باتری مزدا 323

خرید باتری مزدا 323

خرید اینترنتی باتری مزدا 323

خرید باتری مزدا 323

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال پریمیوم

باتری سایر خودرو ها: باتری سمند سورن ، باتری پژو 405

 

97 24 85 77 – 021

 

باتری اوربیتال EFB مزدا 323
فروش باتری پژو 206 با تاریخ جدید
باتری سپاهان مناسب مزدا 323

 

قیمت باتری مزدا 323

تعویض باتری مزدا 323

ارسال و نصب رایگان باتری مزدا 323

سوالات متداول مشتریان گرامی

آیا می توان باتری مزدا 323 را بدون دادن باتری فرسوده خریداری کرد؟
بله اما اگر می خواهید باتری را با قیمت مناسب تری تهیه کنید، بهتر است باتری کهنه خودرو خود را تحویل کارشناسان بدهید، زیرا قیمت هایی که کارخانه های معتبر سپاهان باتری و صبا باتری برای باتری های خود در نظر گرفته اند، با احتساب دریافت باتری کهنه هم آمپر است و اگر شما باتری کهنه را تحویل ندهید، باید همان مبلغ کسر شده را علاوه بر قیمت باتری پرداخت کنید، به عبارت دیگر شما یا باید باتری کهنه مزدا 323 خود را به ما تحویل دهید و یا مبلغ هزینه آن را پرداخت کنید.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، تمام زیرساخت های لازم برای بازیافت باتری کهنه را فراهم ساخته اند و شما می توانید با تحویل باتری کهنه، به روند بازیافت باتری کمک کنید. بازیافت باتری به محیط زیست و کنترل قیمت باتری کمک بسیار بزرگی می کند.

 

97 24 85 77 – 021

 

تعویض به موقع باتری مزدا 323 چه مزیتی دارد؟

باتری مزدا 323 در وسیله نقلیه شما بسیار مهم است. به یاد داشته باشید یک باتری خودرو باید از وضعیت خوبی برخوردار باشد تا از گرمای تابستان جان سالم به در ببرد. جایگزین کردن یک باتری مزا 323 جدید در صورت نیاز، به خودرو شما جان تازه ای می بخشد و عملکرد سیستم الکترونیکی خودرو که به باتری مزدا 323 مرتبط می شود را بهبود می بخشد. با تعویض باتری مزدا 323 می توانید مسائل مربوط به تخلیه مکرر باتری را اگر که به دلیل باتری معیوب باشند، برطرف کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا

97 24 85 77 – 021

 

چگونه باتری مزدا 323 شما تحت تاثیر برق دزدی قرار میگیرد؟

کشش انگلی که به آن برق دزدی باتری مزدا 323 نیز گفته می شود، جریان الکتریکی است که در هنگام ایست و پس از خاموش شدن موتور از یک وسیله نقلیه گرفته می شود. آیا می دانید ممکن است که شما فراموش کنید چراغ های جلو خودرو خود را خاموش کنید و به دنبال آن ماشین شما روز بعد روشن نشود؟ خوب ، این یک نمونه تخلیه انگلی باتری مزدا 323 است. خودرو شما ممکن است مجهز به تعداد زیادی قظعات الکتریکی باشد، این بدان معناست که عملیات متعددی با استفاده از برق در وسایل نقلیه شما در حال رخ دادن است، حتی زمانی که موتور کار نمی کند و دینام غیر فعال است. پس از خاموش شدن موتور ، اکثر سیستم های الکتریکی خودرو وارد حالت خواب می شوند و میزان برق دزدی باتری مزدا 323 کاهش می یابد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سمند

97 24 85 77 – 021

 

چگونه از باتری مزدا 323 در تابستان نگهداری کنیم؟

تابستان پر از سرگرمی را در پیش دارید و در این بین باتری مزدا 323 شما نقش کلیدی ایفا می‌کند. هیچ چیز سریعتر از باتری فرسوده یک سفر جاده ای را متوقف نمی کند و برنامه ریزی های شما را تحت تاثیر قرار نمیدهد. اجازه ندهید چیزی مانع برنامه های شما شود. مراقب باتری خودرو خود باشید تا اطمینان داشته باشید که هر بار سوییچ را در استارت قرار می دهید خودرو آماده حرکت خواهد بود.

کشف کنید که چه کاری می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که باتری شما در تمام تابستان سالم می ماند و مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند. وقتی به مشکلات باتری فکر می‌کنید، احتمالاً به باتری ماشین در یک صبح سرد زمستانی فکر می‌کنید در حالی که گرمای تابستان می تواند بیشتر از برف و سرمای زمستان به باتری ماشین شما آسیب برساند. گرمای سرسام‌آور تابستان می‌تواند قدرت شروع باتری مزدا 323 شما را از بین ببرد و عمر آن را کوتاه کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری فلوئنس

97 24 85 77 – 021

 

دیر یا زود به تعویض باتری مزدا 323 نیاز پیدا خواهید کرد، اما با باتری فرسوده خود چه کنیم؟

باتری‌های خراب معمولاً علائم آشکاری را نشان می‌دهند که به شما اطلاع می‌دهد باتری مزدا 323 شما در حال از بین رفتن است. حرکت آهسته در هنگام راه‌اندازی نشان می‌دهد که باتری مزدا 323 ممکن است قدرت کافی برای روشن کردن موتور را نداشته باشد. اگر وسایل الکترونیکی خودرو مانند قفل های از راه دور یا چراغ های داخلی در زمانی که خودرو خاموش است به طور تصادفی از کار بیفتند، باتری مزدا 323 دشارژ شده یا مرده می تواند دلیل آن باشد. به یاد داشته باشید باتری مزدا 323 چه به صورت فرسوده و چه به صورت نو، مملو از مواد شیمیایی است، بنابراین بعد از تعویض باتری به طبیعت لطف کنید و باتری‌ مرده را به کارشناسان امداد باتری کهن تحویل دهید تا به صورت اصولی در کارخانه بازیافت شود.

باتری سایر خودرو ها : باتری هایلوکس

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments