خرید باتری کیا کارنز

خرید باتری کیا کارنز

خرید اینترنتی باتری مناسب ماشین کیا کارنز

باتری فابریک ماشین کیا کارنز ، باتری 70 آمپر پایه بلند ( 7029 ) می باشد که توسط شرکت خودروسازی کیا بر روی ماشین نصب می شود ، شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری مناسب ماشین کیا کارنز خود بکنید که این باتری ها در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه می شوند که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش ، نصب و ارسال رایگان می باشند .

شما می توانید باتری مناسب ماشین کارنز خود را از امداد رسان به عنوان نماینده برتر کارخانه های باتری سازی صبا باتری و سپاهان باتری ، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه نمایید .

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم

شماره تماس جهت سفارش باتری :

97 24 85 77 – 021

باتری کیا کارنز با قیمت مناسب

تعویض باتری کیا کارنز

باتری کیا کارنز با ارسال و نصب رایگان

تعویض باتری کارنز یا چه زمانی انجام دهیم؟

اگر تقریباً نیمی از سال را بیشتر در هوای سرد رانندگی می کنید، طول عمر باتری کارنز شما کمتر می شود. با این وجود، همیشه باید به نحوه نگهداری از باتری خود توجه کنید. بسیاری از باتری های جدید نشانه ای از خراب شدن را نشان نمی دهند، به همین دلیل است که باید قانون دو تا چهار ساله را در نظر داشته باشید.

چندین سال پیش، باتری ها همگی از نوع اسیدی بودند و خشک می‌شدند سپس مالکان آنها را با آب مقطر پر می کردند و از این طریق طول عمر باتری کارنز را افزایش می دادند. امروزه دیگر لازم نیست نگران شارژ باتری کارنز باشید. در طول زمانی که باتری خود را برای مراقبت و چکاب نزد مکانیک می برید، از مکانیک خود بخواهید وضعیت سلامت و طول عمر باتری کارنز را بررسی کند. به یاد داشته باشید که هیچ راهی برای جلوگیری از تعویض باتری کارنز وجود ندارد، حتی اگر ماشین را به دقت نگهداری کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیگو 7 و باتری آریون

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments