باتری هیوندا i10

باتری هیوندا i10

مشخصات باتری هیوندا i10

هیوندای i10 جانشین جهانی چیزی است که در هند به عنوان سانترو ژینگ می شناختیم. i10 مناسب برای رانندگی در شهراست، i10 در بازار جذابیت خاص خود را دارد و اغلب در صدر جدول فروش هیوندای قرار داشت. با ورود هیوندا I10 به بازار خودورو های جهانی، شرکت هیوندا جزء خودروسازانی قرار گرفت که به جذابیت ماشین اهمیت خاصی می دهند. هیوندای مدل دوم i10 را در سپتامبر ۲۰۱۳ در هند روانه بازار کرد. با این حال، نسل اول i10 را مدتی در کنار مدل جدیدتر به فروش رساند تا اینکه آن را در سال ۲۰۱۷ متوقف کرد. این هاچ بک که Grand i10 نامیده می شود، جادارتر است. در مقایسه با هیوندای i10 که اکنون متوقف شده است، دارای ویژگی های زیادی است. i10 خودروی موفقی در فضای هاچ بک جمع و جور بود و حتی پس از عرضه هیوندای گرند i10 نیز به تعداد قابل توجهی فروخته شد. با این حال، به نظر می رسد خودروساز کره ای تولید i10 را متوقف کرده است تا راه را برای خودروی کوچک آینده خود در هند باز کند.

مشخصات باتری هیوندا I10 : باتری فابریک ماشین هیوندا I10 ، باتری ۴۵ آمپر در قالب L1  است که دارای ابعادی است که به راحتی بر روی این ماشین نصب می شود. علاوه بر باتری ۴۵ آمپر، باتری ۵۰ آمپر قالب L1 نیز بر روی این ماشین قابل نصب است. کارخانه سپاهان باتری، این دو باتری را در بهترین کیفیت با برند های مختلف به بازار عرضه می کند.

 

باتری ۴۵ آمپر سوزوکی ، باتری ۵۰ آمپر اوربیتال سیلور

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری هیوندا i10

روزی که ماشین شما روشن نشود، بهترین زمان برای خرید یک باتری ماشین جدید نیست. اما طبق تحقیقات ما ، دقیقاً همان کاری است که اکثر مردم انجام می دهند. احتمالاً باید در طول عمر وسیله نقلیه خود یک یا دو بار باتری خودرو را تعویض کنید زیرا در اثر گرما و شارژ و تخلیه مکرر، قدیمی یا فرسوده می شود. یک باتری خالی می تواند یک دردسر واقعی باشد، به خصوص اگر نتوانید کابل های باتری خود را پیدا کنید یا مجبور باشید منتظر کمک جاده باشید. مراقبت از باتری شما می تواند بیشترین عمر مفید را از آن به دست آورد و توجه به وضعیت و سن آن می تواند نشانه این باشد که زمان شروع خرید برای جایگزینی است، قبل از اینکه شما در گیر افتاده باشید.

اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید انتظار داشته باشید هر ۱.۵ تا ۲ سال یا زودتر باتری ماشین خود را تعویض کنید. نشانه هایی که نشان می دهد باتری ماشین شما دچار مشکل شده است عبارتند از کم نور شدن چراغ های جلو،سخت استارت خوردن ماشین.

به جای تعجب هنگام خرابی باتری خودرو، گاهی قدرت باتری را با استفاده از مولتی متر آزمایش کنید تا کارایی آن را تعیین کنید. باتری های پر شارژ باید ۱۲.۶ ولت و بالاتر یا ۱۳.۷ ولت را با موتور روشن اندازه گیری کنند. هرگونه بازخوانی زیر ۱۲.۶ ولت به معنی زمان تعویض باتری خودرو است.

برای تعویض باتری هیوندا I10 خود می توانید با کارشناسان امداد رسان تماس بگیرید تا در کمترین تعویض باتری را برای خودرو شما انجام دهند.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری هیوندا i10

برای بررسی قیمت باتری هیوندا I10 خود باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

میزان آمپر باتری
گارانتی
کیفیت
کشور سزنده
تاریخ تولید باتری

تمامی موارد گفته شده در قیمت باتری تاثیرگذارند، بنابراین اگر باتری با قیمت ارزان تر از نمایندگی ها تهیه کردید بدانید که یک جای کار اشتباه است، یا باتری بی کیفیت و فرسوده است و یا گارانتی معتبر و میزان آمپر استاندارد ندارد. بنابراین بهتر است باتری هیوندا I10 خود را از نمایندگی باتری تهیه کنید تا بتوانید با خیال راحت خرید مقرون به صرفه انجام دهید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری هیوندا i10

برای خرید باتری هیوندا I10  خود به نکات زیر توجه کنید:

کیفیت باتری: کیفیت باتری در عملکرد و طول عمر باتری تاثیرگذار است. اگر شما باتری با کیفیت تهیه کنید و حتی مقداری هزینه بیشتری هم برای کیفیت بالا انجام دهید باعث می شود شما بهترین عملکرد را از باتری خودرو خود مشاهده کنید و باتری حدود ۲.۵ الی ۳ سال برای خودرو شما کار کند. کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری در حال حاضر با کیفیت ترین باتری های موجود در بازار را ارائه می دهند.
گارانتی: گارانتی یک حصول ضامن اصالت باتری است بنابراین اگر می خواهید باتری با کیفیت و اصل تهیه کنید بهتر است باتری ای بخرید که دارای گارانتی شرکتی ثبت شده باشد تا از اعتبار آن نیز مطمئن باشید.
تاریخ تولید: تاریخ تولید باتری بیانگر سلامت باتری است اگر تاریخ تولید باتری، جدید باشد به این معنا است که باتری سالم است و طول عمر مفید استاندارد دارد.

ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، در شهر تهران، باتری خودرو شما را با بهترین کیفیت، همراه با گارانتی تعویض و تاریخ تولید جدید کارخانه به شما تحویل می دهیم و جای هیچ نگرانی ای را برایتان باقی نمی گذاریم.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری هیوندا i10 با قیمت مناسب

تعویض باتری هیوندا i10

ارسال و نصب رایگان باتری هیوندا i10

چه کنیم تا با مرگ ناگهانی باتری هیوندا I10 مواجه نشویم؟

باتری‌ هیوندا I10 معمولاً می‌تواند خود را تا حد زیادی با دمای محیط سازگار کند، اما گرمای و سرمای شدید، می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند. دمای بالا می تواند باعث تبخیر آب مایع باتری هیوندا I10 شود و همچنین می تواند باعث بروز مشکلات شارژ بیش از حد شود. این در واقع طول عمر باتری هیوندا I10 شما را کاهش می دهد. اگر قرار است ماشین شما در ماه های زمستان بیکار بماند، می توانید فضایی با دمای خنثی برای ماشین پیدا کنید تا باتری هیوندا I10 خود را در محیط با دمای مناسب نگهداری کنید.

برای این که با مرگ ناگهانی باتری هیوندا I10 مواجه نشوید، مهم است که به دنبال خوردگی در باتری خود باشید. خوردگی زمانی است که یک پودر سفید رنگ در اطراف قطب ها یا سر باتری های باتری هیوندا I10 وجود دارد. می توانید این خوردگی ها را با جوش شیرین، آب و برس غیرفلزی تمیز کنید. انجام این کار زمانی که میزان خوردگی باتری هیوندا I10 شما افزایش نداشته است بسیار مهم است. خوردگی به این معنی است که احتمالاً زمان نصب باتری جدید فرا رسیده است، اما اگر باتری فعلی خود را تمیز نگه دارید، می توانید برای مدتی همچنان از آن استفاده کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری LX520 و باتری جکS3

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

بازرسی بصری باتری هیوندا i10 چه مزیتی دارد؟

یک بازرسی بصری از بیرون قاب باتری هیوندا i10 خود انجام دهید. آیا باتری هیوندا i10 شما برآمدگی، ترک خوردگی یا نشت اسید دارد؟ در این صورت باید فورا تعویض شود. در همین حال برسی کنید بررسی کنید که آیا باتری هیوندا i10 شما از نوع قدیمی تر با درپوش سلول متحرک است یا از نوع جدیدتر مهر و موم شده می باشد. اگر باتری هیوندا i10 شما از نوع قدیمی تر باشد، هوای گرم می تواند باعث شود آب مایع الکترولیت داخل باتری هیوندا i10 سریعتر تبخیر شود. یک ایده خوب این است که باتری های قدیمی خود را با باتری هیوندا i10 سیلد اسیدی تعویض کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ریو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

آیا می توان در افزایش و کاهش طول عمر باتری هیوندا i10 دخیل بود؟

مهم است که به خاطر داشته باشید که هیچ باتری هیوندا I10 ای برای همیشه دوام نمی آورد، اما برخی چیزها می توانند گاهی اوقات خیلی سریع عمر باتری هیوندا I10 را کاهش دهند. خواه ماشین خود را در تمام طول سال در پارکینگ نگهداری کنید یا هر روز با آن رانندگی کنید، باز هم در نهایت باید باتری خودرو خود را تعویض کنید. به طور معمول، باتری هیوندا I10 بین دو تا چهار سال دوام می آورد. فشار آوردن به باتری بیش از چهار سال، حتی در شرایط رانندگی عالی، می تواند بدون اطلاع قبلی باعث از کار افتادن باتری هیوندا I10 شما شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری جک S5

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

اهمیت بالای باتری هیوندا i10 در خودرو چه علتی دارد؟

نمی توان انکار کرد که داشتن یک باتری شارژ شده در وسیله نقلیه شما چقدر مهم است. باتری هیوندا i10 شما اساسا قلب وسیله نقلیه شما است. الکتریسیته مورد نیاز برای راه اندازی و برق رسانی یک وسیله نقلیه و همچنین اجزای سیستم الکتریکی آن مانند رادیو، شیشه های برقی، چراغ های جلو و انواع عملکردهای دیگر را فراهم می کند. باتری‌های خودرو معمولاً بین سه تا چهار سال عمر می‌کنند، اما شرایط بیرونی مانند عادت‌های رانندگی و آب و هوا می‌تواند بر طول عمر باتری هیوندا i10 تأثیر بگذارد. اگر در خودروی خود با مشکلاتی در سیستم الکتریکی مواجه هستید و می خواهید بدانید چه چیزی ممکن است باعث آن شود، می توانید از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان امداد رسان استفاده کنید.

 

ارسال و نصب باتری در تمامی محله های تهران از جمله میرداماد ، پاسداران و تهرانپارس به صورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام می شود.

باتری سایر خودرو ها : خرید باتری هایما S5

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم
۱۴۰۰-۰۵-۲۴ ۷:۳۳ ق٫ظ

سلام من ماشین هیوندا i10 دارم تازه خریدمش از یه شخص دیگه ای که قبلا با ماشین کار می‌کرده تو اسنپ بهم گفت باتری ماشین قلق داره و باید یه جور خاص استارت بزنم و …. من چون اطلاعات نداشتم خب فکر میکردم درست میگه . ولی امروز که ماشین و بردم تعمیرگاه گفت این حرفا الکیه و باتری ماشین فرسوده شده و باید تعویض بشه . الان از شما میخوام جواب سوالاتم و بدید کمک کنید به بنده . باتری ماشین هیوندا i10 باید چند آمپر باشه و کجا باید ببرم که برام تعویض کنن بدون اینکه سرم کلاه بزارن . لطف راهنمایی کنید ممنونم

پناه
۱۴۰۰-۰۶-۰۶ ۷:۳۳ ق٫ظ

وقت بخیر باتری هیوندا i10 چند آمپر هست؟ این که گفتید قالب l1 یعنی چی ؟ من الان بخوام برم فروشگاه باتری هیوندا i10 بخرم باید بگم باتری قالب l1 میخوام ؟ لطفا در این مورد اطلاعات بیشتر بزارید . و اینکه برند های مختلفی که تو سایتتون برای باتری هیوندا i10 گذاشتید و معرفی کنید همه رو که ما می‌خونیم بدونیم و بتونیم انتخاب درست بکنیم و خرید باتری هیوندا i10 و انجام بدیم. الان من میخواستم سفارش بدم ولی انقد برند های مختلف دیدم برای باتری هیوندا i10 که اصلا گیج شدم و نتونستم انتخاب کنم . لطفا بگید کدوم یکی از باتری های اوربیتال پریمیوم یا سوزوکی یا واریان صبا باتری مناسب تری برای باتری هیوندا i10 هست ؟ ممنون

Masoud
۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۱۰:۳۰ ق٫ظ

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من ماشین هیوندا i10 دارم من می خوام تعویض باتری انجام بدم. باتری نو دارم خودم چند ماه پیش خریدم ولی چون باتری قبلی خوب کار می‌کرد دیگ عوضش نکردم الان باتری خراب شده و میخوام تعویض باتری هیوندا i10 خودم و خودم انجام بدم ولی دقیق نمیدونم چجوری باید باتری کهنه رو باز کنم و این باتری نک رو نصب کنم لطفا روند تعویض باتری رو توضیح بدید که من نخوام هزینه نصب و تعویض بدم الکی. ممنون از شما . منتظر کمکتون هستم.