باتری ام وی ام MVM X22

خرید باتری MVM X22

مشخصات باتری MVM x22

ام‌ وی‌ ام X22 ، که از زمستان سال 95 به کشورمان آمده را باید نسخه کراس‌ اوری از  315 بدانیم، زیرا پلتفرم و مشخصات فنی هردو خودرو، شباهت زیادی به یکدیگر دارند. مهندسان چینی، تغییراتی در سیستم فنر بندی خودرو ایجاد کرده‌ اند که منجر به کاهش انعطاف‌ پذیری و سخت شدن X22 نسبت به خودرو 315 شده است. کارکرد جعبه‌دنده 4 سرعته اتومات X22 نسبت به خودروهایی نظیر X50 (که با جعبه‌دنده CVT عرضه می‌شوند) بسیار برتری دارد، اما بهتر از ماشین استپ‌ وی اتومات است. مشخص کردن تیپ‌ های مختلف X22 کار راحتی است. در تیپ «اسپرت» علاوه‌بر سقف مشکی، حالت رانندگی اسپرت نیز برای تنظیم تعریف شده. تیپ‌های «اکسلنت» نیز به گارد و رکاب اسپرت مجهز هستند.این خودرو با توجه به ظاهر اسپرت و خانوادگی ای که دارد، فوش فوق العاده ای را در کشورمان تجربه کرده است و همچنان طرفداران خاص خود را دارد که حاضرند هزینه خرید این خودرو را پرداخت کنند. اکنون که تفاوت این دو تیپ را شناختید باید بدانید که تیپ «اسپرت اکسلنت» نیز ویژگی‌های هردو تیپ «اسپرت و اکسلنت» را باهم دارد درحالی که تیپ «لاکچری» هیچکدام از این ویژگی‌ها را ندارد! از تابستان 97 مهندسان مدیران خودرو، پنج آپشن جدید شامل حسگر فشار باد تایر، کنترل پایداری، کنترل کشش را روی تیپ‌های لاکچری و اسپرت اکسلنت قرار داده اند. البته با اضافه شدن این آپشن‌ها، مدیران خودرو برای اینکه مشتریانش دچار سردرگمی نشوند، نام تیپ اسپرت اکسلنت را به «اکسلنت اسپرت» تغییر داد!

مشخصات باتری ام وی ام x22 : باتری مناسب ماشین ام وی ام x22، باتری 60 آمپر در قالب پایه کوتاه l2 قطب چپ است که این باتری توسط کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری در نوع سیلد اسید با بهترین کیفیت تولید می شود و شما می توانید بهترین باتری را با مناسب ترین قیمت از این دو کارخانه خریداری کنید.

تکنولوژی تولید صفحات باتری های کارخانه سپاهان باتری، پانچ یا اکسپند است که باعث شده است طول عمر مفید این باتری ها به حدود سه سال برسد که این زمان کاملا مطلوب و استاندارد است.

 

باتری 60 آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 60 آمپر پایه کوتاه اوربیتال سیلور

97 24 85 77 – 021

باتری سپاهان مناسب رنو کپچر

تعویض باتری ام وی ام x22

دلایل احتمالی یک باتری ماشین مرده:
واضح ترین مورد باتری ماشین مرده، خطای ساده کاربر است. یا ناخواسته چراغ سربار را روشن کرده اید، چیزی در منبع تغذیه لوازم جانبی شارژ شده است، یا زمانی که فقط مقدار کمی رانندگی کرده اید، از برق اضافی بیش از حد استفاده کرده اید. این بدان معناست که مقدار زیادی از باتری شما هنگام راه اندازی خودرو استفاده شده است، اما دینام ماشین شما، که قدرت را به باتری شما برمی گرداند، زمان کافی برای شارژ کامل باتری شما را نداشته است.

یکی دیگر از عوامل احتمالی خراب شدن باتری خودرو سن باتری است. اکثر باتری های خودرو از باتری های سربی اسید و چند سلولی استفاده می کنند. هر سلول با محلول رقیق اسید سولفوریک و همچنین سرب پر شده است. با افزایش سن باتری خودرو، فرایندی طبیعی به نام سولفاتاسیون را پشت سر می گذارد. این زمانی است که صفحات منفی باتری خودروی شما با کریستال سولفات پوشانده شده است، که می تواند باعث افزایش قدرت باتری شما در رساندن قدرت به خودرو و جلوگیری از روشن شدن خودرو شود. اگر باتری ماشین شما بین 2-4 سال سن دارد، این می تواند مقصر باشد و ممکن است زمان تعویض فرا رسیده باشد.

گاهی اوقات ممکن است یک باتری تمام شده به دلیل نقص در باتری اتومبیل شما ایجاد شود. اگر بارها و بارها باتری را خراب می کنید و وسیله نقلیه یا باتری شما نو است، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که ماشین خود را به مغازه بیاورید تا مکانیک تست باتری را انجام دهد تا مشخص شود آیا نقص داخلی دارد یا خیر.

گاهی اوقات، یک باتری اتومبیل خالی ممکن است نشان دهنده مشکل باتری نباشد، بلکه سیستم شارژ اتومبیل شما است. اگر آیکون هشدار باتری هنگام رانندگی روشن می شود، این احتمالاً علامتی است که در سیستم شارژ شما نقصی وجود دارد و باید مکانیک را بررسی کنید تا ببینید آیا دینام، کمربند مار، کابل و پایانه های باتری و کمربند دینام شما وجود دارد یا خیر.

سرانجام، باتری اتومبیل مرده می تواند نشان دهنده خوردگی پایانه های باتری شما باشد. اینها پست هایی هستند که باتری شما را به بقیه سیستم شارژ متصل می کنند. بعضی اوقات خوردگی، که شبیه رسوبات سفید و خاکستری به نظر می رسد، بین پایه های پایانه و کابل های باتری ایجاد می شود و می تواند باعث کاهش جریان برق در خودرو شما شود. می توانید از آب جوش برای از بین بردن خوردگی باتری استفاده کنید، اما اگر همچنان ادامه پیدا کند، ممکن است نشان دهد که باتری، کابل های باتری یا پایانه ها باید تعویض شوند.

ده مرحله برای شارژ باتری ماشین:
اگر ناگهان با یک باتری اتومبیل گیر کرده اید گیر کرده اید، بهترین گزینه این است که آن را با استفاده از باتری خودروی دیگر شروع کنید. خوشبختانه، اگر بتوانید چند کابل جامپر و یک سامری خوب داشته باشید، شارژ باتری ماشین را نسبتاً ساده کنید. در اینجا چند مرحله ساده و راهنمایی برای شارژ صحیح باتری خودرو آورده شده است.

1.) کابل های جهنده را بررسی کنید
اطمینان حاصل کنید که کابل های بلوز شما تمیز هستند، گیره تمساح عاری از فرسایش است و هیچ گونه پارگی یا پیچ خوردگی در سیم ها وجود ندارد.

2.) خاموش کردن موتورهای هر دو ماشین
مطمئن شوید که هر دو در پارک هستید و جرقه زنی ها کاملاً خاموش شده اند.

3.) پیوست کابل قرمز به پایانه مثبت باتری مرده
پایانه مثبت با علامت مثبت مشخص می شود. یک وسیله ساده یادگاری که به شما کمک می کند به خاطر داشته باشید که رنگ قرمز به پایانه مثبت متصل شده است این است که در مورد خورشید و چگونگی انرژی مثبت گرمای آن در حالی که فضا و سیاهی آن انرژی منفی است فکر کنید.

4.) وصل کردن کلیپ قرمز دیگر در ترمینال وسیله نقلیه دیگر
یکی از گیره های سیاه را به پایانه منفی وسیله دیگر وصل کنید. پایانه منفی با علامت منفی مشخص می شود.

5.) کلیپ نهایی مشکی سیاه را به بدن وسیله نقلیه خود وصل کنید
به جای اتصال گیره به پایانه منفی باتری ، می خواهید یک سطح فلزی رنگ نشده پیدا کنید؛ مانند بدنه خودرو یا میله فلزی که کاپوت شما را باز می کند که نزدیک باتری نیست. این برای کمک به جریان برق و جلوگیری از جرقه از باتری است.

6.) مهم است که به خاطر بسپارید این کار را در یک سفارش صحیح انجام دهید

7.) شروع به کار موتور
ابتدا ماشین را با باتری خوب روشن کنید و اجازه دهید چند دقیقه کار کند. سپس می توانید وسیله نقلیه شخصی خود را راه اندازی کنید. اگر در ابتدا شروع به کار نکرد، اتصالات خود را بررسی کنید و زمان بیشتری برای جریان برق بین باتری ها بگذارید.

8.) اجازه دهید وسیله نقلیه شما کار کند
هنگامی که ماشین خود را مجدداً راه اندازی می کنید، مهم است که به یاد داشته باشید که باتری شما همچنان کم است. 15 تا 30 دقیقه به آن اختصاص دهید، ترجیحاً با سرعت بزرگراه بدون استفاده از وسایل جانبی که مانند رادیو باتری را خالی می کنند.

9.) به دنبال مشکلات باشید
اگر بارها و بارها متوجه شدید که باتری ماشین شما تمام شده است و نمی توانید هیچ گونه خطای کاربر مانند چراغ سربار روشن را تشخیص دهید، احتمالاً می خواهید تعویض باتری خودرو را در نظر بگیرید.

اگر باتری خودرو شما به طور کامل خراب شده است، می توانید با کارشناسان امداد رسان باتری، تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کید، کارشناسان ما تعویض باتری ام وی ام x22 شما را در کمترین زمان ممکن انجم می دهند.

 

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال قرمز ام وی ام X22
باتری مناسب mvm x22

قیمت باتری MVM x22

زمان در نظر گرفتن تعویض باتری خودرو:
همانطور که در بالا ذکر شد، اگر به طور مداوم متوجه شدید که باتری شما در حال خالی شدن است، می تواند نشانه واضح یک مشکل باشد و ممکن است بخواهید باتری خود را تعویض کنید. اما آیا راه هایی برای تشخیص خرابی باتری قبل از اینکه در جایی گیر کرده اید وجود دارد؟ پاسخ گاهی اوقات است.

با افزایش سن، باتری شما ظرفیت نگهداری بار الکتریکی خود را از دست می دهد. این می تواند منجر به برخی از مشکلات قابل تشخیص شود، به ویژه هنگامی که شما در حال راه اندازی ماشین خود هستید. به دنبال صدای یک موتور تنبل باشید، به این معنی که هنگام روشن شدن خودرو زمان بیشتری طول می کشد یا هنگام روشن شدن وسیله نقلیه خود، چراغ های سوسو می زند. اگر آنها را می شنوید یا متوجه آنها می شوید، این نشانه خوبی است که باتری شما ضعیف شده و ممکن است زمان یک باتری جدید فرا رسیده باشد.

هنگامی که با این شرایط کواجه می شوید، ملزم به تعویض باتری می شوید و بهتر است که باتری با کیفیت بالا تهیه کنید تا طول عمر بالایی داشته باشد تا دیر تر ملزم به تعویض مجدد باتری شوید.

برای خرید باتری با کیفیت به طور طبیعی باید قیمت بالاتری را پرداخت کنید، اما در عوض طولانی تر از آن استفاده می کنید که در نهایت متوجه خواهید شد که مقرون به صرفه خرید کرده اید.

برای اطلاع دقیق از قیمت باتری mvm x22 خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری ام وی ام x22

به عنوان مهمترین قسمت سیستم برقی خودرو، مهم است بدانید در زمان تعویض باتری به دنبال چه چیزی هستید. اما می تواند گیج کننده باشد. بنابراین، باید به دنبال چه چیزی باشید؟ اول، شما می خواهید مطمئن باشید که در حال انتخاب باتری هستید که به اندازه کافی قدرتمند است اما نه چندان قوی، برای وسیله نقلیه شما. با دفترچه راهنمای مالک خود مشورت کنید و ببینید که چه تعداد پیشنهاد می کند که تعداد آمپرهای خنک کننده – مقدار قدرت مورد نیاز برای چرخاندن موتور خودروی شما  و باتری متناسب با این پارامتر ها را انتخاب کنید. ثانیاً، ممکن است لازم باشد آمپرهای خنک کننده سرد یا میزان قدرت لازم برای چرخاندن موتور در دمای انجماد را در نظر بگیرید، به ویژه اگر در آب و هوای سردتر زندگی می کنید. این می تواند تفاوت بین شروع ماشین شما در یک روز سرد زمستان را ایجاد کند.

در نهایت، شما باید تصمیم بگیرید که آیا باتری مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری یا بدون تعمیر و نگهداری بهترین گزینه برای شما است. در حالی که باتری خودرو که نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، که نیاز به نظارت منظم الکترولیت ها و خاموش شدن دارد، در قسمت جلویی ارزان تر است، بدون تعمیر و نگهداری بسیار بیشتر بدون هیچ زحمتی است و نیاز به توجه زیادی ندارد. اگر تصمیم دارید پس انداز کنید و به دنبال گزینه ارزان تر باشید، برای تعهد آماده باشید.

باتری های کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری از نوع سیلد اسید هستند که نگهداری سخت ندارند.

مزایای خرید از امداد رسان باتری:

ارسال و نصب رایگان باتری
تست سلامت دینام به صورت رایگان
تست برق دزدی خودرو به صورت رایگان
پرداخت وجه باتری پس از نصب آن بر روی خودرو
تحویل باتری با گارانتی و تاریخ تولید جدید

 

97 24 85 77 – 021

باتری ام وی ام MVM x22 با قیمت مناسب

تعویض باتری ام وی ام MVM x22

ارسال و نصب رایگان باتری ام وی ام MVM x22

چرا باتری MVM X22 را باید مورد برسی قرار دهیم؟

توصیه می شود هر باتری ام وی ام X22 پس از چهار سال باید تعویض شود و برای اطمینان از کارکرد صحیح وسیله نقلیه شما، مهم است که این کار را فراموش نکنید. هیچ چیز برای شما بدتر از از دست دادن باتری ام وی ام X22 در اواسط راه نیست، بنابراین سعی نکنید عمر باتری خود را بیش از آنچه باید افزایش دهید.

به عنوان بخشی از تعمیر و نگهداری باتری اسیدی MVM X22 ، باید هر شش ماه یکبار سطح اسید باتری خود را بررسی کنید. مراقب لایه‌بندی اسیدی باشید، که زمانی اتفاق می‌افتد که باتری‌ MVM X22 با شارژ کمتر از ۸۰ درصد باقی می‌ماند یا هرگز شارژ کامل دریافت نمی‌کند. اگر باتری MVM X22 طبقه بندی شده ای دارید، اسید محلول الکترولیت در پایین متمرکز می شوند و قسمت بالایی  گرسنه می مانند. باتری ام وی ام X22 شما در معرض خطر است اگر ماشین شما عمدتاً در فواصل کوتاه با لوازم جانبی مصرف کننده برق در حال استفاده باشد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری NX300 و باتری برلیانس

97 24 85 77 – 021

 

طول عمر باتری ام وی ام X22 چقدر است؟

باتری MVM X22 به طور کلی انعطاف و سازگار با شرایط مختلف پذیر است، اما درست مانند بسیاری از چیزها، برای همیشه دوام نمی آورد. حتی اگر از طریق تعمیر و نگهداری مناسب از آنها مراقبت کنید، این باتری ها در نهایت از کار می افتند. مهم نیست که چقدر با وسیله نقلیه خود خوب رفتار می کنید زیرا باتری MVM X22 شما بعد از مدتی فرسوده می شود. باتری‌ MVM X22 می‌توانند به‌طور شگفت‌آوری طولانی دوام بیاورد، اگرچه قانون کلی این است که هر دو تا چهار سال یک‌بار آن‌ها را تعویض کنید. گفته می شود، طول عمر باتری MVM X22 بسته به نحوه استفاده شما متفاوت است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری مزدا 2

97 24 85 77 – 021

 

چه زمانی احتمال داشتن باتری ام وی ام X22 دشارژ وجود دارد؟

اگر چراغ ها روشن شوند، آیا احتمال این که باتری ام وی ام X22 مرده باشد وجود دارد؟ حتی اگر چراغ‌ها، رادیو یا لوازم جانبی شما روشن شود، ممکن است باتری ام وی ام X22  شما هنوز شارژ کافی برای راه اندازی موتور را نداشته باشد. این قطعات به انرژی بسیار کمتری نسبت به استارت نیاز دارند. بنابراین، باتری ام وی ام X22 شما ممکن است توانایی کافی برای روشن کردن رادیو یا چراغ ها را داشته باشد، اما برای روشن کردن استارت کافی نباشد. پس به خاطر داشته باشید که اگر چراغ های خودرو زمانی که موتور خودرو خاموش است روشن شوند، همچنان ممکن است با باتری ام وی ام X22  کم شارژ مواجه باشید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری کایرون

97 24 85 77 – 021

 

روش آسان برای افزایش طول عمر باتری mvm X22 معرفی کنید.

اولین نکته برای این که بتوانید باتری خود را برای سپری کردن یک طول عمر مفید و کافی آماده کنید، بازرسی بصری بدنه ی باتری mvm x22 است. می‌توانید این فرایند را به صورت دوره ای و مرتب  انجام دهید و به یاد داشته باشید این کار به افزایش عمر باتری خودرو شما کمک می‌کند. پایانه های باتری اغلب با گذر زمان دچار سولفاته می شوند که می تواند بر روی طول عمر باتری mvm x22 شما تاثیر گذار باشد. برای از بین بردن سولفاته سر باتری ها،  لطفاً با استفاده از آب جوش ترمینال‌های منفی و مثبت را پاکسازی کنید. باتری ماشین شما اکنون تمیز و تقریبا نو به نظر می رسد .علاوه بر این، یک گریس بگیرید و آن را در اطراف پایانه ها بمالید که به جلوگیری از خوردگی در آینده کمک می کند. چک کردن باتری mvm x22 و اطمینان از عاری بودن آن از هر گونه خوردگی حداقل دو بار در ماه، به افزایش عمر باتری خودرو کمک می کند و این باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما می شود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

چگونه می توانیم از سلامت باتری mvm X22 خود مطلع شویم؟

برای اینکه از سلامت باتری mvm X22 خود مطلع شوید، مهم است که یک آزمایش و بازرسی به عنوان بخشی از چک لیست تعمیر و نگهداری معمول باتری خودرو خود داشته باشید. اگر برای تعویض روغن می روید، از تکنسین ماهر در این زمینه بخواهید که خروجی باتری mvm X22 شما را آزمایش کند تا تأیید کند آنقدر شارژ می‌دهد که موتور شما را راه اندازی کند و  برق مورد نیاز قطعاتی مانند چراغ ها و تهویه مطبوع را در صورت خاموش بودن دینام تا مدت محدودی تامین کند. در بین بازدیدها، عاقلانه است که هر چند وقت یکبار باتری خود را از نظر بصری برای علائم آسیب، مانند بدنه متورم یا سیم های فرسوده، بررسی کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری موسو

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments