای ماشین هست؟ مرسی

گیلانی
۱۴۰۱-۰۶-۲۱ ۳:۱۹ ب٫ظ

سلام وقتتون بخیر خودروی من ۲۰۷ مدل ۹۶ هستش و باتری فابریک روی ان نصب هستش امروز وقتی ماشین رو روشن کردم هنگام استارت خوردن تق تق صدا داد و حس کردم شاید مشکن باتری ۲۰۷ باشد و گفتم ازتون سوال کنم که اگر اینجوری باشه سریعا عوض کنم باتری ۲۰۷ رو تا به جاهای دیگه خودرو اسیب نزنه .
اگر امکان هستش یه راهنمایی در این باره به بنده بکنید

سینا
۱۴۰۱-۰۷-۱۶ ۳:۵۹ ب٫ظ

سلام جناب من ماشینم پژو ۲۰۷ هستش و باتری پژو ۲۰۷ هم خراب شده و ماشین من سال تولیدش ۹۹ هستش و نمیدونم که ۵۰ l1 بگیرم یا ۵۰ l2 میشه لطفا راهنمایی کنید فقد میدونم باتری ۵۰ آمپر روی خودروی نصب هست لطفا راهنمایی کنید

مرضیه
۱۴۰۱-۰۸-۰۲ ۱۰:۲۰ ق٫ظ

سلام من باتری ۲۰۷ رو دو سال پیش خریدم و عوض کردم و این تابستون که گذشت و هوا هم خیلی گرم بود من خیلی تو جاده ی گرم تهران-قم در رفت و آمد بودم. ترم تابستونی دانشگاه برداشته بودم و در هفته سه بار می رفتم و میومدم. تو اون سه ماه باتری سالم بود و کار میکرد حالا الان که داره فصل سرما میاد باز هم باتری در معرض خطر هست؟ چه مراقبت هایی در مقابل سرما از باتری باید انجام بدیم؟

صحرا
۱۴۰۱-۰۸-۱۴ ۱۲:۰۷ ب٫ظ

سلام دوست عزیز. خودروی من ۲۰۷ هست و دو شب شارژش خالی شد و هیچ آشنایی نبود که من بخوام خودروی رو با خودروی خودش باتری به باتری کنه و باتری ۲۰۷ من شارژ شه‌ از اونموقع بی ماشین موندم. یکی از دوستانم بالاخره اومد و باتری به باتری انجام دادیم ولی بازم با این حالا خودروی من روشن نمیشه و انگار اصلا باتری خودروم درست نشد. شما می دونید چیکار باید انجام بدم؟

صفوی
۱۴۰۱-۰۸-۳۰ ۲:۲۲ ب٫ظ

این محلول الکترولیت که میگن در باتری وجود داره بنظرم ممکنه در شرایط آب و هوایی مختلف، مثل تابستون و زمستون، ممکنه آسیب پذیر باشه. فکر می‌کنم در زمستون منجمد شه یا در تابستون تبخیر صورت بگیره. حالا میشه به من بگید که من چطور باید از باتری ۲۰۷ در مقابل این خطرات محافظت کنیم؟؟

انسیه
۱۴۰۱-۰۹-۲۶ ۱۰:۲۶ ب٫ظ

ما ساکن بوشهر هستیم و هفته گذشته از یک فروشگاه در شهر خودمون باتری ۵۰ آمپر اوربیتال قرمز برای تعویض باتری پژو ۲۰۷ خریدیم و دو روز بعد مسافر طهران شدیم چون مادرم عمل داشت و می‌خواستیم به یکی از بیمارستان های تهران ایشان رو بیاریم. الان توی تهران هستیم و متاسفانه باتری که یک هفته پیش خریدیم چشمیش سفید شده ، میخواستم بدونم اگه باتریش رو برای شما بیاریم امکانش هست باتری رو برامون گارانتی کنید و یه باتری جدید بهم تحویل بدید؟ چون متوجه شدم شما نمایندگی سپاهان باطری در تهران هستید گفتم این موضوع رو باهاتون در میون بذارم تا منو راهنمایی کنید.

asma
۱۴۰۱-۱۰-۲۵ ۰:۵۴ ق٫ظ

وقتی برای بار سوم در این سال مجبور شدم تعویض باتری پژو ۲۰۷ انجام بدم، تصمیم گرفتم قبل از اینکه باتری جدید روی ماشین نصب کنم دنبال علت بگردم که چرا طول عمر باتری روی ماشین من انقد کوتاهه که مجبورم در طول یکسال سه بار باتری برای ماشین عوض کنم. به نظر شما من ریشه مشکل را باید در کجا پیدا کنم و چرا باتری ماشین من انقدر زود به زود از بین بره ؟ یه پیشنهاد در مورد راه حل مناسب به من بدید تا من برم دنبال این که مشکل را حل کنم.