باتری وانت شوکا

باتری وانت شوکا

خرید اینترنتی باتری وانت شوکا

باتری وانت شوکا ، باتری 70 آمپر پایه بلند است که توسط کارخانه ماشین سازی سایپا بر روی این ماشین نصب می شود .

شما می توانید آمپر مناسب باتری فابریک ماشین شوکا را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از نمایندگان کارخانه های باتری سازی سپاهان باتری و صبا باتری تهیه نمایید.
باتری های 70 آمپر در دو قالب پایه بلند و پایه کوتاه تولید می شود که در ابعاد با یکدیگر اختلاف دارند که باتری 70 آمپر با قالب پایه بلند مناسب این ماشین است .

آمپر مناسب باتری وانت شوکا با تاریخ روز

به هنگام خرید باتری خودرویی خود حتما به این نکته توجه داشته باشید که باتری با تاریخ روز خریداری کنید زیرا اگر از تاریخ تولید باتری تا تاریخ نصب باتری زمان بسیاری سپری شده باشد به دلیل واکنش های شیمیایی ای که در باتری رخ می دهد ، ممکن است باتری طول عمر مفید استاندارد نداشته باشد و مقداری فرسوده شده باشد . امداد رسان ، با توجه به این که از نمایندگان برتر کارخانه های صبا باتری و سپاهان باتری است ، تمامی باتری های خودرویی و صنعتی را با تاریخ روز در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد .

باتری وانت شوکا با کیفیت بالا

شما می توانید با توجه به باتری های موجود در بازار ، بهترین نوع باتری که از سطح کیفیت بالایی برخوردار هستند ، باتری های شرکت های صبا باتری و سپاهان باتری را تهیه نمایید .

باتری 70 آمپر پایه بلند سوزوکی ، باتری 70 آمپر پایه بلند اوربیتال پریمیوم

97 24 85 77 – 021

قیمت باتری وانت شوکا

تعویض باتری وانت شوکا

باتری شوکا با ارسال و نصب رایگان

هنگام خرید باتری وانت شوکا چه ویژگی هایی حائز اهمیت اند ؟

شما می خواهید مطمئن باشید که باتری وانت شوکا که خریداری می کنید به اندازه کافی برای وسیله نقلیه شما قدرتمند باشد. برای این اتفاق می توانید کتابچه راهنمای خودرو خود را مطالعه کنید و ببینید CCA مناسب یا همان مقدار نیرویی که برای راه اندازی موتور وسیله نقلیه شما در هوای سرد لازم است چیست و باتری را انتخاب کنید که با این پارامتر مطابقت داشته باشد.

اگر در آب و هوای سردتر زندگی می کنید، این پارامتر بسیار برای شما مهم است چرا که می تواند تفاوت بین مرگ یا روشن شدن ماشین شما در یک روز سرد زمستانی ایجاد کند. باتری وانت شوکا که نیاز به تعمیر و نگهداری و نظارت منظم بر الکترولیت و شارژ کردن دارد ارزان‌تر است اما باتری‌های بدون نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار بدون دردسر هستند و نیازی به توجه زیادی ندارند و خرید آن ها برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری CHR و باتری فلوئنس

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments