باتری رنو کولیوس

باتری رنو کولیوس

خرید اینترنتی باتری رنو کولیوس

 

97 24 85 77 – 021

 

قیمت باتری رنو کولیوس

تعویض باتری رنو کولیوس

باتری رنو کولیوس با ارسال و نصب رایگان

 

چگونه تاثیر تغییرات آب و هوا بر باتری کولیوس را کاهش دهیم؟

یک تصور غلط رایج این است که هوای سرد باتری کولیوس را از بین می برد اما این کاملاً درست نیست. باتری کولیوس برای روشن شدن موتور در ماه های زمستان باید انرژی بیشتری مصرف کند، اما دلیل این که بسیاری از آنها در زمستان خراب می شوند بیشتر به دلیل صدماتی است که در گرمای تابستان قبل متحمل شده اند.

گرمای شدید برای باتری ها سخت است زیرا میزان تبخیر آب از سلول ها را افزایش می دهد، حتی در باتری های آب بندی شده یا همان سیلد اسید نیز این چنین است. سرما سپس نواقص باتری کولیوس ضعیف تر را آشکار می کند، زیرا دمای پایین تر باعث می شود تا موتور با روغن سفت شروع به کار کند و به انرژی بیشتری نیاز داشته باشد.

در این بین ممکن است باتری شما از بین برود و نیاز به تعویض باتری کولیوس پیدا کنید. برای این که طول عمر باتری خود را افزایش دهید به هر چیزی که می توانید برای کاهش درجه حرارت باتری، فکر کنید. پارک کردن خودرو در سایه تا آنجا که ممکن است و نگه داشتن خودرو در حالت پارک در حالی که از آن استفاده نمی کنید هر دو ایده خوبی هستند یا می توانید راه هایی را برای کمک به عایق سازی باتری در برابر گرمای تولید شده در محفظه موتور بررسی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری اکسنت و باتری اسپورتیج

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments