باتری کوییک

باتری کوییک

مشخصات باتری کوییک

باتری کوییک : سایپا نام کوییک را از یکی از ایل های کُرد در منطقه ژاورود انتخاب کرده است، همچنین کوییک نام یکی از روستا های شهرستان جاسک در استان هرمزگان است. جالب است بدانید دلیل انتخاب نام کوییک برای این ماشین، شباهت آن به کلمه لاتین QUICK است که به معنای تند و سریع است.

مشخصات باتری کوییک : باتری کوییک ، باتری 50 آمپر است که توسط کارخانه سایپا بر روی این ماشین نصب می شود. این که متخصصان سایپا چرا باتری 50 آمپر را برای این ماشین انتخاب کرده اند دو دلیل دارد، دلیل اول و اصلی ترین دلیل نیاز برقی این خودرو است تا بتواند قطعات برقی خود را استفاده کند، دلیل دوم قالب و ابعاد باتری است که با جایگاه قرارگیری باتری در داخل ماشین تناسب دارد. باتری 50 آمپر در دو قالب L1 و L2 تولید می شود که قالب L2 آن برای این ماشین مناسب است. علاوه بر باتری 50 آمپر، باتری 55 نیز برای این ماشین مناسب است زیرا دارای ابعاد یکسانی با باتری 50 آمپر است.

97 24 85 77 – 021

کارخانه صبا باتری که تنها کارخانه دولتی تولید باتری خودرویی در ایران است، باتری هایی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند. شما می توانید برای این که باتری کوییک خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه کنید، می توانید از نمایندگی صبا باتری اقدام به خرید باتری کوییک خود کنید. ما در انتهای این صفحه برای شما طیف وسیعی از برند های مختلف باتری کوییک را ارائه داده ایم تا بتوانید به راحتی باتری دلخواه خود و مناسب ماشینتان را انتخاب کنید.

باتری 50 آمپر سوزوکی ، باتری 55 آمپر اوربیتال سیلور

باتری صبا مناسب ریو

تعویض باتری کوییک

محل زندگی شما روی باتری کوییک تأثیر می گذارد!

گرما واکنش شیمیایی باتری های خودرو را برای تولید برق تسهیل می کند، اما سرعت تخریب باتری را نیز افزایش می دهد. در آب و هوای سردتر، باتری ممکن است 2.5 الی 3.5 سال دوام بیاورد، اما در مناطق گرم جنوبی، باتری ماشین معمولاً تقریباً 2 الی 3 سال دوام می آورد.

باتری کوییک را می توانید از بین محصولات متنوع و با کیفیت سپاهان باتری و صبا باتری موجود در شرکت امداد رسان تهیه کنید و از کیفیت محصولی که خریداری می کنید ، اطمینان حاصل کنید. باتری کوییک  در یک محیط سخت زیر کاپوت زندگی می کند و مجبور است گرمای موتور ماشین را تحمل کند اما اگر گرمای محیط نیز به درجه دمای محیط داخل کاپوت اضافه شود، زندگی برای باتری سخت می شود. کشور ایران در مجموع دارای آب و هوای گرم و خشکی است، کارخانه صبا باتری و تمام کارخانه های تولید باتری در ایران باتری ها را مطابق با آب و هوای کشور تولید می کنند، بنابراین توصیه می شود برای خودرو خود از باتری های ایرانی استفاده کنید و گول قیمت باتری های خارجی را نخورید.

97 24 85 77 – 021

افرادی هستند با این طرز فکر که باتری های خارجی به دلیل قیمت بالایی که دارند از کیفیت بهتری نسبت به باتری های ایرانی با قیمت مناسب، برخوردارند. در صورتی که باتری های خارجی به دلیل داشتن هزینه گمرک قیمت بیشتری نسبت به باتری های ایرانی دارند.

باتری سایر خودرو ها: باتری جک s3 ، باتری جک s5

باتری های کارخانه صبا باتری دارای طول عمر مفید حدود 2 الی 3 سال است که شما با نگهداری درست از آن ها بعد از 3 سال می توانید اقدام به تعویض باتری کوییک خود کنید. یکی از موارد نگهداری درست از باتری، محافظت باتری از گرما است که تاثیرات منفی آن را برایتان توضیح داده ایم. تا جایی که ممکن است سعی کنید ماشین کوییک خود را در زیر آفتاب پارک نکید.

باتری اوربیتال EFB کوییک
باتری اوربیتال پریمیوم کوییک

قیمت باتری کوییک

همه ما می دانیم که نگهداری و استفاده از خودرو هزینه بر است. انجام فعالیت های حمل و نقل مانند رفتن به محل کار و مسافرت همگی وابسته به خودرو شما است. بنابراین طبیعی است که گاهی برای سلامت خودرو خود هزینه ای بپردازید. با این تفاسیر هنگامی که با هزینه غیر منتظره ای مانند خرابی باتری کوییک مواجه می شوید، بهترین واکنش این است که اقدام به تعویض باتری خودرو خود کنید و در ابتدا به جای فکر کردن به قیمت باتری کوییک به کیفیت و عملکرد باتری توجه کنید.

97 24 85 77 – 021

اگر به هنگام خرید باتری فقط به قیمت آن توجه کنید، قطعا پس از نصب باتری بر روی ماشین پشیمان می شوید، زیرا هر ارزانی ای بی دلیل نیست، اگر باتری ای با قیمت بسیار پایین خریداری کنید قطعا یا ضمانت کارخانه را ندارد یا از کیفیت پایین برخوردار است و دچار فرسودگی است، بنابراین باتری ماشین خود را حتما از نمایندگی ها تهیه کنید تا باتری کوییک را با ضمانت و کیفیت بالا دریافت کنید.

ما به عنوان نمایندگی باتری واریان صبا باتری، باتری ماشین شما را به مدت 12 ماه معادل یک سال، گارانتی می کنیم تا در صورت برخورد با هرگونه مشکلی از باتری کوییک ، کارشناسان ما باتری را به صورت رایگان ایرادیابی کنند.

97 24 85 77 – 021


خرید باتری کوییک

ما به عنوان نمایندگی صبا باتری، باتری سفارش داده شما را به صورت رایگان برایتان ارسال می کنیم و کارشناسان نصب نیز به صورت رایگان باتری را بر روی ماشین نصب می کنند.

مزایای خرید از نمایندگی صبا باتری:

ارسال و نصب رایگان باتری کوییک  : لازم است شما فقط هزینه باتری را آن هم پس از نصب باتری بر روی ماشینتان، پرداخت کنید و تمامی کارها به صورت رایگان انجام می شود.
تست دینام: دینام وظیفه شارژ باتری را دارد، پس باید سالم باشد تا بتواند به درستی باتری را شارژ کند و خرابی آن باعث خرابی یا د شارژ شدن باتری می شود، بنابراین باید تست سلامت دینام در بازه های زمانی مشخص انجام شود.
ضمانت یک ساله باتری کوییک : کارت گارانتی باتری های واریان صبا باتری همراه با باتری به شما تحویل داده می شود.

ارسال رایگان باتری سیتروئن سی 3 به تمام نقاط شهر تهران مانند دستگردی، ظفر، شیان و .. امکان پذیر است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری کوییک با قیمت مناسب

تعویض باتری کوییک

ارسال و نصب رایگان باتری کوییک

سوالات متداول مشتریان گرامی

مشخصات باتری اتمی کوییک چیست؟

در حال حاضر باتری اتمی کوییک ، رایج ترین نوع باتری موجود در بازار است که در کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود. باتری اتمی کوییک دارای عملکرد فوق العاده ای است که باعث جلب توجه کارشناسان شده است. این باتری دارای طول عمر سه سال است که شما می توانید با نگهداری آسان و صحیح از این باتری، بهترین عملکرد را مشاهده کنید.

به طور عامیانه به این نوع باتری ها، باتری با نگهداری آسان نیز می گویند، زیرا نگهداری از باتری اتمی کوییک بسیار آسان است و فقط کافیست شما باتری را تمیز نگهدارید و باعث د شارژ عمیق باتری کوییک خود نشوید.

بر حلاف باتری اسیدی، نیازی نیست شما سطح الکترولیت باتری کوییک خود در نوع سیلد اسیدی را به صورت ماهیانه بررسی کنید و در صورت نیاز به آن آب مقطر اضافه کنید. خوب است بدانید که هرگز اکان باز و بسته کردن درب باتری سیلد اسید وجود ندارد.

 

زمانی که باتری کوییک دارای شارژ ناکافی است چه باید کرد؟

همه ما از گوش دادن به موسیقی خوب لذت می بریم، اما سعی کنید این کار را با موتور خاموش انجام ندهید. چیزهای مختلفی مانند رادیو و شارژرهای تلفن و سایر دستگاه های الکترونیکی شما در حالی که موتور خودرو کار نمی کند مقدار قابل توجهی انرژی از باتری کوییک شما می گیرند.

اگر باتری شما در حال حاضر کم شارژ است، این خطر وجود دارد که نتواند ماشین را روشن کند، اما لازم است زمانی که دوباره آماده حرکت در جاده هستید، فشار روی سیستم شارژ خودرو را افزایش می دهید تا باتری را در حین رانندگی دوباره پر کنید.

اینکه ماشین شما در زمانی که واقعاً به آن نیاز دارید استارت نخورد، بدترین اتفاق است و هرگز در یک زمان مناسب اتفاق نمی‌افتد. برای اطلاع از وضعیت باتری لازم است به تست باتری کوییک از نظر ظاهری بپردازید. مهم است که در این مرحله به دنبال خوردگی باتری خود باشید، خوردگی زمانی است که یک پودر سفید رنگ در اطراف سرباتری های باتری وجود دارد. می توانید سرباتری ها را با آب جوش تمیز کنید. انجام این کار زمانی که خوردگی باتری خودرو شما کم است بسیار اهمیت دارد. خوردگی به این معنی است که احتمالاً زمان تست ولتاژ باتری کوییک فرا رسیده است.

باتری سایر خودرو ها : باتری کولیوس و باتری MVM 315

97 24 85 77 – 021

 

چه عواملی بر طول عمر باتری کوییک موثر اند؟

عوامل زیادی می توانند بر مدت زمان ماندگاری باتری کوییک شما تأثیر بگذارند. شایع ترین این عوامل دماهای نامناسب، سیستم شارژ معیوب و تجمع کثیفی و خوردگی است. مثلاً در آب و هوای گرم، باتری کوییک شما مدت کوتاه تری دوام می آورد. این به این دلیل است که آنها در دماهای بالاتر از نظر شیمیایی فعال تر هستند و خطر آسیب رسیدن به ساختار داخلی در این شرایط برای باتری کوییک بیشتر است. علاوه بر این، در دماهای گرم، آب محلول الکترولیت باتری کوییک شما راحت تر تبخیر می شود و اسیدیته آن افزایش می یابد.

باتری سایر خودرو ها : باتری تیگو 7

97 24 85 77 – 021

 

آیا تحمل دمای نامناسب برای باتری کوییک دشوار است؟

زمانی که دمای بیرون ایده آل نیست، اگر قرار است ماشین کوییک خود را برای مدتی پارک کنید، ممکن است بخواهید ماشین را به یک فضای سرپوشیده منتقل کنید. باتری کوییک برای روشن کردن موتور در ماه‌های زمستان باید انرژی بیشتری مصرف کند. همچنین تحمل گرمای شدید در طول ماه‌های تابستان می‌تواند کار دشواری برای باتری‌ کوییک شما باشد. در صورت امکان، خودروی خود را در پارکینگ یا مکان خشکی که در برابر عوامل محیطی محافظت شده باشد، نگهداری کنید.

باتری سایر خودرو ها : باتری mvm x22

97 24 85 77 – 021

 

رانندگی نکردن با خودرو چه تاثیری بر باتری کوییک دارد؟

اگر باتری کوییک خود را برای مدت طولانی ثابت نگه دارید، احتمال از بین رفتن باتری بسیار زیاد است. رانندگی مکرر وسیله نقلیه تأثیر مثبتی بر سلامت باتری شما دارد. باطری وسیله نقلیه شما در حین رانندگی شارژ می شود و اگر برای مدت طولانی از خودرو استفاده نکنید، شارژ آن کاهش می یابد. اگر می‌دانید که برای مدت طولانی دور خواهید بود، از دوست یا یکی از اعضای خانواده‌تان بخواهید هر چند وقت یک‌بار ماشین شما را در اطراف خانه برانند تا باتری سالم بماند. می توانید از شارژ های هوشمند هم برای حفظ میزان شارژ استاندارد باتری کوییک خود استفاده کنید و نگرانی بابت دشارژ شدن باتری خودرو خود نداشته باشید.

باتری سایر خودرو ها : باتری مورانو

97 24 85 77 – 021

 

آیا خوردگی باتری کوییک فرایند طبیعی ای است؟

ایجاد خوردگی در اطراف پایانه های باتری کوییک شما، طبیعی است. این به دلیل تأثیرات عناصر خارجی است که باتری به طور مرتب در معرض آنها قرار می گیرد. اغلب، می‌توانید از گریس به عنوان یک زنگ‌زدای مطمئن برای جلوگیری از نفوذ آن به قسمت‌های اتصال استفاده کنید. با این حال، اگر متوجه شدید که ناحیه اطراف باتری کوییک بیش از حد و سریع دچار خوردگی می‌شوند، ممکن است باتری خودرو شما نیاز به تعویض داشته باشد. اغلب، خوردگی بیش از حد می تواند در نتیجه نشت اسید باتری یا داشتن باتری که سطح الکترولیت داخلی آن خیلی کم است، باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری پرادو

97 24 85 77 – 021

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
احمد
احمد
1 سال قبل

باتری کوییک و گفتید هم ۵۰ آمپر هم ۵۵ آمپر ، خب بالاخره کدوم و باید بگیریم ؟ من کوییک دارم باتری ماشین سولفاته زده و ماشین یهو یه جا که وایستاده مثلا تو ترافیک صدای پرت پرت میده و خاموش میشه و روشن شدنش دیگ با خداس حالا وسط ترافیک و پشت چراغ قرمز . من چه باتری ای بخرم که با خیال راحت ازش بتونم استفاده کنم ؟؟ خواهشا آمپر مناسب و برند با کیفیت و معرفی کنید که مردم به مشکل نخورن همه خودشون به اندازه کافی دردسر و مشکل دارن دیگ این و کمک کنید از شرش خلاص شیم دمتون گرم

مشکینی
مشکینی
1 سال قبل

من اصلاً از باتری های کارخانه سپاهان باتری راضی نیستم چونکه برای باتری کوییک خودم در عرض ۳ سال دوبار تعویض باتری کوییک انجام دادم دفعه اول باتری ۵۰ آمپر سوزوکی تهیه کردم که سر یک سال خراب شد دفعه دوم هم باتری ۵۵ آمپر اوربیتال پریمیوم خریداری کردن و روی ماشین کوییک خودم نصب کردم که آن هم سر دو سال نیاز به تعویض باتری کوییک داشتم چونکه باطری ماشین توانایی روشن کردن ماشین رو نداشت الان که متوجه شدم شما هم باتری کارخانه سپاهان باتری و باتری های کارخانه صبا باتری رو همشون را دارید خواستم راهنمایی بگیرم که به من بگید باتری مناسب ماشین کوییک در چه برندی بهتر هست ممنون