باتری کوراندو

خرید باتری سانگ یانگ کوراندو

مشخصات باتری کوراندو

دماغه کرومی کوراندو تقریباً می تواند یک فولکس واگن باشد. داخل آن می تواند هوندا باشد. اگر سانگ یانگ در جلوی ذهن مردم نیست، حداقل می‌تواند کم و بیش با برخی از بازیکنان بسیار قدیمی اشتباه گرفته شود. با دقت بیشتری آن را بررسی کنید و کاملاً وجود ندارد، اما ما در مرحله گفتن چیزهایی در مورد کوراندو هستیم که در مورد سایر کره ای های نام آشنا فقط یک نسل پیش گفته بودیم. در سربالایی تند است. یک نوع شیب رو به بالا، ممکن است بی محابا اضافه شود، این تنها در صورتی امکان پذیر است که از ارتفاع کم شروع کنید. کوراندو یک کراس اوور کامپکت با اندازه مناسب و با اندازه مناسب است. این یک نقطه شروع قوی در بازار امروز است. قدیمی انتخاب مورد علاقه کاروانیان و تریلرهای ارزش جو بود. مدل جدید با قدرت دیزل یک تریلر دو تنی را نیز حمل خواهد کرد.

مشخصات باتری کوراندو : باتری مناسب ماشین کوراندو، باتری ۹۰ آمپر در قالب پایه بلند D31 است. این باتری به دلیل ابعاد و میزان آمپری که دارد، بهترین گزینه انتخاب برای باتری این ماشین است. باتری ۹۰ آمپر در نوع سیلد اسید، دارای طول عمر سه است اگر در سطح کیفیت بالا باشد و از آن به درستی مراقبت کنید.

باتری های سیلد اسید، در کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری در بالاترین سطح کیفیت تولید می شوند. تکنولوژی تولید صفحات باتری خودرو، در میزان طول عمر باتری تاثیرگذار است. کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، صفحات باتری های سیلد اسید خود را با تکنولوژی تولید صفحات پانچ و یا اکسپند تولید می شود که ریزش سرب صفحات سرب کلسیم باتری را به حداقل و نزدیک به صفر درصد رسیده است، که این اتفاق باعث افزایش طول عمر باتری می شود.

باتری ۹۰ آمپر سوزوکی

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری کوراندو

آیا باتری خراب است؟
این لحظه وحشتناک وجود دارد که کلیدها را در استارت می‌چرخانید یا دکمه استارت‌آپ را فشار می‌دهید، اما موتور ماشین روشن نمی‌شود. این بدان معنا نیست که شما موتور بدی دارید، بلکه ممکن است به این معنی باشد که قدرت کافی برای روشن کردن ماشین وجود ندارد. اگر با این وضعیت رو به رو شدید، معمولاً یکی از دو مورد است که ممکن است ماشین را برای راه اندازی دچار مشکل کند، باتری یا دینام. اما پس از آن، چگونه بدون اینکه متخصص باشید، مقصر را شناسایی می کنید؟ پس از همه، شما باید بدانید که چه چیزی باعث این مشکل شده است تا به شما در انجام تعمیرات صحیح کمک کند.
خطای باتری:
هر زمان که مشکل برق با وسیله نقلیه خود دارید، باتری اولین چیزی است که باید بررسی کنید. چرا؟ زیرا در مقایسه با دینام، طول عمر باتری ماشین کم است (معمولاً ۳-۲ سال) و باعث می شود که شما بیشتر از دینام به فکر آن باشید و بله، همه ما می‌دانیم که مدل‌های اخیر خودرو به سیستم‌های عیب‌یابی داخلی مجهز شده‌اند، اما این ایده خوبی نیست که همیشه به آن‌ها اعتماد کنید تا به شما بگوییم چه چیزی واقعاً اشتباه است.

برای شروع، ممکن است بخواهید یک استارت را انجام دهید تا ببینید آیا وسیله نقلیه دوباره راه اندازی می شود یا خیر.

جامپ استارت فرآیندی است برای راه اندازی یک وسیله نقلیه موتوری با عبور جریان الکتریکی از باتری شارژ شده به باتری تخلیه شده وسیله نقلیه در حال راه اندازی، با استفاده از یک کابل تقویت کننده که دو باتری را به هم متصل می کند. اگر کابل جامپر ندارید، پس امیدوار باشید که بتوانید از یک غریبه دوست بخواهید که به شما کمک کند که کابل دارد.  اگر شروع باتری به باتری کردن باعث شود خودرو دوباره به کار بیفتد، باتری ماشین شما خراب است و دینام ماشین مشکلی ندارد و شما باید راهی برای تعویض باتری خود پیدا کنید.

یکی دیگر از راه‌های ساده تشخیص بد بودن باتری این است که وقتی در حال رانندگی هستید، از چراغ باتری روی داشبورد نور می‌بینید. این یکی از عجیب ترین علائم است. در این مورد، لازم نیست قبل از انجام کاری منتظر بمانید تا باتری کاملاً تمام شود. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که باتری خراب ماشین احتمالاً وقتی می خواهید ماشین را روشن کنید صدای کلیک می دهد در حالی که باتری مرده اصلاً صدایی نمی دهد.

فراموش نکنید که باتری را برای نشانه‌هایی از سیم شکافته یا خوردگی سرب بررسی کنید، زیرا این موارد معمولاً نشانگر باتری بد هستند.

خطای دینام :
اگر متوجه شدید که باتری به خوبی کار می کند و با این حال خودرو هنوز از استارت زدن امتناع می ورزد، باید دینام شما مشکل داشته باشد.

چراغ داشبورد روشن می تواند نشان دهنده مشکل در سیستم شارژ خودرو باشد. با این حال، یک راه بسیار ساده برای بررسی اینکه دینام کار می کند یا نه، روشن کردن ماشین و جدا کردن پایانه مثبت باتری است. اگر خودرو از کار افتاد، احتمالا دینام بدی دارید.

همچنین می توانید چراغ های داخلی و داشبورد خود را بررسی کنید. اگر متوجه شدید که چراغ ها به وضوح روشن می شوند، اما به تدریج کم کم شروع به کم شدن می کند، یک دینام بد در دستان خود دارید. این امر به این دلیل است که اگرچه باتری جرقه زنی و چراغ ها را روشن می کند، اما در حقیقت به دینام متکی است تا در هنگام کار خودرو کار کند. بنابراین وقتی چراغ ها روشن می شوند اما سطح روشنایی یکسانی ندارند، باتری به درستی توسط دینام شارژ نمی شود.

علاوه بر چراغ های کم نور، یک دینام خراب نیز می تواند علائم صداهای عجیب را هنگام استفاده از استریو ماشین نشان دهد.

وقتی تعمیرات به تعویق بیفتد چه اتفاقی می افتد؟
یک دینام بد می تواند به راحتی منجر به خرابی باتری شود، بنابراین وقتی دینام خراب است، باتری شروع به جبران نیرویی می کند که دینام باید تولید می کرد، زیرا باتری ماشین برای تامین برق برای مدت زمان طولانی طراحی نشده است، در نهایت فرسوده می شود و باعث از کار افتادن خودرو می شود. حتی اگر شما باتری جدید تهیه کنید، دینام آن را هم خراب می کند. بنابراین کارشناسان نصب باتری امداد رسان باتری، به هنگام تعویض باتری خودرو شما، تست سلامت دینام ماشینتان را هم به صورت رایگان برایتان انجام می دهند.


قیمت باتری سانگ یانگ کوراندو

قیمت باتری سانگ یانگ کوراندو خود را می توانید در سایت ما مشاهده کنید و یا با ما تماس بگیرید تا دقیق ترین قیمت را همراه با نکات فنی مناسب در اختیارتان قرار دهیم.

قیمت باتری های خودرویی که توسط کارخانه سازنده مشخص می شود، با احتساب دریافت باتری کهنه هم آمپر است، به عبارت دیگر، به هنگام خرید باتری جدید باید باتری کهنه ای که روی ماشینتان بوده است را به ما تحویل دهید و اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو شما اضافه می شود. این اتفاق به این دلیل است که باتری های کهنه حتما جمع آوری شوند و به منظور بازیافت صحیح، به کارخانه سازنده بازگردانده شود.

بازیافت باتری به محیط زیست و کنترل قیمت باتری کمک می کند، زیرا باتری دارای موادی است که می تواند به محیط زیست آسیب برساند و دارای فلز سرب است که می توان با بازگرداندن آن به چرخه تولید، از افزایش قیمت باتری تا حدی جلوگیری کرد.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری کوراندو

باتری های سرب اسیدی به طور طبیعی با گذشت زمان شارژ خود را از دست می دهند. این طبیعی است و به آن د شارژ می گویند. تخلیه در سیستم الکتریکی ماشین شما، کشش کوتاه یا برق دزدی، که اغلب به دلیل اتصال کوتاه یا دستگاه وابسته به برق روشن مانده است مانند صندوق عقب، چراغ محفظه دستکش، سوئیچ یا موارد دیگر مانند ماژول های کامپیوتر معیوب، باعث افزایش سرعت تخلیه شارژ باتری می شود. اگر قصد دارید وسیله نقلیه خود را بیش از یک هفته خاموش بگذارید، آن را برای یک بار در هفته به مدت نیم ساعت روشن بگذارید تا شارژ از دست رفته باتری، توسط دینام جبران شود.

برای حفظ سلامت و شارژ باتری خودرو خود، قرار گرفتن در معرض گرما را به حداقل برسانید. گرمای شدید  برای باتری ها سخت است زیرا تبخیر آب از سلول ها از جمله باتری های مهر و موم نشده را افزایش می دهد. بسیاری از خودروها از باتری های سرب اسیدی استفاده می کنند و مقداری تبخیر طبیعی است، با این حال، گرمای بیش از حد سرعت تبخیر را افزایش می دهد. در صورت امکان ماشین خود را در سایه یا گاراژ پارک کنید و از قرار گرفتن در معرض گرما خودداری کنید. موتور همچنین مقدار باورنکردنی گرما تولید می‌کند، برای اینکه باتری را عایق کنید تا از جذب گرما از موتور جلوگیری کند می توانید از روکش نمدی استفاده کنید.

اکنون اگر باتری خودروتان به پایان عمر خود رسیده است و می خواهید خرید باتری کوراندو انجام دهید، می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود.

ارسال و نصب باتری توسط کارشناسان ما در هر نقطه از شهر تهران که باشید، به صورت رایگان انجام می شود.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری کوراندو با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ کوراندو

ارسال و نصب رایگان باتری کوراندو

اهمیت باتری کوراندو در خودرو چیست؟

باتری کوراندو در واقع قلب و روح خودروی شماست. باتری کوراندو برق لازم جهت تامین نیروی مورد نیاز برای تامین قطعات الکتریکی خودرو را در زمان خاموش بودن موتور خودرو فراهم می کند. در واقع درباره ی مسئولیت بسیار بزرگی صحبت می کنیم. بدون قدرت باتری، اتومبیل شما، روشن نمی شود.

باتری کوراندو ممکن است کوچک باشد، اما قدرت آن بسیار زیاد است. در حقیقت باتری انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی لازم برای تغذیه ماشین تبدیل می کند و ولتاژ را به استارت می رساند. در نهایت باتری کوراندو نه تنها انرژی مورد نیاز برای راه اندازی ماشین را تامین می کند، بلکه باعث تثبیت ولتاژ می شود تا خودرو شما بدون مشکل در حال کار باشد.

از آن جایی که باتری کوراندو مهمترین بخش خودرو است، تست باتری خودرو در جهت کنترل سلامت آن در عملکرد بهتر باتری نقشی اساسی دارد.  هنگامی که باتری کوراندو به اندازه کافی شارژ نشود باید آن را شارژ کنیم چرا که شارژ ناکافی و نامناسب باتری کوراندو بر روی کاهش طول عمر باتری موثر است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری هوندا سیویک

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چه زمانی از انرژی باتری سانگ یانگ کوراندو در خودرو استفاده می کنیم؟

در حالی که در زمان روشن بودن موتور خودرو، دینام انرژی الکتریکی مورد نیاز خودرو را تامین می کند، زمانی که موتور غیرفعال دارید و در حال استفاده از تجهیزات الکترونیکی خودرو هستید مستقیماً از باتری سانگ یانگ کوراندو انرژی می گیرید و با انجام این کار در بلند مدت، احتمالا زمان مناسب برای خرید باتری جدید برای خودرو را به خود نزدیک تر می کنید. هنگامی که ماشین روشن است، دینام ماشین برق تولید می کند و باتری سانگ یانگ کوراندو شما را شارژ می کند، اما اگر ماشین روشن نیست و از وسایل الکترونیکی ماشین استفاده می کنید، فقط به باتری ماشین برای تامین انرژی آن تکیه می کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا ۳ 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چه مواردی به شما می گویند که باتری کوراندو را باید برسی کنید؟

اگر متوجه نشت اسید شدید، تنها راه حل این است که باتری کوراندو را در اسرع وقت تعویض کنید. هیچ راهی برای تعمیر باتری ترک خورده یا دارای نشتی وجود ندارد و ادامه رانندگی با باتری معیوب می تواند خطرناک باشد و منجر به مشکلات زیادی بیشتر شود. قبول کنید که در این مرحله طول عمر باتری خودرو شما به پایان رسیده است.

اگر باتری در معرض گرما قرار بگیرد و  آب اسید سولفوریک باتری کوراندو تبخیر شود، سطح محلول در باتری کاهش یافته و منجر به ایجاد مشکل در عملکرد باتری می شود. این اتفاق باعث می شود قسمتی از صفحات باتری کوراندو، در فقر اسید سولفوریک به سر ببرد و احتمال سولفاته زدن و کاهش طول عمر باتری، افزایش یابد.

 

ارسال و نصب باتری شاهین در نارمک ، یوسف آباد و یافت آباد به صورت رایگان انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری مناسب سانتافه

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها