باتری چانگان cs35

باتری چانگان cs35

مشخصات باتری چانگان cs35

باطری چانگان را می توانید با مشورت کارشناسان امداد باتری کهن تهیه کرده و با ارسال و نصب رایگان درب منزل در سراسر تهران تحویل بگیرید. باتری ۶۰ آمپر پایه بلند قطب راست مناسب برای خودرو شما می باشد.

مشخصات باتری چانگان cs35: باتری مناسب ماشین این ماشین که به صورت فابریک توسط کارخانه ماشین سازی سایپا بر روی ماشین نصب می شود، باتری ۶۰ آمپر پایه بلند قطب راست ( ۶۰۶۹ ) است که باتری ۶۰ آمپر توسط کارخانه های باتری سازی سپاهان باتری و صبا باتری در دو قالب پایه کوتاه ( L3 ) و قالب پایه بلند ( D23 ) با قطب های موافق و مخالف تولید می شود که باتری مناسب ماشین چانگان سی اس ۳۵ همان طور که گفته شد از نوع قالب پایه بلند است. این دو قالب پایه بلند و پایه کوتاه باتری ۶۰ آمپر فقط در ابعاد و قیمت با یک دیگر اختلاف دارند و از نظر مقدار آمپر و کیفیت و طول عمر با هم اختلافی ندارند .باتری مناسب ماشین ها به این شکل انتخاب می شود که کارخانه ماشین سازی با پیش بینی مصرف برق اقلام متفاوت ماشین به هنگامی که ماشین خاموش است و دینام برق رسانی ندارد، باتری با آمپر مناسب بتواند به مدت خاصی آن نیاز برقی اقلام را تامین کند. بنابراین، آمپر مناسب ماشین های سایپا و همچنین باتری ماشین چانگان هم به این شکل مشخص می شود و باتری ۶۰ آمپر پایه بلند برای ماشین چانگان انتخاب می شود.

 

باتری ۶۶ آمپراوربیتال پریمیوم ، باتری ۷۴ آمپر سوزوکی

خرید باتری سوزوکی مناسب جک s5

تعویض باتری چانگان cs35

ماشین چانگان به هنگام ورود خود به ایران همه کارخانه های تولید باتری را شگفت زده کرد، زیرا دارای باتری ای بود که اصلا در کارخانه ها وجود ندارد، باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه قطب راست! این باتری اصلا وجود ندارد و تمامی باتری های خودرویی که از قالب پایه کوتاه هستند، درایا قطب چپ هستند. بنابراین کارخانه سایپا از کارخانه باتری سازی صبا باتری خواست تا باتری مناسب این ماشین را بسازد، صبا باتری این کار را انجام داد اما با توقف تولید ماشین چانگان، کارخانه صبا باتری نیز تولید باتری های چانگان را متوقف کرد، اما ماشین های چانگان موجود در جاده های ایران باید چه کنند؟

کارشناسان نصب باتری تصمیم گرفتند از باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه که دارای قطب چپ است استفاده کنند و باتری را با استفاده از دو تا میله به درستی بر روی این ماشین نصب کنند. این کار نتیجه داد اما کار راحتی نیست و هر فروشگاهی باتری چانگان را نمی فروشد. ما به عنوان نمایندگی کارخانه صبا باتری و سپاهان باتری، تعویض باتری چانگان cs35 را برعهده می گیریم.

با توجه به این شرایط توصیف شده، بهتر است از باتری خودرو چانگان خود به درستی مراقبت کنید تا در کوتاه مدت مجبور به تعویض باتری نشوید. شما با تمیز نگهداشتن باتری می توانید به عملکرد صحیح باتری در طول عمر ۲.۵ الی ۳ ساله خود کمک کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

تمیز نگهداشتن باتری باعث می شود باتری بستر مناسب ایجاد سولفاته را نداشته باشد و به سختی تولید سولفاته کند. سولفاته های تشکیل شده بر روی باتری باعث کاهش طول عمر باتری می شوند، شما می توانید با استفاده از مقداری آب جوش، سولفاته ها را تمیز کنید و به باتری خودرو خود کمک کنید.

 

باتری اوربیتال پریمیوم چانگان
باتری اوربیتال سیلور چانگان CS35

قیمت باتری چانگان cs35

قیمت باتری های خودرویی با توجه به این که به عوامل زیادی وابسته است، مشخص و ثابت نیست. یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت باتری ماشین، تحویل باتری کهنه هم آمپر است که به آن در اصطلاح داغی باتری نیز می گویند. کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری تمام زیرساخت های مورد نیاز برای بازیافت صحیح باتری های فرسوده را آماده کرده اند تا بتوانند از آسیب باتری به محیط زیست جلوگیری کنند و باتری را به چرخه تولید خود بازگردانند. فلز سرب با اهمیت ترین ماده اولیه تولید باتری است که دارای منابع محدود اس و اگر آن را به چرخه تولید بازنگردانیم، روزی با کمبود فلز سرب مواجه می شویم و همین باعث می شود که قیمت باتری سرب بالا برود و در نتیجه قیمت باتری خودرو به شدت افزایش پیدا می کند. به همین دلیل دریافت باتری کهنه هم آمپر الزامی است. این دو کارخانه به دلیل اینکه مشتریان را راضی نگهدارد، باتری کهنه را از آن ها خریداری می کند، به این شکل که هزینه باتری کهنه را از قیمت باتری نو کسر کرده است. ما هم به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، قیمت باتری ها را با احتساب تحویل باتری کهنه هم آمپر در سایت قرار داده ایم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت باتری چانگان cs35 خود به طور دقیق، با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خرید باتری چانگان cs35 با تاریخ جدید’

شاید این جمله برایتان نا آشنا باشد؛ خرید باتری چانگان cs35 با تاریخ جدید! اما اگر مفهوم آن را بدانید دیگر تعجب نمی کنید. باتری ها دارای تاریخ تولید هستند. باتری ها با توجه به ساختاری که دارند حتی اگر بر روی ماشین نصب نباشند، واکنش های شیمیایی آن ها در داخلشان انجام می شود. بنابراین صفحات سرب کلسیم آن ها دچار فرسودگی می شوند، پس اگر از تاریخ تولید آن ها زمان زیادی گذشته باشد، یعنی باتری فرسوده است. پس حتما به هنگام خرید باتری به تاریخ تولید آن توجه داشته باشید.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری های تولیدی خود را فقط به نمایندگی های خود در سطح کشور ارسال می کنند، بنابراین باتری با تاریخ تولید جدید را فقط از نمایندگی ها می توانید تهیه کنید.

ما به عنوان نمایندگی باتری سپاهان باتری و صبا باتری، تمام باتری های این دو کارخانه در تمامی برند ها، با تاریخ تولید جدید به شما تحویل می دهیم.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

آمپر مناسب باتری چانگان cs35

تست باتری چانگان cs35

ارسال و نصب رایگان باتری چانگان cs35

چرا باتری چانگان CS35 حتی اگر خودرو استفاده نشود باز هم نیاز به تعویض پیدا می کند؟

اگر باتری شما نیاز به تعویض دارد، به دلیل اتصال به سایر اجزای الکتریکی خودرو به ابزار و تخصص خاصی نیاز است. اگر مدار الکتریکی بین باتری و سیستم کامپیوتری خودرو در هنگام تعویض باتری چانگان CS35 خراب شود، داده‌های موجود در واحدهای کنترل و سیستم‌های اطلاعات ممکن است از بین بروند، در این صورت ممکن است قطعات الکترونیکی مانند رادیو نیاز به برنامه ریزی مجدد داشته باشند.

بسیاری از رانندگان فکر می کنند که وقتی وسیله نقلیه خاموش است، هیچ انرژی از باتری مصرف نمی شود اما این یک باور نادرست است. برخی از سیستم‌ها مانند ECU در خودرو حتی زمانی که خودرو پارک شده است به برق نیاز دارند و این مورد به تخلیه باتری چانگان CS35 کمک می کند. پس از چند هفته که وسیله نقلیه شما بدون استفاده در پارکینگ بماند ممکن است روشن نشود. این در هوای سرد یا در باتری های قدیمی ‌تر بیشتر دیده می‌شود. رانندگی با خودرو یک بار در هفته به مدت حداقل بیست دقیقه می تواند به حفظ طول عمر باتری چانگان CS35 کمک کند.

 

باتری سایر خودرو ها :  باتری فلوئنس

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چرا طول عمر دقیق باتری چانگان CS35 مشخص نیست؟

باتری چانگان CS35 شما یکی از مهم ترین قطعات ماشین شما است که نه تنها برای روشن کردن موتور خود به آن نیاز دارید، بلکه برای روشن کردن تمام اجزای الکتریکی خودرو مانند چراغ‌ها، رادیو، جی‌پی‌اس و غیره، زمانی که دینام غیر فعال است نیز به آن نیاز دارید. در حالت ایده‌آل، باتری چانگان CS35 باید حدود ۳ سال قبل از این که به تعویض نیاز داشته باشد، بر روی خودرو شما کار کند. با این حال، عوامل زیادی مثل آب و هوا و نحوه ی نگهداری از باتری و خودرو، می‌توانند باعث اتمام انقضای باتری چانگان CS35 زودتر از موعد مقرر شوند و به دنبال آن باید باتری را زودتر تعویض کنید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری آریون

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

میزان شارژ باتری چانگان CS35 چه اهمیتی دارد؟

شارژ صحیح باتری چانگان CS35 برای اطمینان از اینکه خودرو به درستی کار می کند بسیار مهم است. باتری چانگان CS35 دشارژ به وضوح به این معنی است که وسیله نقلیه روشن نمی‌شود، در نتیجه نیاز به استفاده از شارژر خودکار برای باتری چانگان CS35 دارید، یا در عوض، باید با رانندگی زیادتر دینام را مجبور کنید تا در شارژ کردن باتری چانگان CS35 فعالتر باشد. باتری های خودرو عمر محدودی دارند. طول عمر باتری چانگان CS35 به مجموعه ای از عوامل بستگی دارد که مهمترین آنها این است که چقدر از باتری خود مراقبت می کنید.

۰۳۱۱۰۱ ف ف:  میزان شارژ باتری چانگان CS35 از اهمیت بالایی بر خوردار است. اینکه یک باتری شارژ کاملی داشته باشد نشان دهنده ی آن است که می تواند انرژی و برق لازم برای روشنایی چراغ های خودرو و مهم تر از آن راه اندازی موتور را داشته باشد. اگر تاکنون توجه کرده باشید در خواهید یافت که زمانی که باتری دشارژ و یا تخلیه می شود چراغها روشن نشده و حتی خودرو استارت نمی خورد. زمانی باتری می تواند شارژ کامل داشته باشد که خودرو دینام سالمی در خود داشته باشد. دینام معیوب نمی تواند باتری را به درستی و پی در پی شارژ کند و در نتیجه باتری به سرعت رو به فرسودگی خواهد رفت؛ حتی اگر سالم باشد.

باتری سایر خودرو ها : باتری تیوولی

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

چگونه سلامت باتری چانگان CS35 را تحت کنترل داشته باشیم؟

قبل از اینکه باتری ماشین از بین برود، برخی از علائم هشدار دهنده ممکن است به شما اطلاع دهند که باتری در وقت اضافه به سر می برد. علائمی مانند چراغ چک موتور معمولاً نشان می دهد که باتری به خوبی شارژ نمی شود، چرا که دینام عملکرد عادی ای ندارد. باید هر بار که موتور را روشن می کنید، مدت زمانی که طول می کشد موتور راه اندازی شود را در نظر داشته باشید و اگر از حد معمول طولانی تر بود، سلامت باتری چانگان CS35 خود را برسی کنید. اگر باتری خود را برای مدت طولانی ثابت نگه دارید، احتمال از بین رفتن باتری بسیار زیاد است. رانندگی مکرر وسیله نقلیه تأثیر مثبتی بر سلامت باتری چانگان CS35 شما دارد. باطری وسیله نقلیه شما در حین رانندگی شارژ می شود و اگر برای مدت طولانی از خودرو استفاده نکنید، شارژ آن کاهش می یابد.

باتری سایر خودرو ها : باتری لنسر

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

تاثیر هوای سرد بر باتری چانگان CS35 چیست؟

هوای سرد یکی از دلایل از بین رفتن و کاهش طول عمر باتری چانگان CS35 است. وقتی باتری آنقدر ضعیف است که حتی روشن کردن چراغ‌های داخلی شما هم به یک چالش تبدیل می‌شود، بنابراین روشن کردن خودرو را به کل فراموش کنید. دلیلی وجود دارد که اکثر مردم باتری‌های مرده خودرو را با زمستان مرتبط می‌دانند و دلیل آن این است که بیشتر باتری‌هایی که به دلیل پشت سر گذاشتن تابستان های گرم و سوزان در شرایط حاشیه‌ای قرار دارند، تسلیم می‌شوند و می‌میرند. بدیهی است که شما نمی توانید آب و هوا را تغییر دهید و همه به راحتی به پارکینگ یا گاراژ دسترسی ندارند. در واقع، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که بدانید در صورتی که باتری چانگان CS35 شما ضعیف باشد طول عمر باتری شما در زمستان کوتاه تر است و لازم است برای خوب پیش رفتن شرایط، آماده سازی های لازم را قبل از ورود به فصل سرما انجام دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری وانت شوکا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کیاسالار
۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۱۱:۲۹ ب٫ظ

خسته نباشید ممنون بابت اطلاعاتتون به من که خیلی کمک کردن فقط یه مقدار گیج شدم من. گفتید که باید از دو تا میله استفاده کرد برای نصب باتری چانگان cs35؟؟؟ چه میله ای ؟ من مطلب شما رو که خوندم رفتم چک کردم باتری ماشین و ولی چیزی ندیدم میله ای اونجا نبود. الان که باتری ماشین من خراب شده و میخوام تعویض باتری چانگان cs35 انجام بدم باید چکار کنم بالاخره؟ اون دو تا میله چی هستن که بخوام تهیه کنم ؟ لطفا یه مقدار واضح تر توضیح بدید من متوجه نشدم. باتری ۶۰ آمپر مناسب ماشین چانگان cs35 هست بالاخره یا نه؟ من خرید باتری چانگان cs35 از شما انجام بدم یا نه شما دارید ؟

شایان
۱۴۰۱-۰۸-۰۲ ۱۰:۴۸ ق٫ظ

سلام وقت بخیر. جناب من همیشه سعی میکنم احتمالات رو در نظر بگیرم و یه وقتی اگر احتمال خرابی ماشین یا باتری چانگان وجود داشته باشه از قبل منتظرش باشم و غافلگیر نشم. میشه به من بگید علائمی که وقتی عمر باتری چانگان رو به پایانه و نیاز به تعویض داره چی هستند که من از قبل بدونم و تعویض انجام بدم. خودتون هم باتری رو نصب می کنید یا فقط تحویل میدید به ما؟

پری
۱۴۰۱-۰۸-۱۵ ۱۲:۱۴ ب٫ظ

سلام . هفته پیش من با ماشین رفته بودم رستوران ولی کنار خیابون پارک کردمش و حواسم به تابلوی پارک ممنوع نبود. متاسفانه وقتی برگشتم دیدم ماشینم رو جرثقیل برده پارکینگ. دیروز بعد یک هفته خواستم برم از پارکینگ تحویل بگیرم ولی وقتی خواستم ماشینو روشن کنم ماشین استارت نخورد. الان بنظر شما اینکه یک هفته خودرو مونده پارکینگ ممکنه باتری چانگان شارژ خالی کرده باشه..؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

بهار
۱۴۰۱-۰۸-۲۹ ۱۲:۲۹ ب٫ظ

سلام . من و خواهرم ماشین هامونو ست خریدیم. من چانگان cs36 خریدم و ایشون هم چانگان آیدو. متاسفانه پای خواهر من شکست و در نتیجه کی نبود از ماشینش استفاده ه کنه چون پدر مادر هامون هم ماشین داشتن. ماشینش مونده در پارکینگ . فعلا زیاد نگذشته حدود ۶ روز هست. حالا بعد این مدت باتری چانگان ماشین من فرسوده شده است و باید تعویضش کنم. برای اینکه با یک تیر دو نشون بزنم تصمیم دارم بجای خرید باتری، باتری ماشین خواهرمو روی خودروم نصب کنم که باتری اونم فرسوده نشه. حالا آیا این کار شدنی هست که باتری های مدل های مختلف چانگان بتونن برای یکدیگر نصب بشن؟ لطفت راهنماییم بفرمایید ممنون.

حسین
۱۴۰۱-۰۹-۲۷ ۸:۳۶ ب٫ظ

همیشه برای تعویض باتری چانگان cs۳۵ که تقریبا چهار ساله دارم ازش استفاده می کنم، از باتری خارجی استفاده کردم و هیچ وقت تا حالا پیش نیامده است برندهای ایرانی روی ماشین استفاده کنم اما این سری همکارم که اونهم چانگان داره سایت شما را به معرفی کرد و گفت کیفیت باتری هاتون خوبه، من دیدم تنوع باتری خیلی بالاست و نتونستم گزینه مناسبی را برای خودم انتخاب کنم گفتم کامنت بزارم تا منو راهنمایی کنید یا کسانی که تجربه دارن به من بگن کدام برند برای ماشین مناسب تره دقیقا ؟ چه باتری باید برای ماشین بخرم که عملکردش خوب باشه؟

elham
۱۴۰۱-۱۰-۲۵ ۹:۱۷ ب٫ظ

می خوام راجع به میزان طول عمر باتری اوربیتال efb روی خودرو بدونم، در واقع قصد دارم برای تعویض باتری چانگان cs۳۵ از این برند باتری برای خود را تهیه کنم اما خیلی برام اهمیت داره راجع به طول عمرش بدونم، شما راجع به مدت زمان گارانتی این باتری اطلاعات دادید اما راجع به طول عمری که این باتری روی خود داره هیچ اطلاعاتی را در اختیار ما قرار ندادید.