باتری چانگان ایدو

باتری چانگان ایدو

خرید اینترنتی باتری چانگان ایدو

باتری چانگان ایدو ، 60 آمپر پایه کوتاه می باشد که توسط کارخانه سایپا به صورت فابریک بر روی ماشین نصب می شود .

باتری 60 آمپر پایه کوتاه با توجه به مشخصات فنی و ابعادی که دارد مناسب این ماشین می باشد .

شما می توانید با اطمینان باتری با کیفیت از نمایندگان کارخانه های باتری سازی معتبر در خاورمیانه ، مانند صبا باتری و سپاهان باتری تهیه نمایید .

آمپر مناسب باتری چانگان ایدو با تاریخ روز

آمپر مناسب باتری ماشین چانگان 60 آمپر است اما علاوه بر آمپر و ولتاژ باتری ، قالب و ابعاد باتری نیز اهمیت دارد . به عنوان مثال باتری مناسب این ماشین 60 آمپر پایه کوتاه است که در قالب L2 تولید می شود اما همین آمپر باتری در قالب دیگری به نام D23  نیز تولید می شود که در ابعاد با قالب پایه کوتاه متفاوت می باشد .

باتری چانگان ایدو با کیفیت بالا

شرکت امداد رسان ، تمام باتری های خودرویی با بهترین کیفیت موجود در بازار با ارسال و نصب رایگان در محلشما در اختیارتان می گذارد . شما می توانید قبل از ثبت سفارش با کارشناسان ما صحبت کنید و با استفاده از راهنمایی هایشان با خیال راحت سفارشتان را ثبت نمایید .

باتری 60 امپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری 60 آمپر اوربیتال سیلور

شماره تماس جهت سفارش باتری :

97 24 85 77 – 021

قیمت باتری چانگان ایدو

تعویض باتری چانگان ایدو

باتری چانگان با ارسال و نصب رایگان

چگونه باتری چانگان ایدو خود را چک کنیم؟

آیا از وضعیت باتری چانگان ایدو خود اطلاع دارید؟

برای اکثر رانندگان، باتری مرکز توجه نیست، مگر اینکه موتور خودرو از روشن شدن امتناع کند و به سلامت باتری شک کنند، که در فصول سرد و بارانی زمستان این مورد بیشتر اتفاق می افتد.

دماهای نامناسب، استفاده نامنظم از خودرو، سفرهای کوتاه و سن باتری یک وسیله نقلیه بر قدرت راه اندازی خودرو تأثیر می گذارد. دمای بالا می‌تواند منجر به از دست دادن انرژی و کاهش طول عمر باتری ویتارا شود اما متأسفانه این مشکل اغلب تا زمانی که خیلی دیر نشده قابل تشخیص نیست.

شما می توانید با انجام کارهایی تا حد زیادی از این اتفاق جلوگیری کنید برای مثال تا حد امکان از پارک کردن ماشین خود در زیر نور خورشید خودداری کنید و به طور دوره ای باتری خود را آزمایش کنید تا در صورت وجود مشکل با مراجعه به یک گاراژ واجد شرایط باتری خود را نجات دهید و از کاهش طول عمر باتری ویتارا جلوگیری کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری ساینا و باتری فلوئنس

97 24 85 77 – 021

 

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مداح
مداح
1 سال قبل

سلام خسته نباشید ماشین چانگان ایدو دارم تازه خریدم ماشینو ولی ماشین کار کرده بود برای اولین بار می خوام باطری ماشین عوض کنم نمیدونم چه باتری مناسب ماشین چانگان ایدو هست چون موقعی که میخواستم ماشین و خریداری کنم صاحب ماشین گفتش که باطری ماشین چانگان ایدو تو بازار نیستش و به سختی گیر میاد چون که با همه باتری های موجود در بازار فرق داره و باید سفارشی خریداری بشه میخواستم توضیح راجع به باطری ماشین چانگان ایدو بدین که بدونم چه باطری باید خریداری کنم و بگید که شما باطری ماشین چانگان ایدو دارید که ازتون بخرم یا اینکه باید از کارخانه به طور مستقیم خریداری کنم لطفاً جواب تهدید به کار من هم لنگ نمونه ماشین وسط جاده نمونه با تشکر