باتری پیکانتو

خرید باتری کیا پیکانتو

مشخصات باتری کیا پیکانتو

کیا پیکانتو تصویری شاد و به دور از هرگونه تهاجمی ارائه کرد. نمای جلوی هر دو مدل پیکانتو “GT-Line” و “X-Line” اصلاح شده است تا به هر خودرو طراحی هدفمندتری بدهد. این کار با جلوپنجره “ببر بینی” آغاز شد که ظاهری با بافت جدید و ظاهری باز داشت. محیطی با جلوه کروم شکل گسترده‌ای را تشکیل می‌دهد که تا قسمت پایینی چراغ‌های جلوی بازطراحی شده گسترش می‌یابد و حالت گسترده‌تری به خودرو می‌دهد. در داخل، پیکانتو دارای یک سری ارتقاء بصری و فناوری بود که حول یک سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگتر 8.0 اینچی و صفحه نمایش دیجیتال 4.2 اینچی با وضوح بالا در دسته ابزار متمرکز بود.

مشخصات باتری کیا پیکانتو : باتری فابریک ماشین کیا پیکانتو، باتری 35 آمپر در قالب B20 است که علاوه بر باتری فابریک، باتری 45 آمپر در قالب B24 نیز برای این ماشین مناسب است.

باتری مناسب یک ماشین، باتری ای است که دارای ابعاد و میزان آمپری باشد که بتواند هب راحتی در سینی باتری ماشین قرار گیرد و برق مورد نیاز ماشین را فراهم سازد. این دو باتری نام برده شده نیز دارای ابعاد و میزان آمپری هستند که به درستی بر روی ماشین پیکانتو نصب می شوند و برق مورد نیاز این ماشین ر فراهم می سازند.

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتریف باتری های 35 آمپر و 45 آمپر را در بهترین سطح کیفیت در نوع سیلد اسید تولید می کنند که باتری های سیلد اسید طرفداران زیادی هم دارند زیرا دارای طول عمر استاندارد و نگهداری آسان هستند. درب این باتری ها به بدنه آنها مهر و موم شده است و اجازه نمی دهد سطح الکترولیت باتری تغییر زیادی کند و نیازی نسیت شما سطح الکترولیت باتری را به صورت ماهانه چک کنید و در صورت نیاز به آن آب مقطر اضافه کنید. این اتفاق دقیقا خلاف باتری های اسیدی است.

 

باتری 35 آمپر سوزوکی ، باتری 45 آمپر اوربیتال سیلور

97 24 85 77 – 021

خرید باتری ام وی ام 110 با تاریخ جدید

تعویض باتری کیا پیکانتو

آیا رانندگی با مشکلات باتری ایمن است؟
هنگامی که باتری خودرو علائمی از مشکل را نشان می دهد، همچنان بدتر می شود و مدت کوتاهی پس از آن، قدرت کافی برای روشن کردن خودرو شما را تامین نمی کند و به طور بالقوه شما را سرگردان می کند. رانندگی با ماشینی که مشکل باتری دارد، باتری را زنده نمی کند.

مطمئناً می‌توانید وسیله نقلیه را با پرش روشن کنید و اگر باتری کاملاً برشته نشده باشد، ممکن است شما را به خانه برساند، اما اگر خودرو متوقف شود، باتری احتمالاً آب کافی برای راه‌اندازی مجدد موتور را نخواهد داشت. این امر به ویژه در صورتی خطرناک است که در یک منطقه پرترافیک مانند وسط یک تقاطع توقف کنید.

رانندگی با یک وسیله نقلیه با مشکل باتری می تواند باعث ایجاد فشار اضافی بر روی دینام شود. هنگامی که یک باتری خالی می شود، دینام نمی داند که باتری تمام شده است و به تلاش برای شارژ مجدد آن ادامه می دهد. دینام همچنین وظیفه دارد سیستم الکتریکی خودرو را در زمانی که باتری تمام شده راه اندازی کند و در حالی که این مشکلی برای خودروهای جدید نیست، اگر دینام شما از کهولت سن رنج می برد، رانندگی طولانی با باتری مرده ممکن است باعث از کار افتادن آن شود.

رانندگی با باتری خالی فقط در صورتی توصیه می شود که مستقیماً به خانه رانندگی کنید و همیشه بهتر است قبل از بروز هر گونه مشکلی باتری را تعویض کنید.

مواردی که می تواند باتری ماشین شما را خالی کند:
بسیاری از چیزها می توانند احساس خستگی را در شما ایجاد کنند، مانند یک رژیم غذایی نامتعادل، یک روز طولانی در محل کار، یا حتی صرف زمان زیاد با دیگران. و اگرچه باتری ماشین شما احتمالاً در ساعات خاموشی خود به بسیاری از اجتماعات اجتماعی نمی رود، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است باعث شود به همان اندازه تخلیه شود.

چه چیزی باتری ماشین را خالی می کند؟
باتری اتومبیل مرده می تواند آزار دهنده، اما همچنین می تواند اجتناب شود. برای کمک به جلوگیری از خراب شدن باتری، ابتدا باید بدانید که علت آن چیست. بنابراین، کابل‌های جامپر را کنار بگذارید و این هفت مورد را بررسی کنید که می‌تواند توضیح دهد که چرا باتری ماشین شما همچنان از بین می‌رود.

1. چراغ جلوی خود را روشن گذاشته اید.
اگر باتری ماشین شما مدام در حال خالی شدن است، اولین چیزهایی که باید بررسی کنید چراغ های شما هستند. بسیاری از وسایل نقلیه جدید دارای چراغ های جلو هستند که پس از مدت زمان مشخصی خاموش می شوند. اما اگر خودروی شما این ویژگی را ندارد، ممکن است چراغ‌های جلو تا زمانی که آن‌ها را خاموش نکنید یا تا زمانی که باتری خودرو به طور کامل تخلیه نشود، روشن بمانند.

2. چیزی باعث “برق دزدی” می شود.
حتی زمانی که ماشین شما خاموش است، باتری شما انرژی چیزهایی مانند ساعت، رادیو و سیستم هشدار را تامین می کند. این موارد نباید تاثیر زیادی روی باتری شما داشته باشد. چیزی که ممکن است باتری خودرو را در حالت خاموش تخلیه کند، مواردی مانند چراغ های داخلی، چراغ های درها یا حتی رله های بد است.

در حالی که موتور شما کار می کند، دینام باتری را دوباره شارژ می کند – به همین دلیل است که شما معمولاً در هنگام انفجار رادیو در درایو خود نگران از بین رفتن باتری نیستید! اما هنگامی که موتور خاموش است، دینام نمی تواند باتری را شارژ کند، و این باعث می شود که اشتباهات کوچک الکتریکی باتری شما را به طور کامل تخلیه کند. فشار باتری ناشی از این امواج الکتریکی به عنوان برق دزدی شناخته می شود.

می‌توانید با خاموش کردن چراغ‌ها و اطمینان از بسته شدن کامل صندوق عقب، جعبه دستکش و درها قبل از خروج از ماشین، از برق دزدی جلوگیری کنید.

اکنون اگر می خواهید تعویض باتری کیا پیکانتو انجام دهید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

97 24 85 77 – 021

خرید باتری اوربیتال وان مناسب پیکانتو
خرید باتری مناسب کیا پیکانتو

قیمت باتری کیا پیکانتو

قیمت باتری کیا پیکانتو خود را می توانید از طریق سایت امداد رسان باتری مشاهده کنید.

امداد رسان باتری به عنوان نماینده رسمی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری با بیش از هفت سال سابقه درخشان، برای باتری های خودرویی، تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته است.

لازم است بدانید که قیمت های ثبت شده در سایت ما، با احتساب دریافت باتری کهنه هم آمپر است، به عبارت دیگر اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود.

دریافت باتری کهنه از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا برای بازیافت به کارخانه بازگردانده می شود و فلز سرب آنها به چرخه تولید باتری بازگردانده می شود که این اتفاق باعث جلوگیری از افزایش قیمت باتری می شود.

بازیافت باتری تاثیر مثبت دیگری هم دارد، آن هم این است که از آسیب باتری به محیط زیست جلوگیری می شود، زیرا باتری دارای مقداری اسید با خاصیت خورندگی است و مقداری پلاستیک مصنوعی فشرده دارد که هر دو این ها برای محیط زیست خطرناک هستند.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری کیا پیکانتو

ممکن است این سوال در ذهن شما وجود داشته باشد که زمان خرید باتری کیا پیکانتو کی فرا می رسد؟ باتری جزء قطعاتی است که هنگامی که به پایان عمر خود نزدیک می شود، علائمی را از خود نشان می دهند. برخی از ای نشانه ها برایتان توضیح داده ایم:

بوی بد: آسیب به باتری یا اتصال کوتاه داخلی می تواند باعث نشت گاز باتری شود. اگر وقتی کاپوت را باز می‌کنید بوی تخم‌مرغ فاسد به مشام می‌رسد، ممکن است نشتی باتری مقصر باشد. آن را وارد کنید تا در اسرع وقت بررسی شوید و در صورت لزوم باتری را تعویض کنید.

کانکتورهای خورده: به یک ماده سفید و خاکستری روی قطعات فلزی باتری خود توجه کرده اید؟ مشکل خوردگی دارید پایانه های خوردگی – اتصالات فلزی مثبت و منفی در بالای باتری – می تواند منجر به مشکلات ولتاژ و مشکل در راه اندازی وسیله نقلیه شما شود.

قاب باتری بد شکل: آب و هوای وحشی چمنزارها می تواند تاثیر زیادی بر طول عمر باتری شما داشته باشد. قرار گرفتن در معرض گرما و سرمای شدید در واقع می تواند باعث متورم شدن و ترک خوردن کیس باتری شود. اگر باتری شما چیزی جز مستطیل شکل است، به احتمال زیاد به درستی کار نمی کند.

باتری قدیمی: آخرین باری که باتری شما تعویض شد کی بود؟ در شرایط ایده آل، باتری خودرو معمولاً 3-5 سال دوام می آورد . آب و هوا، نیازهای الکترونیکی و عادات رانندگی همه در طول عمر باتری شما نقش دارند. ایده خوبی است که با احتیاط هوا را انجام دهید و پس از نزدیک شدن به 3 سال عملکرد باتری خود را به طور منظم آزمایش کنید.

اکنون اگر می خواهید خرید باتری کیا پیکانتو خود را از امداد رسان باتری انجام دهید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. پس از اینکه سفارشتان ثبت شود، کارشناسان ما، باتری را برایتان به صورت رایگان ارسال و بر روی ماشینتان نصب می کنند.

 

97 24 85 77 – 021

باتری کیا پیکانتو با قیمت مناسب

تعویض باتری کیا پیکانتو

ارسال و نصب رایگان باتری پیکانتو

زمان مناسب برای تعویض باتری پیکانتو کی است؟

یک چیزی که ماشین شما بدون آن نمی تواند فعال شود یک باتری خوب است. هیچ چیز بدتر از این نیست که پشت فرمان قرار بگیرید در حالی که دیرتان شده است و سعی کنید موتور را راه اندازی کنید، اما موفق نشوید. برای یک راننده، هیچ چیز با مزایای تعویض باتری پیکانتو قبل از مرگ آن قابل مقایسه نیست. با این حال، بسیاری از ما منتظر می مانیم تا زمانی که باتری کاملا بمیرد و متوجه عوامل متعددی که در کاهش عمر باتری پیکانتو شما نقش دارند، نمی شویم و یا به آن ها توجه نمی کنیم.

بسته به اینکه سیستم شارژ شما چگونه است، در کجا زندگی می کنید و عادات رانندگی شما چگونه است، میانگین طول عمر باتری پیکانتو بین 2 تا 4 سال متغیر است. اگر در آب و هوای گرم تری زندگی می کنید، باید باتری پیکانتو خود را زودتر بررسی و احتمالاً تعویض کنید. با این حال، اگر در آب و هوای بسیار سردتری زندگی می کنید، باتری شما می تواند تا 4 سال دوام بیاورد، اما باید در فاطله زمانی بین 2 تا 3 ساله وضعیت سلامت آن بررسی شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری GS 250 و باتری رونیز

97 24 85 77 – 021

 

چگونه سلامت باتری پیکانتو را مد نظر داشته باشیم؟ باتری پیکانتو تحت تاثیر چه عواملی دچار آسیب می شود؟

برای این که تست باتری پیکانتو را انجام دهید و میزان ولتاژ باتری را اندازه گیری کنید، باید زمانی که خودرو خاموش است از مولتی متر استفاده کنید. یک باتری سالم باید 12.4 ولت ولتاژ تولید کند. اگر ولتاژ باتری خودرو کمتر از این مقدار باشد، به این معناست که شارژ باتری تخلیه شده است.

از عواملی که باعث میشود باتری خودرو دچار آسیب شود، عدم نگهداری صحیح از باتری پیکانتو است. عامل مهم دیگر که تاثیر زیادی بر روی خرابی زودرس باتری ماشین خواهد داشت، استفاده زیاد از وسایل جانبی برقی مثل سیستم صوتی خودرو، در هنگامی که خودرو خاموش است، می باشد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 2

97 24 85 77 – 021

 

باتری پیکانتو که نشت دارد را چه کنیم؟ فقر اسید چه سرنوشتی را برای باتری رقم می زند؟

اگر متوجه نشت اسید شدید، تنها راه حل این است که باتری پیکانتو را در اسرع وقت تعویض کنید. هیچ راهی برای تعمیر باتری ترک خورده یا دارای نشتی وجود ندارد و ادامه رانندگی با باتری معیوب می تواند خطرناک باشد و منجر به مشکلات زیادی بیشتر شود. قبول کنید که در این مرحله طول عمر باتری پیکانتو شما به پایان رسیده است.

اگر باتری در معرض گرما قرار بگیرد و  آب اسید سولفوریک باتری پیکانتو تبخیر شود، سطح محلول در باتری کاهش یافته و منجر به ایجاد مشکل در عملکرد باتری می شود. این اتفاق باعث می شود قسمتی از صفحات باتری پیکانتو، در فقر اسید سولفوریک به سر ببرد و احتمال سولفاته زدن و کاهش طول عمر باتری پیکانتو افزایش یابد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری I10

97 24 85 77 – 021

 

چگونه از باتری پیکانتو در برابر گرما محافظت کنیم؟

گرمای بیش از حد باعث کاهش سطح آب مایع الکترولیت باتری پیکانتو می شود. گرمای بیش از حد همچنین می تواند باعث تسریع خوردگی اجزای داخلی باتری خودرو شود، این اتفاق باتری شما را دچار آسیب می کند. مطمئن شوید که ماشین خود را برای مدت طولانی در زیر نور مستقیم خورشید یا نزدیک منبع گرما پارک نکنید و ماشین را در سایه و یا پارکینگ مسقف پارک کنید چرا که بهترین راه برای جلوگیری از آسیب رسیدن به خودرو به دلیل گرما، این است که باتری پیکانتو خود را در دمای مطلوب نگه داری کنید. در صورت لزوم، می توانید با یک روکش نمدی، از باتری خودرو خود در برابر گرما مراقبت کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

از اهمیت میزان رانندگی با خودرو برای حفظ طول عمر باتری پیکانتو خبر دارید؟

باور کنید یا نه اما رانندگی بیشتر خودرو می تواند در واقع طول عمر باتری پیکانتو شما را افزایش دهد. اگر از اتومبیل خود به طور مرتب استفاده نکنید، سلول های سازنده ی باتری به مرور زمان بار الکتریکی خود را از دست می دهند.

برای جلوگیری از این اتفاق، باید موتور ماشین خود را حداقل هفته ای یکبار برای مدت زمان کافی و مناسب روشن کنید. اگر قصد سفر طولانی به خارج از شهر را دارید، یک دوست یا یکی از اعضای خانواده شما می تواند با راه اندازی اتومبیل شما و رانندگی با این خودرو به مدت 10 تا 15 دقیقه به جلوگیری از دشارژ شدن و به دنبال آن مرگ باتری پیکانتو شما کمک کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری وراکروز

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شادی
شادی
1 سال قبل

سلام
باتری کیا پیکانتو بصورت فابریکی ۴۰ آمپر هستش اما به من بچه های فروشتون میگن باید ۳۵ آمپر بندازم و باتری فابریک پیکانتو تو بازار نیستش ، منم میخوام برای ماشین همون فابریکیش رو که ۴۰ آمپر هستش بندازم
لطفا میگید چیکار کنم