باتری ام وی ام MVM X33

خرید باتری ام وی ام X33

مشخصات باتری MVM X33

این خودرو یک کراس اوور با خاصیت اسپورت شدن است. طراحی نما با ابعادی متناسب و مجموعه چراغ های جلو کریستالی پیشرفته بزرگ با طراحی خاص زوایا جلو پنجره کرومی با خطوط موازی هم دیگر همکاری جذابی دارند و این خودرو نرمی و سواری یک خودرو سدان را دارد. این کراس اوور نرمی یک خودروی سواری را دارد که با داشتن گیربکس مناسب و فنر بندی نرم و راحت، فضای داخلی بزرگ و جادار، فضای دید کامل و همچنین طراحی چشم نواز باعث شده تا در بازار از فروش و جایگاه بسیار بالایی بر خوردار باشد. امنیت این خودرو را می توان کاملا در سطح استانداردهای یک خودروی شاسی بلند در نظر گرفت.

این خودرو در چک کردن هایی که در مراکز معتبر ایمنی صورت گرفته توانسته است نتایج رضایت بخشی را از خود به جای بگذارد. طراحی داخل اطاق خودرو با داشبوردی زیبا، صندلی های راحت، فضای مناسب داخلی که آن را برای سفرهای طولانی تبدیل به خودرویی مناسب می کند. همچنین با خواباندن صندلی عقب نیز فضای مناسب بسیاری برای قرارگیری بار فراهم می شود. خودرو دارای امکانات رفاهی مناسب می باشد و همین آن را به انتخابی ایده آل برای مشتریان قرار داده است.

مشخصات باتری ام وی ام X33: باتری مناسب ماشین ام وی ام X33، باتری 70 آمپر در قالب پایه بلند D26 HSJ. باتری های 70 آمپر در دو قالب پایه بلند و پایه کوتاه تولید می شوند و باتری مناسب این خودرو از نوع پایه بلند در قطب راست می باشد. اگر به هنگام خرید باتری، برای ام وی ام خود توجه نکنید و باتری با قالب دیگری تهیه کنید، باتری یا هرگز نصب نمی شود و یا به سختی در جایگاه خود قرار می گیرد که این اتفاق باعث خارج شدن باتری از گارانتی می شود باتری به زودی خراب خواهد شد. بنابراین بههنگام خرید باتری ماشین خود، ابتدا آمپر و سپس قالب و ابعا باتری را مورد بررسی قرار دهید.

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب این خودرو را در برند های مختلفی تولید می کنند.که همگی دارای سطح کیفیت بسیار بالایی هستند. تکنولوژی تولید این باتری ها با یکدیگر یکی می باشد، اما از نظرگارانتی با یکدیگر متفاوت اندهمین امر باعث شده است از نظر یمت نیز با یک دیگر متفاوت باشند.

 

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور

97 24 85 77 – 021

فروش باتری رنو داستر با تاریخ جدید

تعویض باتری ام وی ام X33

اندازه باتری خودرو به ابعاد فیزیکی باتری اشاره دارد و اگرچه برخی از اندازه های باتری که با ماشین شما مناسب نیست ممکن است با مشخصات الکتریکی مورد نیاز برای کارکردن خودرو مطابقت داشته باشد، اما به درستی در جایگاه باتری خودرو قرار نمی گیرد و احتمالاً در صورت بروز مشکلاتی شما از آنها استفاده می کنید قبل از اینکه بخواهید باتری ماشین جایگزین بخرید، مطمئن شوید که چه قالبی را باید تهیه کنید. برخی از مدل های خودرو می توانند بیش از یک اندازه گروه باتری خودرو را در خود جای دهند، اما هنوز هم بهتر است بدانید که کدام اندازه یا اندازه برای وسیله نقلیه شما مناسب است.

چگونه می توانید اندازه باتری ماشین خود را پیدا کنید؟!
سریع ترین راه برای پیدا کردن اندازه باتری که در ماشین شما مناسب است این است که در دفترچه راهنمای خودرو نگاه کنید یا کاپوت خودرو را باز کنید تا به خود باتری نگاه کنید. اگر نمی توانید دفترچه راهنمای مالک خود را بیابید و نمی دانید چگونه با نگاه کردن به گروه باتری خودرو خود را تعیین کنید، همیشه می توانید به اینترنت مراجعه کنید و یا با شماره نمایندگی باتری تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

انتخاب یک باتری مناسب برای ماشین شما برای یک سواری مطمئن و طولانی مدت ضروری است. بدون داشتن یک باتری سالم، عملکرد صحیح خودرو غیرممکن است زیرا باتری شما جزء کلیدی در راه اندازی موتور و روشن نگه داشتن تمام قطعات الکترونیکی است. همچنین به شما امکان می دهد تلفن خود را شارژ کنید، لوازم جانبی ایمنی را اجرا کرده و موسیقی خود را پخش کنید، حتی زمانی که موتور خاموش است.

تعویض باتری خودرو کاری است که همه ما باید در طول عمر ماشین شما انجام دهیم. طبیعی است که باتری به تدریج با گذشت زمان قدرت خود را از دست بدهد و شرایط رانندگی و هوای سرد می تواند به ویژه بر زندگی آن سخت باشد. در حالت ایده آل، باید باتری خود را در نمایندگی محلی آزمایش کنید تا مشخص شود که کدام وسیله نقلیه و نیازهای رانندگی شما مناسب است. اگر نیاز دارید که تعویض باتری MVM X33 انجاک دهید، بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید و انجام این کار را به عهده آنها بسپارید تا به صحیح ترین شکل این کار را انجام دهند.

 

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال EFB ام وی ام x33
باتری سوزوکی مناسب mvm x33

قیمت باتری MVM X33

قیمت باتری MVM X33 که در سایت ما ثبت شده است، با احتساب تحویل باتری کهنه هم آمپر است، به این شکل که اگر باتری کهنه را به ما تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر باید اضافه تر از قیمت باتری نو پرداخت کنید، زیرا در واقع ما باتری کهنه را از شما خریداری کرده ایم و هزینه آن را از مبلغ باتری نو کم کرده ایم.

تحویل باتری ها کهنه به منظور بازیافت صحیح آن ها توسط کارخانه انجام می شود.  تمام باتری های خودروهای مرده باید بازیافت شوند زیرا حاوی دی اکسید سرب و اسید سولفوریک هستند که می تواند به محیط زیست آسیب برساند و همچنین برای سلامتی شما خطرناک است.

اگر باتری را خودتان تعویض کرده اید، باید باتری قبلی را به مرکز نمایندگی باتری کارخانه هایی که دارای زیرساخت برای انجام بازیافت باتری هستند ببرید، اما به عنوان بخشی از سرویس اتصالات ما، می توانیم این کار را برای شما کاملاً رایگان انجام دهیم!

برای اطلاع دقیق از قیمت باتری خودرو خود می توانید با کارشناسان امداد رسان به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

 

97 24 85 77 – 021


خرید باتری ام وی ام X33

یکی از مهمترین قطعات خودرو باتری است. تعویض باتری خودرو مانند گذشته ساده نیست. اگر باتری را از ماشین خارج کنیم، نمی توانیم ماشین را روشن کنیم، نمی توانیم آن را رانندگی کنیم، حتی نمی توانیم به رادیو گوش دهیم. بنابراین حیاتی است و می دانید که باتری برای برخی از خودرو ها بسیار طولانی کار می کند، اما برای برخی دیگر چندان طولانی نیست. اما دیر یا زود، هر باتری خراب می شود. حال، چگونه می توانید عاقلانه برای خرید باتری جایگزین خرید کنید؟

بهترین پاسخ این است: برای خرید باتری با اصالت و با کیفیت حتما از نمایندگی های معتبر اقدام به خرید باتری کنید تا مطمئن باشید باتری را با تاریخ تولید جدید، کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه می کنید.

اندازه باتری خودرو و انتخاب باتری مناسب برای نوع و مدل وسیله نقلیه شما مهم است، اگر باتری اشتباه را انتخاب کنید، بدون توجه به مشخصات خودروی شما یا میزان نگهداری آن، به سادگی آنطور که باید یا می تواند عمل نکند.

برای خرید باتری مناسب ماشین خود با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان تعویض باتری برای خودرو شما انجام شود.

ارسال، نصب، تست سلامت دینام و تست برق دزدی خودرو، خدماتی هستند که توسط شرکت امداد رسان باتری برای شما به صورت رایگان انجام می شود.

 

97 24 85 77 – 021

باتری ام وی ام MVM X33 با قیمت مناسب

تعویض باتری ام وی ام MVM X33

ارسال و نصب رایگان باتری ام وی ام MVM X33

چگونه از شارژ کامل باتری ام وی ام X33 اطمینان حاصل کنیم؟

همانطور که ماشین شما پارک شده است، باتری ام وی ام X33 شما باید تمام حافظه ذخیره شده برای بخش های الکترونیکی مختلف داخل خودرو را حفظ کند. در حالی که تخلیه باتری ام وی ام X33  از این طریق زیاد به نظر نمی رسد، با گذشت زمان و در طولانی مدت می تواند به نقطه ای برسد که انرژی کافی برای چرخاندن موتور هم در باتری باقی نماند. ممکن است فکر کنید که اگر چند بار در هفته به بیرون از خانه بروید باتری ام وی ام X33 شما به خوبی کار می کند، اما این برای حفظ سلامت باتری کافی نیست.

اگر از ماشین خود فقط برای سفرهای کوتاه استفاده می کنید یا آن را برای روزها در یک زمان پارک نگه دارید، باتری MVM X33 زمان کافی برای شارژ مجدد نخواهد داشت. برای اینکه باتری ام وی ام X33 خود را به اندازه کافی شارژ نگه دارید، توصیه می کنیم یک بار در هفته حداقل 30 دقیقه با وسیله نقلیه رانندگی کنید، ترجیحاً با سرعت و دور موتور بالا تا اطمینان حاصل شود که باتری به تقویت مورد نیاز خود می رسد. اگر وسیله نقلیه شما در یک پارکینگ امن پارک شده و دارای سیستم امنیتی است، ممکن است بخواهید سیستم هشدار را خاموش کنید. روشن نگه داشتن آن فقط باتری را سریعتر تخلیه می کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری NX300 و باتری سراتو

97 24 85 77 – 021

 

باتری ام وی ام X33 ضعیف در انجام وظایف خود چگونه عمل می کند؟

در عملکردهای معمولی، باتری MVM X33 جریانی را به استارت می فرستد که موتور وسیله ی نقلیه شما را راه اندازی می کند. متأسفانه، اگر باتری در شرف از کار افتادن باشد، انجام عملکرد عادی برای آن دشوار می شود. بنابراین، جریان الکتریکی که استارت از باتری ام وی ام X33 دریافت می کند ضعیف تر از حد انتظار است. در این حالت، استارت یک صدای کلیک تولید می کند که وقتی می خواهید موتور را روشن کنید آن را می شنوید. با شنیدن این صدا به فکر تعویض باتری ام وی ام X33 باشید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری راو 4

97 24 85 77 – 021

 

باتری ام وی ام X33  دشارژ یا فرسوده؟ با کدام رو به رو هستیم؟

وقتی سوییچ را می چرخانید، موتور خودرو شما باید راه اندازی شود. اگر این اتفاق میسر نمی شود، احتمالاً موتور استارت به اندازه کافی قدرت دریافت نمی کند. این مورد یکی از نشانه های شارژ کم باتری ام وی ام X33 است که صدای استارت خوردن ماشین را می شنوید، اما فقط صدا را می شنوید و هیچ اتفاق دیگری را شاهد نخواهید بود. این علامت می تواند نشانه ای از باتری ام وی ام X33 خراب نیز باشد و باید تست باتری ام وی ام X33 را در برنامه کاری خود قرار دهید تا بتوانید تشخیص دهید باتری شما با مشکل خرابی دست و پنجه نرم می کند یا با مشکل دشارژ شدن درگیر است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری اف جی کروز

97 24 85 77 – 021

 

انرژی که باتری ام وی ام X33  از دست می دهد و دریافت می کند، تحت تاثیر چه عواملی است؟

روشن کردن ماشین شما نیاز به انرژی الکتریکی نسبتاً زیادی دارد، حتی زمانی که موتور خودرو شما سرد است به قدرت بیشتری نیاز است. این قدرت برای راه اندازی موتور خودرو توسط باتری ام وی ام X33 تامین می شود. با کمک دینام، باتری خودرو بعد از هر بار راه اندازی موتور مجدداً شارژ می شود، اما با توجه به میزان فرسوده بودن باتری و مقدار تخلیه آن، مدت زمانی که برای شارژ مجدد نیاز به کارکرد دینام دارد، متفاوت و متغیر است. اگر نیاز به راه اندازی یک موتور با روغن موتور سرد دارید و یا مکرر خودرو را در روز استارت می زنید، فشار بیشتری به باتری ام وی ام X33 خود وارد می کنید و اگر که اجازه ندهید باتری خودرو شما شارژ کافی را از دینام دریافت کند، می توانید تا حد زیادی به باتری خودرو آسیب برسانید و منجر به خرابی زودرس آن شوید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پاترول

97 24 85 77 – 021

 

اهمیت باتری ام وی ام X33 در خودرو به چه دلیل است؟

هنگام خرید یک ماشین جدید، اکثر مردم معمولاً آن را بر اساس ظرفیت موتور، کارایی سوخت، اندازه یا سطح راحتی که ارائه می دهد، قضاوت می کنند. عده کمی به باتری خودرو توجه زیادی می کنند. باتری ام وی ام X33 به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر وسیله نقلیه مدرن، طیف وسیعی از وظایف و دستگاه‌ها از راه‌اندازی موتور تا تامین انرژی رایانه‌های داخل خودرو را مدیریت می‌کند.

علاوه بر تعویض روغن، تعویض فیلتر هوا و سایر خدمات تعمیر و نگهداری خودرو، مراقبت از باتری ام وی ام X33 یکی از مؤثرترین راه‌ها برای اطمینان از کارکرد روان و بدون هیچ مشکلی خودروی شما تا کیلومترها می‌باشد. باتری های خالی یا آسیب دیده یکی از دلایل اصلی تماس های امداد جاده ای هستند. بسیاری از خرابی ها به دلیل باتری هایی است که برای کاری که انجام می دهند خیلی قدیمی هستند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پاترول

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments