خرید باتری جک S5

خرید باتری جک S5

خرید اینترنتی باتری مناسب ماشین جک S5

 

باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم ، باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور ، باتری 70 آمپر صبا باتری

شماره تماس جهت سفارش باتری :

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال جک S5
فروش باتری هیوندا آزرا با تاریخ جدید
باتری اوربیتال قرمز جک s5

 

قیمت باتری جک S5

تعویض باتری جک S5

باتری جک S5 با ارسال و نصب رایگان

اهمیت عملکرد مناسب سیستم شارژ برای سلامت باتری جک S5 چیست؟

هر چه باتری جک S5 شما قدیمی‌تر باشد، احتمال خرابی آن و بدون برق ماندن شما بیشتر است. به دلیل استفاده مداوم و تماس پایانه های فلزی روی باتری شما با عناصری همچون گردو غبار، پایانه های باتری پس از مدتی خورده شده و دچار فرسودگی می شود. این امر ارتباط بین باتری جک S5 شما و سیستم الکتریکی را ضعیف می کند. باتری شما در این شرایط نمی تواند انرژی زیادی را تامین کند و به دلیل افزایش مقاومت بین ترمینال باتری و سیم برق، سریعتر فرسوده می شود.

باتری شما یک منبع دائمی نیست که در طول زمان به آرامی تمام شود، بلکه به دینام ماشین شما متکی است که به شارژ مجدد آن پس از استفاده کمک می کند. دینام، زمانی که به درستی کار می کند، انرژی تولید شده موتور شما را می گیرد و با استفاده از ژنراتوری که  در آن تعبیه شده است آن را به برق تبدیل می کند و از این طریق شارژ از دست رفته را به باتری جک S5 شما باز می گرداند.

وقتی دینام شما به درستی کار نمی کند، باتری جک S5 شما نمی تواند شارژ شود و به همین دلیل با کاهش طول عمر باتری جک S5 رو به رو می شوید. وسیله نقلیه شما  تقریباً برای همه چیز به باتری زیر کاپوت متکی است چرا که شروع به کار خودرو به کمک باتری است و اگر خودرو راه اندازی نشود امکان استفاده از هیچکدام از عملکرد های خودرو وجود ندارد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری میتسوبیشی میراژ و باتری چانگان CS 35

97 24 85 77 – 021

 

باتری جک S5 چه فرایندی را در خودرو طی می کند؟

باتری جک S5 از مهمترین قطعات موجود در ماشین است. باتری جک S5 ، پایداری ولتاژ سیستم الکتریکی خودرو شما را در زمان حرکت، تضمین می کند. پس از راه اندازی ماشین، باتری جک S5 توسط دینام شارژ می شود. اگر باتری جک S5 شما توسط دینام شارژ نشود، به زودی دشارژ خواهد شد. شارژ مجدد به ذخیره سازی انرژی در باتری جک S5 کمک می کند تا به اندازه کافی انرژی برای روشن کردن موتور خودرو در دفعات بعدی، وجود داشته باشد.  اگر می خواهید از کاهش طول عمر باتری جک S5 خود پیشگیری کنید، شارژ کامل را فراموش نکنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مگان

97 24 85 77 – 021

 

باتری جک S5 آبی با باتری خشک چه تفاوتی دارد؟

دقیقاً مانند اینکه گرمای تابستان می تواند بر بدن انسان تأثیر بگذارد و شما را تشنه و فرسوده کند، همین تأثیر را می تواند بر روی باتری خودرو شما نیز اعمال کند. بسیاری از مردم در مورد توصیف باتری جک S5  از کلمات “آبی” و “خشک” استفاده می کنند که در واقع همان باتری اسیدی که به نگهداری نیاز دارد و همان باتری سیلد اسیدی که بدون نیاز به نگهداری است، می باشند. پر کردن باتری آبی با استفاده از آب مقطر، راه ساده برای حفظ عمر باتری است.  طول عمر باتری ها ممکن است در هوای گرم کاهش پیدا کند زیرا تبخیر آبِ مایعات داخلی مداوم است. هنگامی که سطح الکترولیت درون باتری کاهش می یابد، میزان تولید انرژی و ظرفیت شارژ باتری جک S5 نیز کاهش می یابد. همین الکترولیت درون باتری‌ها، اجزای داخلی را از نوسانات شدید دما عایق می‌کند، بنابراین با ادامه تبخیر آب از محلول الکترولیت، باتری‌ها درگیر با فرسودگی صفحات می‌شوند و قدرت خود را از دست می‌دهند.

باتری سایر خودرو ها : باتری هیوندا I10

97 24 85 77 – 021

 

چگونه تشخیص دهیم روشن شدن چراغ چک خودرو نشانه ی مشکل در باتری جک S5 است یا خیر؟

روشن شدن “چراغ چک موتور” می تواند معانی و دلایل مختلفی داشته باشد. می تواند نشان دهد که سیستم شارژ خودرو شما دچار مشکل شده است و  باتری جک S5  در اثر وجود این مشکل در خودرو به خوبی شارژ نمی شود، یا نشان دهد که زمان آن رسیده است که ماشین خود را برای تنظیم مجدد ببرید. برای تشخیص این که مشکل از کجاست، باید از یک فرد با تجربه کمک بگیرید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه، دفترچه راهنمای خودرو خود را مطالعه کنید و اگر هنوز مطمئن نیستید، ماشین خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش باتری جک S5  خود ببرید و به تکنسین های آموزش دیده اجازه دهید باتری را برای شما آزمایش کنند.

باتری سایر خودرو ها : باتری mvm x55

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments