باتری MVM 315

خرید باتری MVM 315

خرید اینترنتی باتری مناسب ماشین MVM 315

باتری فابریک ماشین MVM 315 ، باتری 60 آمپر پایه کوتاه در قالب L2 می باشد که توسط شرکت خودروسازی مدیران خودرو بر روی ماشین نصب می شود ، شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری مناسب ماشین MVM 315 خود بکنید ، که این باتری در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه می شود که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش ، نصب و ارسال رایگان می باشد .

باتری 60 آمپر سوزوکی ، باتری 60 آمپر صبا باتری

شماره تماس جهت سفارش باتری :

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال ام وی ام 315
ارسال رایگان باتری ساندرو در تهران
باتری بارکاس ام وی ام 315

 

قیمت باتری MVM 315

تعویض باتری MVM 315

باتری MVM 315 با ارسال و نصب رایگان

چرا باتری ام وی ام 315 با کاهش طول عمر مواجه می شود؟

وقتی صحبت از ماشین ام وی ام 315 می شود، هیچ چیز بدتر از گیرکردن با باتری خالی در شرایط دشوار نیست. درست مانند باتری تلفن همراه یا لپ‌تاپ شما، باتری‌ ام وی ام 315 سیلد اسیدی خودرو عمر محدودی دارد و در نهایت توانایی خود را برای نگه داشتن شارژ کافی برای روشن کردن خودرو از دست خواهد داد.

به طور متوسط ​​می توانید انتظار داشته باشید که یک باتری MVM 315 سیلد اسیدی حدود سه سال دوام بیاورد، اما این بازه زمانی بسته به تعدادی از متغیرها مانند آب و هوای گرم یا سرد، طول سفر و عملکرد مدار شارژ ماشین شما، متفاوت خواهد بود.

باتری ام وی ام 315 شما هر بار که ماشین خود را روشن می کنید شارژ خود را از دست می دهد، اما در طول سفر توسط موتور مجدداً شارژ می شود. بنابراین اگر فقط در مسافت کوتاهی رانندگی می‌کنید، باتری MVM 315 نمی‌تواند مقدار برق از دست رفته را دوباره به دست آورد و اگر این روند را روزانه تکرار کنید، شارژ باتری به طور پیوسته کاهش می‌یابد تا زمانی که دیگر نتواند ماشین را روشن کند. در نهایت باتری شما زودتر از موعد مقرر خواهد مرد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری CT200 و باتری برلیانس

97 24 85 77 – 021

 

چگونه برق دزدی در باتری ام وی ام 315 را ریشه یابی کنیم؟

برای تعیین این که برق دزدی مربوط به کدام بخش است می توانید از مولتی متر استفاده کنید. قطب مثبت باتری mvm 315 را از آن جدا کرده و در دست خود نگه دارید، سپس یک سیم مولتی متر را به قطب مثبت که در دست دارید متصل کنید و سیم دیگر را به جایی که قطب مثبت را از روی باتری جدا کرده اید، وصل کنید.

اگر مولتی متر عدد صفر را نشان ندهد ، باید ولتاژ تغذیه ی مدار های الکتریکی را از طریق جدا کردن فیوز مربوطه به نوبت قطع کنید، هنگام قطع هر کدام از مدار ها، اگر عبور جریان قطع شد و مولتی متر عدد صفر را نشان داد، منبع برق دزدی پیدا شده است و باید با یک متخصص برای رفع این مشکل مشورت کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری رانا

97 24 85 77 – 021

 

تعمیر و نگهداری در طول عمر باتری ام وی ام 315 موثر است؟

همه ما سبک زندگی پرمشغله ای داریم، به این معنی که تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه اغلب به تعویق می افتد یا گاهی اوقات نادیده گرفته می شود. همچنین همه ما می دانیم که وقتی باتری ام وی ام 315 رو به مرگ می رود، استارت زدن ماشین چقدر استرس زا است. با کمی تعمیر و نگهداری به راحتی می توان از مرگ ناگهانی باتری ام وی ام 315 جلوگیری کرد.

باتری ام وی ام 315 معمولاً در صورت عادی بودن شرایط، عمری حدود 3 سال دارد. این فرض را بر این می گذارد که آنها در معرض گرمای شدید یا هوای سرد قرار نگیرند، به یک دینام خوب متصل هستند و چرخه های شارژ کاملی دارند. خوشبختانه از نظر آب و هوا، ما در اینجا در تهران آب و هوای نسبتا معتدلی داریم.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مورانو

97 24 85 77 – 021

 

در هنگام تست و برسی بست نگهدارنده ی باتری mvm 315 ، چه چیزی را باید چک کرد؟

برای این که از آسیب رسیدن باتری mvm 315 جلوگیری کنید، لازم است بست های نگهدارنده ی باتری را چک کنید. لرزش بیش از حد می تواند به مرور زمان به باتری آسیب برساند. بست نگهدارنده، باتری mvm 315 شما را ثابت نگه می دارد و از آسیب رسیدن به آن جلوگیری می کند. با باز کردن درب موتور خودرو و تکان دادن باتری خود، میزان توانایی بست نگهدارنده در نگه داشتن باتری را آزمایش کنید. اگر باتری شما در جای خود تکان بخورد، نگهدارنده خیلی شل است. پیچ و مهره های نگهدارنده را پیدا کنید. از یک آچار استفاده کنید و پیچ ها را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا سفت شوند. دقت کنید نگهدارنده ی باتری mvm 315 را بیش از اندازه سفت نکنید، چرا که سفت کردن بیش از حد پیچ های نگهدارنده ی باتری نیز می تواند به باتری شما آسیب وارد کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مگان

97 24 85 77 – 021

 

چه عواملی بر مدت زمان ماندگاری باتری mvm 315 بر روی خودرو تاثیر دارند؟

اگر مطمئن نیستید که چند وقت یکبار باتری mvm 315 خود را تعویض کنید، مطمئنا تنها نیستید! اکثر رانندگان می دانند که باتری خودروی آنها چقدر مهم است، اما هر مالک خودرو به اندازه کافی در مورد نگهداری باتری خود نمی داند.

گرمای شدید تابستان می تواند تأثیر منفی بر عمر باتری mvm 315 خودروی شما داشته باشد زیرا دمای بالای هوا می تواند باعث تبخیر آب از مایعات باتری شود و طول عمر باتری را تحت تاثیر قرار دهد.

باتری‌های خودرو توسط گیره‌های نگهدارنده در جای خود نگه داشته می‌شوند که ممکن است هنگام رانندگی روی سطوح ناهموار جاده شل شوند. اگر گیره ها شل شوند و باتری mvm 315 در حال تکان خوردن باشد، قسمت های داخلی آن ممکن است شروع به خراب شدن کنند و طول عمرش کاهش پیدا کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کایرون

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments