باتری پژو ۴۰۵

باتری پژو 405

مشخصات باتری پژو ۴۰۵

مشخصات باتری پژو ۴۰۵ : باتری فابریک ماشین پژو ۴۰۵ ، باتری ۶۶ آمپر می باشد که توسط شرکت خودروسازی ایران خودرو بر روی ماشین نصب می شود، علاوه بر باتری ۶۶ آمپر ، باتری ۷۴ آمپر نیز برای ماشین پژو ۴۰۵ مناسب می باشد زیرا هر دو این باتری ها در قالب L3 تولید می شوند.

پژو ۴۰۵ یکی از پر فروش ترین ماشین های ایران خودرو است، ۴۰۵ دارای ظاهری خاص است که برای اسپرت کردن و تغییر ظاهر گزینه بسیار مناسبی است و دلخواه جوانان کشورمان است. فضای داخل کابین این ماشین بسیار کاربردی است و ماشین خوبی برای سفر های خانوادگی با ۵ سرنشین می باشد.

قالب باتری پژو ۴۰۵ با توجه به به چند مورد مشخص می شوند، اولین و مهم ترین مورد، اندازه ابعاد قالب است که باید با جایگاه قرارگیری باتری در داخل خودرو متناسب باشد تا به باتری آسیب نرسد، گاهی ممکن است از روی بی تجربگی برخی افراد باتری با آمپر بالاتر و قالب متفاوت بر روی خودرو خود نصب کنند که این باعث می شود باتری پژو ۴۰۵ تحت فشار باشد و تغییر شکل دهد که این امر باعث می شود باتری از گارانتی خارج شود و در این صورت اگر هر اتفاقی برای خودرو بیفتد شامل گارانتی نمی شود، بنابراین حتما نصب باتری خودرو خود را به کارشناسان نصب بسپارید و برای انتخاب باتری مناسب خودرو خود با کارشناسان ما مشورت بگیرید.

 

باتری ۶۶ آمپر سوزوکی ، باتری ۷۴ آمپر اوربیتال پریمیوم

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

فروش باتری اوربیتال سیلور مناسب هیوندا i20

تعویض باتری پژو ۴۰۵

گیر افتادن با باتری خاموش در مکانی نا آشنا همیشه ناراحت کننده است، اما گیر افتادن با باتری خاموش در وسط زمستان می تواند خطرناک باشد. خوشبختانه باتری پژو ۴۰۵ معمولاً چند علامت هشدار دهنده به ما می دهند که نشان می دهد خراب هستند، بنابراین می توانید قبل از گیر افتادن باتری جایگزین تهیه کنید.

توجه داشته باشید: روی درب باتری های سیلد اتمی، نشانگر هایی وجود دارد که وضعیت شارژ و د شارژ بودن باتری پژو ۴۰۵ را نشان می دهد.

رنگ های چشمی باتری یا به اصطلاح هیدرومتر سر خود شامل مشکی، سبز و سفید است که در ادامه به توضیحات هر کدام از رنگ ها می پردازیم. رنگ سبز نشان دهنده این است که باتری در وضعیت شارژ و ولتاژ مطلوبی قرار دارد و ولتاژ اولیه مقداری بالا تر از ۱۲ می باشد. البته توجه داشته باشید که ۱۰۰٪ رنگ سبز نشان دهنده سالم بودن باتری نیست برای مطمئن شدن از سالم بودن باتری پژو ۴۰۵ باید از دستگاه های ولت سنج استفاده کرد و باتری تست شود.

رنگ مشکی نشان دهنده این است که باتری نیاز به شارژ دارد و باید شارژ شود و ولتاژ اولیه کمتر از ۱۲ است. در این حالت باتری باید دوباره شارژ شود و بعد از شارژ مجدد حتما رنگ چشمی چک شود که به رنگ سبز بازگشته است. حال این سوال پیش می آید که در چه مواقعی رنگ چشمی باتری پژو ۴۰۵ به رنگ مشکی در می آید؟!

پاسخ این است که در مواقعی که دینام ماشین درست کار نکند، ماشین برق دزدی داشته باشد و یا لوازم الکتری به مدت طولانی روشن بماند، این اتفاق می افتد.

رنگ سفید نشان دهنده این است که سطح اسید کاهش پیدا کرده است و غلظت آن قابل تشخیص نیست در چنین شرایطی باید باتری تست بار الکتریکی شود. معمولا این اتفاق اگر پس از دو سال بیفتد یعنی زمان تعویض باتری است.

نتیجه گیری: رنگ چشمی، سالم یا خراب بودن باتری را نشان  نمی دهد و فقط وضعیت شارژ یا د شارژ بودن باتری پژو ۴۰۵ را مشخص می کند.

با توجه به نکات گفته شده، مراقب زمان تعویض باتری پژو ۴۰۵ خود باشید.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری سوزوکی پژو 405
باتری اوربیتال پژو 405

قیمت باتری پژو ۴۰۵

قیمت باتری پژو ۴۰۵ به عوامل ختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها مقدار آمپر باتری است، در ادامه تاثیر میزان آمپر بر روی قیمت باتری را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

به طور کلي فلزات معدني در دنیا، به سه گروه فلزات آهنی، غيرآهنی و گران بها، تقسيم مي شوند. فلزات غيرآهنی که از اهميت و ارزش فراوانی نيز برخوردار هستند، شامل آلومينيوم، بوکسيت، مس، سرب، روي، قلع و … می باشند.

بخش اصلی تقاضای سرب عموما جهت تولید باتری های سربی بوده است که در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد مصرف سرب را به خود اختصاص می دهد. با توجه به توسعه صنعت حمل و نقل در هر کشور، استفاده از فلز سرب به سرعت در حال گسترش است زیرا هر وسیله نقلیه ای برای به حرکت درآمدن در ابتدا احتیاج به استارت زدن دارد که این امر وابسته به باتری خودرو است.

در گذشته باطری های خودرویی عمری برابر با ۴ سال داشتند و در فواصل زمانی طولانی­ تری تعویض می­شدند اما فاصله زمانی تعویض باطری ها در این صنعت به طور میانگین به ۲ سال رسیده است و این به معنی نیاز به تعداد بالای باطری جهت تعویض آنها در این صنعت است. بیشترین میزان انرژی مصرفی از سرب در صنعت خودرو سازی و حمل و نقل در کشورهای در حال توسعه است که به عنوان محرک اصلی بازار این فلز محسوب می ­شوند.

در تولید هر باتری با توجه به میزان سرب مصرف شده در آن، قیمت باتری متغیر می باشد و هرچه سرب یک باتری بیشتر باشد میزان آمپر آن باتری نیز بیشتر است، بنابراین با افزایش آمپر، قیمت باتری هم افزایش می یابد.

 

مشخصات باتری سایر خودرو ها: باتری تویوتا پریوس

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری پژو ۴۰۵ با تاریخ جدید

شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری مناسب ماشین پژو ۴۰۵ خود بکنید که این باتری ها در شرکت معتبر سپاهان باتری و صبا باتری عرضه و تولید می شوند که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش، نصب و ارسال رایگان می باشند. به هنگام خرید باتری پژو ۴۰۵ به تاریخ باتری دقت کنید، زیرا اگر از تاریخ باتری قدیمی باشد نشان می دهد که باتری فرسوده است .

شرکت امداد رسان باتری با تأمین کنندگان برتر باتری خودرو همکاری کرده است تا اطمینان حاصل کند که بهترین محصولات و خدمات را حتی پس از نصب به شما ارائه می دهد. ما بهترین طیف باتری خودرو را از ارائه دهندگان معتبر، ارائه می دهیم و آنها را به صورت رایگان برای شما ارسال و نصب می کنیم. سرویس نصب باتری ماشین ما بی نظیر است و شامل مراقبت های بعد از آن نیز می شود.

ارسال باتری پژو ۴۰۵ به تمام نقاط شهر تهران مانند تسلیحات، تهران پارس، دردشت، زرکش، فدک و… به صورت رایگان انجام می شود.

ما به عنوان مرکز تنظیم باتری اتومبیل درجه یک، اولین کسی هستیم که باتری را با آخرین فناوری مطلع شده و در انواع نوع تکنولوژی تولید باتری به شما ارائه می دهیم.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

شماره تماس جهت سفارش باتری:

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

آمپر مناسب باتری پژو ۴۰۵

تست باتری پژو ۴۰۵

ارسال و نصب رایگان باتری ۴۰۵

سوالات متداول مشتریان محترم

آیا مشکل در پایانه های باتری پژو ۴۰۵ باعث روشن نشدن خودرو می شود؟

بله. اگر یکی از پایانه های باتری شل یا خورده باشد، ممکن است مشکلات زیادی از جمله عدم استارت، بررسی چراغ موتور، خاموش شدن و همچنین عدم وجود کمک فرمان برقی ایجاد کند.

باتری پژو ۴۰۵ توسط دینام شارژ می شود و به وسیله های کابل ها و پایانه های باتری پژو ۴۰۵ بهم متصل هستند، حال اگر این پایانه ها دچار خوردگی شوند، در سرباتری ها مقاومت ایجاد می کنند و باتری توسط دینام به درستی و کامل شارژ نمی شود و در نهایت باتری تخلیه می شود و توان روشن کردن خودرو را ندارد.

پایانه های باتری و کابل ها ممکن است با گذشت زمان و ضرباتی که در حین رانندگی به آن ها وارد می شود، شل شده باشند، بنابراین برای بررسی دینام و باتری پژو ۴۰۵ خود، حتما کابل ها و پایانه های باتری را بررسی کنید.

نکته دیگری که باید در ذهن داشته باشید این است که به هنگام خرید و تعویض باتری پژو ۴۰۵ خود، این کار را به یک کارشناس ماهر بسپارید تا پایانه های باتری را به درستی در سر جای خود، نصب کنند.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

دور نگه داشتن بباتری پژو ۴۰۵ از آلودگی چه تاثیری بر طول عمر آن دارد؟

خاک می تواند به سرعت زیر کاپوت شما جمع شود، به خصوص اگر به صورت روزانه رانندگی می کنید یا به طور منظم در دود یا گل رانندگی می کنید. بسیاری از قطعات می توانند کمی کثیفی و گرد و غبار را کنترل کنند، اما این آلودگی ها و خوردگی ها می توانند بر میزان کارآمدی باتری مناسب پژو ۴۰۵ شما تأثیر بگذارند.

هر یک تا دو ماه یک بار اطراف پایانه‌های باتری پژو ۴۰۵ را بررسی کنید و هر گونه آلودگی و خوردگی را با استفاده از آب جوش از بین ببرید. حتی اگر در بررسی‌های معمول خود متوجه کثیفی قابل توجهی نشدید، باز هم پایانه‌های باتری پژو ۴۰۵ خود را تمیز کنید یا هر شش تا هشت ماه یک‌بار باتری مناسب پژو ۴۰۵ را توسط یک متخصص تست کنید. در بیشتر موارد، هوشمندانه است که باتری را برای اولین تمیز کردن نزد یک متخصص ببرید و اگر می‌خواهید تمیز کردن‌های بعدی را در خانه انجام دهید، از ایشان راهنمایی ها و نکات لازم را بپرسید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیگو ۷ و باتری تیبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

میزان الکترولیت باتری پژو ۴۰۵ چه اهمیتی دارد؟

آب الکترولیت موجود در باتری پژو ۴۰۵ به احتمال زیاد در طول ماه های گرم تابستان تبخیر می شود، بنابراین اگر باتری اسیدی دارید که می توانید از طریق دریچه ها به سلول باتری نظارت داشته باشید، مهم است که سطح الکترولیت باتری پژو ۴۰۵ را کنترل کنید. الکترولیت کم بر عملکرد باتری تأثیر منفی می‌گذارد و شما هرگز نمی‌خواهید در حالی که صفحات باتری پژو ۴۰۵ در معرض تماس با هوا قرار دارند، رانندگی کنید چرا که در این حالت احتمال سولفاته شدن بیشتر خواهد شد و تعویض باتری پژو ۴۰۵ در مسیر شما قرار می گیرد. پر کردن سلول ها با آب مقطر زمانی که سطح الکترولیت در باتری پژو ۴۰۵ اسیدی شما کم می‌شود، به احیا کردن باتری کمک می‌کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سمند

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه از روی صدا تشخیص دهیم که باتری پژو ۴۰۵ ما دچار مشکل شده است؟

اگر مدت زمان زیادی مالک ماشین خود بوده اید، احتمالاً با صدایی که هنگام چرخاندن سوییچ ایجاد می شود، کاملاً آشنا هستید. این صدای درگیر شدن موتور استارت با موتور خودرو از طریق یک صفحه دندانه دار یا فلایویل و چرخش فیزیکی آن است. هر تغییری در آن صدا، نشان‌دهنده وجود مشکل است و نوع صدا می‌تواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید دلیل این مشکل چیست. هنگامی که به نظر می رسد موتور خودرو شما به سختی و به کندی در حال راه اندازی است، این نشان دهنده مشکل باتری پژو ۴۰۵ یا استارت است. شایع ترین علت این است که سطح شارژ باتری پژو ۴۰۵ برای عملکرد صحیح استارت کافی نیست و موتور استارت آنقدر قدرت ندارد که بتواند موتور را راه اندازی کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تیبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

استفاده از لوازم الکترونیکی در زمان خاموش بودن موتور خودرو چه تاثیری بر باتری پژو ۴۰۵ دارد؟

روشن نگه داشتن چراغ‌های جلو و یا چراغ‌های داخلی، یا باز کردن سوییچ برای راه‌اندازی سیستم صوتی خدرو بدون روشن کردن موتور، می‌تواند باتری پژو ۴۰۶ شما را تخلیه کند. دلیل این اتفاق این است که دینام خودروی شما با خاموش شدن موتور خاموش می شود، بنابراین لوازم الکترونیکی که در زمان خاموش بودن موتور استفاده می شوند، انرژی مورد نیاز خود را از باتری خودرو شما می گیرند. برای این که بتوانید از نهایت عمر مفید باتری پژو ۴۰۵ خود استفاده کنید، استفاده از این امکانات را به زمان روشن بودن موتور خودرو موکول کنید. از این طریق می توانید از فشار اعمال شده بر روی باتری پژو ۴۰۵ خود بکاهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ریو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه تشخیص دهیم باتری پژو ۴۰۵ نیاز به تعویض دارد؟

مطمئن نیستید که چگونه بفهمید باتری پژو ۴۰۵ شما نیاز به تعویض دارد؟ در زیر برخی از علائم هشدار دهنده برای داشتن باتری پژو ۴۰۵ معیوب وجود دارد که باید هنگام رانندگی در مراقب آنها باشید:

۱- چراغ های جلوی خودرو شما زمانی که موتور خودرو غیر فعال است، کم نور تر از حد معمول هستند.

۲- شما باید اغلب ماشین خود را با باتری به باتری کردن روشن کنید.

۳- وقتی سوییچ را در استارت می‌چرخانید یا دکمه استارت را فشار می‌دهید، موتور خودرو بلافاصله روشن نمی‌شود.

۴- متوجه نوسانات برق غیرعادی در زمان غیر فعال بودن دینام می شوید.

باتری سایر خودرو ها : باتری ام جی ۶

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

۰۲۱۱۰۱ ف ف:    عملکرد باتری پژو ۴۰۵ در راه اندازی موتور خودرو چگونه است؟

انرژی برای راه اندازی موتور با ذخیره انرژی خود:  باتری دارای قدرت کافی برای راه اندازی موتور است. اسید و مواد صفحه (سرب و دی اکسید سرب) به ترتیب خاصی با هم تعادل دارند تا بار های مثبت و منفی و همچنین مواد فرعی ایجاد کنند که الکترون یا الکتریسیته تولید می کند که از باتری خارج می شود و ماشین شما را روشن می کند. اگر تا به حال از شارژر ماشین برای تقویت باتری ضعیف ماشین خود استفاده کرده اید، دلیل کارکرد آن این است که توالی وقایع برگشت پذیر است شارژر می تواند انرژی را به باتری شما برگرداند. باتری های استاندارد ۱۲ ولتی خودرو دارای درجات مختلفی از قدرت هستند. درجه بندی CCA (یا آمپر های ب میل لنگ سرد) نشان می دهد که باتری چقدر می تواند موتور را در سرما روشن کند. بسته به نوع باتری و شرایط آب و هوایی که در آن زندگی می کنید، ممکن است مقدار باتری لازم برای به کار انداختن موتور ماشین خود را داشته باشید یا نداشته باشید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
17 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اکبری
۱۴۰۰-۰۴-۲۶ ۴:۳۴ ب٫ظ

سلام . باتری ماشین من روش سولفاته بسته . می تونم بتراشمشون یا باید حتما باتری و عوض بکنم ؟

سروش راستگفتار
۱۴۰۰-۰۵-۰۶ ۱:۵۸ ب٫ظ

سلام و خسته نباشید .
میخوام باتری ماشین ۴۰۵ و عوض کنم چون ماشین استارت نمیخوره ولی نمیدونم مشکل دقیقا از چیه . چون چشمی باتری ماشین ۴۰۵ بنده رنگ سفید و نشون میده و فکر می‌کنم سالمه ولی شارژ نداره الان در حال حاضر باتری ۶۶ آمپر سوزوکی نصب هست روی ماشینم.حالا نمیدونم دقیقا باید چکار کنم . باتری و شارژ کنم یا تعویض. ممنون میشم پاسخ سوالم و بدید

کامبیز
۱۴۰۰-۰۵-۲۱ ۱۱:۰۴ ب٫ظ

سلام من امروز ماشین و بردم تعمیرگاه که باتری ماشین را عوض کنم ولی اتفاق خیلی بدی افتاد و باطری ماشین منفجر شد چون باتری ماشین پژو ۴۰۵ من شارژ خالی کرد موقع تعمیر موتور بعد از تمام شدن کار میخواستن ماشین رو روشن کنن ، ماشین روشن نشد .اومدن باطری به باطری کنن که یهو باتری ماشین منفجر شد باتری هم تازه خریده بودم می خوام بدونم مشکل از باطری ماشین بوده که منفجر شده یا باطری به باطری کردن یا اینکه اون آقا اشتباه کار را انجام داده ؟ اون آقا که قبول نکرد که کار اشتباهی انجام داده و گفت چند سال این کار را انجام داده و به مشکل بر نخورده و مشکل از باطری ماشین بوده . لطفاً راهنمایی کنید که من بدونم اگر مشکل از باطری بوده خسارتی از اون آقا نگیرم . ممنون

نریمان
۱۴۰۰-۰۶-۱۸ ۷:۵۰ ق٫ظ

سلام خسته نباشید من میخوام باتری ۷۴ آمپر اوربیتال پریمیوم بخرم برای ماشین پژو ۴۰۵ خودم . اما نمیدونم میتونم خرید اینترنتی بکنم یا نه. تا حالا سفارش اینترنتی ندادم. پول و باید قبل تحویل باتری پرداخت کنم یا بعدش ؟ راستش انقد کلاهبرداری زیاد شده نمیشه اعتماد کنم. من از کجا و چجوری می تونم متوجه بشم که شما نمایندگی باتری سوزوکی هستید یا نه ؟ خواهشا یه اطمینان خاطر بدید به من که بتونم خرید اینترنتی باتری پژو ۴۰۵ انجام بدم. من به شما و چند تا از سایت های دیگه که ادعا دارن نمایندگی باتری سوزوکی هستن پیام دادم منتظر جواب شما و اونا هستم که ببینم که از کدوم میتونم خرید کنم و اعتماد کنم ممنون

امیر
۱۴۰۱-۰۶-۲۲ ۶:۰۷ ب٫ظ

سلام
من ماشینم ۴۰۵ هستش و باتری ۶۶ امپر صبا رو از سایت خوب شما تهیه کردم و روی ماشینم نصب کردم
و از زمانی که نصب کردم راضی هستم خواستم تشکر کنم از سایت خوب شما و باتری ۴۰۵ که به بنده معرفی کردیدو من خیلی راضیم ممنون از خدمات بیکران شما.

احمدی
۱۴۰۱-۰۷-۱۸ ۲:۳۹ ب٫ظ

سلام وقت بخیر من ماشینم پژو ۴۰۵ هستش و سال تولید خودروی من ۹۱ هستش و باتری پژو ۴۰۵ .۶۶آمپر میخام تهیه کنم و نصب کنم ولی باتری پژو ۴۰۵ قبلیم ۷۴ آمپر هستشمشکلی پیش نمیاد؟

عباسی
۱۴۰۱-۰۸-۰۲ ۹:۴۰ ق٫ظ

سلام داغی باتری ۴۰۵ ماشینم ۶۶ آمپر هست و قالبش L3 . سوالم از شما اینه که من میتونم برای ماشینی که این قالب باتری میخوره ، باتری با قالب کوچکتر نصب کنم؟ اگر من بخوام باتری ۶۰ آمپر L2 برای ماشینم نصب کنم مشکلی پیش نخواهد اومد و به راحتی میتونه در جایگاه باتری قرار بگیره؟ من زیاد از ضبط و چراغ و چراغ های اضافی خودرو استفاده نمیکنم به همون دلیل میخوام آمپر پایین تر بخرم.

ایمان زاده
۱۴۰۱-۰۸-۱۴ ۱۱:۱۸ ق٫ظ

خسته باشید….
ماشین من ۴۰۵ سال ۹۸ هست. میخوام ماشینم رو به برادر خانومم بفروشم. خودم قرعه کشی یک ماشین ۴۰۵ سال جدید برنده شدم. باتری ۴۰۵ ای که روی خودروی من نصب هست ، از همون سال ۹۸ عوض نشده بخاطر اینکه هیچ مشکلی در خودرو پیش نیومده. حالا وقتی سایت شما رو دیدم و مطالبش رو خوندم متوجه شدم که باتری خودرویی حدود دو تا سه سال عمر استاندارد میکنه. آیا من قبل از فروش ماشینم باتریش رو هم عوض کنم و جدیدش رو بندازم؟ نمیخوام بعد از فروش یک موقع نا رضایتی پیش بیاد . ممنون میشم راهنمایی کنید.

درگاهی
۱۴۰۱-۰۸-۳۰ ۲:۵۲ ب٫ظ

شنیدم میگن روی بعضی باتری ها چشمی ای وجود داره که اگر رنگ سفید باشه نشون دهنده ی خرابی باتری ۴۰۵ هست و اگر سبز باشه یعنی شارژ شده هست. نمیدونم دیگه درست شنیدم یا نه. حالا از شما راهنمایی می خوام که بگید اگر همچین چشمی روی باتری قرار داشته باشه کدام قسمت باتری میتونم ببینمش؟؟

مظفری
۱۴۰۱-۰۹-۲۶ ۹:۳۷ ب٫ظ

به نظرم اگه بشه روی ماشین پژو ۴۰۵ از باتری ۵۰ آمپر استفاده کرد خیلی بهتره چون این ماشین مصرف سوختش خیلی بالا نیست که آدم بخواد از باتری ۶۶ آمپر یا باطری ۷۴ آمپر روش استفاده کنه . من خودم این دفعه که بخوام تعویض باتری پژو ۴۰۵ انجام بدم می خوام از باتری ۵۰ آمپر روش استفاده کنم چون به نظرم این باتری براش مناسب تره یا نهایتاً اگه یکم کوچیک بود و توی جای باتری تکون میخورد دور و برش چهار تا تیکه ابر میزارم که تکون نخوره . اینجوری حداقل صرفه جویی میشه هم تو هزینه هم تو مصرف انرژی ، به نظرتون فکر خوبی نیست؟

پسند
۱۴۰۱-۱۰-۲۴ ۱۱:۵۳ ب٫ظ

تعویض باتری ماشین رو من تقریباً چهار ماهه که می خوام انجام بدم ولی واقعا نتونستم یه باطری باکیفیت مدنظرم پیدا کنم تا بخوام باتری بخرم روی ماشین نصب کنم . از اونجایی هم که از ماشین فعلا استفاده نمیکنم عجله نداشتم اما دیگه بالاخره باید به فکر باشم و باطری پژو ۴۰۵ را عوض کنم. بین محصولات امدادرسان شما پیشنهاد می کنید من چه باطری بخرم که گارانتی بلند مدت داشته باشه و قیمت مناسبی هم داشته باشه که بتونم اون رو پرداخت کنم؟