باتری هیوندا i20

باتری هیوندا i20

مشخصات باتری هیوندا i20

هیوندای Elite i20 BS6 2020 در هند عرضه شد. ۲۰۲۰ Elite i20 Asta BS6 تنها دارای موتور بنزینی در ظاهر BS6 است. این بار فاقد موتور دیزل هیوندای i20 BS6 است. موتور هیوندای i20 BS6 بنزینی نیز فاقد برخی از انواع است. Elite i20 BS6 Era موجود نیست. در عوض ، ۲۰۲۰ i20 BS6 Magna+ مدل اصلی جدید ۲۰۲۰ Elite i20 BS6 2020 است. هیوندای هند گزینه گیربکس اتوماتیک CVT را نیز متوقف کرد. این بار هیوندای Elite i20 BS6 CVT اتوماتیک وجود ندارد. i20 BS6 2020 جدید فقط در گیربکس دستی بنزینی موجود است. هیوندای i20 BS6 جدید همچنان با Maruti Suzuki Baleno BS6 ، Honda Jazz ، Toyota Glanza ، Tata Altroz ​​و VW Polo BS6 رقابت می کند. i20 Asta Option BS6 مدل برتر است و بالای i20 2020 Sportz جدید قرار دارد. در نمای بیرونی، New Elite i20 Sportz BS6 دارای چراغ های پروژکتور، چراغ مه شکن هالوژن، DRL های LED است. مشخصات جانبی دارای چرخ های آلیاژی برش الماس ۱۵ اینچی است. ORVM های برقی با نشانگرهای چرخش LED. در قسمت پشتی i20 BS6 جدید لامپ های دم شکافی با لامپ های هالوژنی تعبیه شده است. فاقد چراغ های عقب LED است.

مشخصات باتری هیوندا I20 : باتری فابریک ماشین هیوندا I20، باتری ۴۵ آمپر در قالب L1 است که علاوه بر باتری ۴۵ آمپر، باتری ۵۰ آمپر در قالب L1 نیز برای این خودرو مناسب و قابل نصب است. باتری های مناسب این خودرو در کارخانه های صبا باتری و سپاهان باتری در بهترین نوع کیفیت تولید می شود و از نوع سیلد اسید هستند که رایج ترین نوع باتری در بازار باتری جهانی هستند.

باتری ۴۵ آمپر سوزوکی ، باتری ۵۰ آمپر اوربیتال سیلور

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

فروش باتری ام وی ام 530 با تاریخ جدید

تعویض باتری هیوندا i20

باتری یکی از مهمترین قطعات خودرو است. بدون آن، ماشین اصلاً نمی تواند حرکت کند. باتری با گرفتن جریان الکتریکی و استفاده از آن برای تغذیه موتور برای روشن شدن موتور کار می کند، که باعث می شود خودرو روشن شود. کاتد و آند طرف های مثبت و منفی مربوط به باتری هستند و الکترولیت یک بافر بین این دو است. واکنش های شیمیایی داخل باعث تجمع الکترونها در آند می شود. درست مانند آهن ربا، این ذرات باردار مشابه یکدیگر را دفع می کنند، اما توسط الکترولیت از حرکت به سمت دیگر باتری جلوگیری می کنند. این بدان معناست که ذرات دارای بار منفی برای دور زدن الکترولیت و رسیدن به کاتد، جایی که ذرات دارای بار مثبت هستند، باید از طریق خارج از باتری حرکت کنند. در آنجا ماشین شما وارد می شود. سیستم الکتریکی وسیله نقلیه شما مسیری را برای حرکت الکترون ها در هنگام اتصال پایانه های مثبت و منفی به هم متصل می کند و این حرکت جریان الکتریکی را به وسیله نقلیه شما ارائه می دهد.

اگر ماشین شما روشن نشود و باتری نتواند برق مورد نیاز باتری را تامین کند باید اقدام به تعویض باتری کنید، برای انجام این کار می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعویض باتری هیوندا I20 شم را انجام دهند.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری اوربیتال وان هیوندا I20
باتری اوربیتال سیلور هیوندا i20

قیمت باتری هیوندا i20

قیمت باتری هیوندا I20 در بازار خرید و فروش باتری خودرویی بسیار متغیر است، مانند تمام باتری های خودرویی دیگر، زیرا عوامل تعیین کننده قیمت باتری نیز دارای قیمت ثابتی نیستند، به عنوان مثال سربی که در تولید باتری استفاده می شود، دارای قیمت جهانی است و با تغییر نرخ ارز، قیمت باتری نیز کاهش و یا افزایش پیدا می کند، بنابراین نرخ ارز نیز بر روی قیمت باتری خودرویی تاثیرگذار است و باعث می شود قیمت باتری مدام در حال تغییر باشد.

قیمت باتری هیوندا I20 در سایت ثبت شده است اما اگر می خواهید قیمت دقیق باتری خودرو خود را بدانید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیری، آنها ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

قیمت ثبت شده در سایت و قیمتی که کارشناسان به شما اعلام خواهند کرد، با احتساب دریافت باتری کهنه از شما است و اگر شما باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر به قیمت باتری نو اضافه خواهد شد.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری هیوندا i20

خرید باتری هیوندا I20 می تواند به راحتی صورت بگیرد اگر از نمایندگی، باتری تهیه کنید.

اگر می خواهید باتری مناسب ماشین خود را به راحتی تهیه کنید و فقط در منزل بمانبد تا باتریبه دستتان برسد، کافی است با شماره زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، باتری ثبت شده خودرو شما را در کمترین زمان به صورت رایگان برایتان ارسال و به صحیح ترین شکل بر روی خودروتان نصب می کند. تمایم خدمات ما به عنوان نماینده رسمی این دو کارخانه در شهر تهران در تمامی مناطق مانند منطقه پنج، منطقه چهار، منطقه هشت و …در اختیارتان قرار میگیرد.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری هیوندا i20 با قیمت مناسب

تعویض باتری هیوندا i20

ارسال و نصب رایگان باتری هیوندا i20

طول عمر باتری هیوندا I20 چه ارتباطی با میزان رانندگی با خودرو دارد؟

به طور معمول باتری هیوندا I20 ماشین سه تا چهار سال برای شما دوام می آورد. با این حال، عواملی مانند شرایط آب و هوایی یا حتی نحوه رانندگی با ماشین خود می توانند در بازه زمانی طول عمر باتری هیوندا I20 تاثیرگذار باشند.

سفرهای کوتاه مکرر می تواند در واقع منجربه عمر کوتاه تر باتری هیوندا I20 شود. باتری هیوندا I20 در فواصل زمانی معینی شارژ می شود و پس رانندگی در این بازه زمانی شارژ کامل را دریافت خواهد کرد. اگر باتری هیوندا I20 شارژ کامل دریافت نکند، رسوبات کریستالی قوی روی صفحات منفی تشکیل می شود و در واقع می تواند از دریافت شارژ کافی برای باتری جلوگیری کند.

اکنون این بدان معنا نیست که باید روزانه هشت ساعت با خودرو رانندگی کنید، بلکه به این معنی است که باید مراقب میزان استفاده از لوازم جانبی الکترونیکی در خودرو در زمان خاموش بودن دینام باشید و رانندگی به میزان کافی برای شارز کامل باتری هیوندا I20 را در برنامه ی خود قرار دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری IS 400 و باتری جکS3

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

جلوگیری از سولفاته زدن باتری هیوندا i20 چه مزیتی برای شما دارد؟

اگر می خواهید با افزایش حداکثر طول عمر باتری هیوندا i20 خود در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید، جلوگیری از سولفاته شدن باتری ساده ترین روش است. لطفاً برای جلوگیری از سولفاته شدن بیش از حد باتری، باتری سیلد اسید خود را تا حد امکان به طور کامل شارژ کنید و باتری هیوندا i20 خود را برای مدت طولانی خالی و بدون شارژ رها نکنید. هرچه نگهداری کمتری از باتری ماشین انجام دهید، کریستال سولفات سرب سریعتر شکل می گیرد و به صفحات باتری هیوندا i20 شما می چسبد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کایرون

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

شارژ کامل چه تاثیری بر باتری هیوندا i20 دارد؟

برای اینکه باتری هیوندا i20 خود را در بهترین حالت نگه دارید باید همیشه آن را در شارژ کامل نگه دارید. هرچه مدت زمان بیشتری خودرو شما بیکار بماند، باتری هیوندا i20 سریع تر به سمت دشارژ شدن حرکت می کند و انرژی ذخیره خود را از دست می دهد. ساده ترین راه حل برای این مشکل این است که به طور منظم با ماشین خود رانندگی کنید. منظور این است که از خودرو خود برای جابه جایی های طولانی استفاده کنید و به مسیر های کوتاه اکتفا نکنید چرا که در این صورت دینام خودرو شما زمان کافی برای تامین انرژی از دست رفته باتری هیوندا i20 را ندارد و باتری نمیتواند کامل شارژ شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری زانتیا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه از باتری هیوندا i20 خود محافظت کنیم؟

اولین نکته برای جلوگیری از مرگ زودرس باتری هیوندا i20 این است که در واقع پشت فرمان بنشینید و به اندازه ی کافی با خودرو رانندگی کنید. پارک و خاموش کردن ماشین برای مدت طولانی می تواند باتری هیوندا i20 شما را خالی از شارژ کند. راه اندازی آن به دینام شما زمان می دهد تا باتری خودرو را دوباره شارژ کند، بنابراین دفعه بعد که سعی می کنید آن را روشن کنید، پر انرژی خواهد بود. باتری خودرو اغلب خورده و کثیف می شود و این برای شارژ آن ایده آل نیست و گزینه بسیار بهتر این است که باتری خودرو و محیط اطراف آن را تا حد امکان تمیز نگه دارید. تنها چیزی که لازم است یک پاک کردن ساده برای خلاص شدن از شر بسیاری از کثیفی ها و آلودگی ها است و این می تواند کمک زیادی به شارژ نگه داشتن باتری هیوندا I20 شما کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ورنا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

از آسیبی که روشن ماندن چراغ های خودرو بر باتری هیوندا i20 وارد می کند آگاه هستید؟

زمان هایی وجود دارد که رانندگان بعد از پارک کردن اتومبیل خود فراموش می کنند چراغ های خطر یا چراغ داخل اتاقک ماشین خود را خاموش کنند. این کار در واقع برای عمر باتری هیوندا i20 بسیار مضر است، به ویژه اگر یک شبه یا برای مدت زمان طولانی روشن بماند.

اگر عادت دارید چراغ های خودرو را بعد از پارک روشن بگذارید ، ممکن است بخواهید یک یادداشت روی داشبورد خود بگذارید تا به خودتان یادآوری شود که خاموش کردن آنها را فراموش نکنید. از طرف دیگر ، می توانید عادت کنید که جلوی اتومبیل خود راه بروید و بررسی کنید که چراغ ها خاموش شده اند. اگر این فرایند چندین بار تکرار شود باتری هیوندا i10 شما دچار کاهش طول عمر خواهد شد و خیلی زود نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مورانو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

۰۶۱۱۰۱ ف ف:   با فرسوده باتری هیوندا I20 چه کنیم؟

فراهم کردن محیطی امن برای زندگی خود از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروزه با پیشرفت علم و فناوری، دانشمندان به این فکر هستند که تا حد توان از کره زمین برای بقای نسل بشر محافظت کنند. به گفته کارشناسان باتری های خودرویی دارای مواد شیمایی بسیار خطرناکی هستند که برای نسل بشر مضر هستند. در باتری ها، سرب و اسید هایی وجود دارند که تا حد امکان باید از ورود آن ها به محل زندگی خود و خاک کره زمین جلوگیری کرد. زمانی که باتری شما فرسوده شده است به هیچ عنوان نمی توان آن را در سطل زباله انداخت تا در معرض خاک کره زمین قرار بگیرد. کافی است به هنگام حمل آن به وسیله ی زباله های دیگر، کوچکترین ضربه به آن وارد شده و دچار نشت شود؛ در آن صورت است که کره زمین در معرض خطر فراوانی قرار می گیرد. پس تنها راه این است که باتری فرسوده خود را به کارخانه برای بازیافت آن تحویل دهیم.

4 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
16 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احمد
۱۴۰۰-۰۵-۰۹ ۷:۵۱ ق٫ظ

باتری ماشین من وقت هایی که ازش کولر میگیرم بعد از این که ماشین و خاموش می کنم باتری ماشین می‌خوابه و مجبورم باتری به باتری کنم ولی زمانی که کولر نمیگیرم این حالت برای باتری ماشین پیش نمی آید. باتری ای که روی ماشین هیوندا i20 بنده نصب هست باتری ۵۰ آمپر هست . دلیل این اتفاق چیه و اینکه اگر بخوام از شما باتری تهیه کنم باتری و ارسال می کنید یا فقط فروش حضوری دارید خودم باید بیام ؟ ممنون

Srush
۱۴۰۰-۰۶-۰۴ ۱۱:۵۶ ق٫ظ

سلام راجع به قالب باتری هیوندا i20 میشه توضیح بدید که چه قالب باتری ای و چرا برای هیوندا i20 مناسب هست ؟ لطفا یه راهنمایی هم در رابطه با برند باتری ها بکنید الان شما انقد برند های مختلف گذاشتید تو سایتتون من گیج شدم نمیدونم کدوم برای هیوندا i20 مناسب هست ؟ یه تفکیک میشه بکنید ؟ میخوام طول عمر باتری هیوندا i20 که میخرم حداقل سه سال باشه دیگه نمیشه که آدم این همه هزینه کنه واسه یه قطعه ماشین بعد سر سال عوضش بکنه که . یا قیمت ها رو کم کنید یا باتری با طول عمر بالا تولید کنید بدید دست مردم . مرسی . فقط جواب منم مثل بقیه بدید 

امیدفر
۱۴۰۱-۰۶-۲۷ ۴:۵۵ ب٫ظ

سلام احوال شما باتری هیوندا i20 میشه توضیح بدید که چه قالب باتری ایهستش و چرا برای هیوندا i20 مناسب هست ؟ الان شما انقد برند های مختلف گذاشتید تو سایتتون من گیج شدم نمیدونم کدوم برای هیوندا i20 مناسب هست ؟ یه تفکیک میشه بکنید ؟ و میشه شما لطف کنید بگیدمناسب ترین باتری هیوندا i20 دقیقا چی میتونه باشه

احسان
۱۴۰۱-۰۷-۱۰ ۱۲:۵۶ ب٫ظ

سلام آقا ببخشید خودروی من هیوندا i20 هستش و من میخام باتری هیوندا i20 بخرم واسه خودم ولی نمیتونم ۴۵ آمپر پیدا کنم به نظر شما باتری هیوندا i20 با آمپر دیگه ای هم میخوره به هیوندا I 20 من ؟

هستی
۱۴۰۱-۰۷-۱۷ ۵:۲۷ ب٫ظ

سلام وقت بخیر جناب ماشین من هیوندا i20 هستش و من چون تازه خریداری کردم این خودروی هیوندا i20 رو به خواهر همین نمیدونم باتری هیوندا i20 چند آمپر هستش و چه قیمتیه میشه لطف کنید بگید منم بدونم ممنونم

اصغری
۱۴۰۱-۰۸-۰۱ ۴:۲۱ ب٫ظ

سلام زمستان ها که هوا به شدت سرررد میشه وقتی ماشین استارت نمیخوره میتونیم آب داغ روی موتور و باتری هیوندا i20 بریزیم که از یخ زدگی در بیان؟ یکی دوبار پارسال این کاررو کردم و جواب داد. باتری ماشین خراب نمیشه اگر این کار رو انجام بدم؟

داوود
۱۴۰۱-۰۸-۱۴ ۲:۲۳ ب٫ظ

سلام. خودروی من هیوندا i20 هست. من هیچوقت فراموش نمی کردم که چراغهای خودرو رو قبل اینکه ماشین رو ترک کنم، خاموش کنم. دیشب برای اولین بار چراغها روشن بودن و حواسم نبود و متاسفانه از شب تا صبح که برم سوار ماشین شم چراغها روشن مونده بودن باتری i20 شارژ خالی کرده بود. خواستم ازتون بپرسم مگر میشه با یکبار روشن موندن چراغها، باتری این خودرو دشارژ بشه؟ راه حل این مشکل رو میشه بهم بگید ممنونم ازتون.

لطفی
۱۴۰۱-۰۸-۲۹ ۴:۴۱ ب٫ظ

ماشین من هیوندا i20 هست و ماشین برادرم i10 .
حالا باتری i20 ماشین من دشارژ شده. من از ماشینم برادرم کمک گرفتم و باتری رو شارژ کردم که ماشینم استارت بخوره خیلی هم عجله داشتم. دوباره بعد از باتری به باتری ماشین روشن نمیشد. دلیل اینکه حتی با وجود باتری به باتری کردن ماشین بارم موتور روشن نشه چی میتونه باشه ؟

ستایش
۱۴۰۱-۰۹-۲۸ ۱۰:۵۲ ب٫ظ

نوشتید اگر می‌خواهید طول عمر باتری هیوندا آی ۲۰ رو افزایش بدید با خودرو رانندگی نکنید توی مسافت هایی که کمه، یعنی چی ؟ یعنی من مثلاً یه کاری برام پیش میاد که لازمه از ماشین استفاده کنم ولی جایی که باید برم بهم نزدیکه از ماشین استفاده نکنم چون طول عمر باتری کم میشه ؟اگه اینجوری باشه که من مجبورم هر سال برای ماشین باطری جدید بخرم اینجوری اصلا نمی صرفه برام چون من کارهای زیادی در طول روز با ماشین انجام میدم که خیلی مسافت های طولانی نیست و با توضیحات شما باتری اینجوری زود از بین میره! چیکار باید بکنم؟

eshaq
۱۴۰۱-۱۰-۲۶ ۱۱:۳۱ ب٫ظ

هیوندای i۲۰ واقعا ماشین خوبیه و هم برای سفرهای بین شهری و هم برای سفرهای داخل شهری بسیار کاربردی هستش و من خیلی خوشحالم که از این خودرو استفاده می کنم اما متاسفانه احساس می کنم آمپر باطری هیوندا ای ۲۰ از مناسب نیست و بهتره که من خودم از باتری با آمپر بالاتر روی این ماشین استفاده کنم می خوام بدونم شما کدام یک از باتری ها را مجاز میدونید که من روی این خود را نصب کنم؟