باتری آریزو ۶

باتری آریزو 6

مشخصات باتری آریزو ۶

Arrizo 6 خودرویی ایده آل برای کسانی است که سلیقه رانندگی راحت خود را می رانند. سدان متوسط ​​با بزرگترین صندوق عقب در رده نیز دارای فناوری و عملکرد زیادی است، با موتور توربو، گیربکس ۹ سرعته CVT ، ترمز دیسکی ۴ چرخ ، چند رسانه ای ۹ اینچی، کنترل آب و هوا از راه دور، دوربین عقب، صندلی های درجه یک، ترمز الکترونیکی، نگه داشتن خودکار ماشین، ۶ کیسه هوا و موارد دیگر. جلوپنجره بزرگتر، آنقدر بزرگ که اکنون پشتیبانی از صفحه را در خود جای داده است و سپر جدید می تواند شخصیت خودرو را تغییر دهد. چراغ های جلو یکسان به نظر می رسند، اما این ها دارای فناوری هدایت کامل هستند. قسمت عقب نیز به نوبه خود تغییرات گسترده ای دارد، زیرا طاقچه صفحه از سپر به درب صندوق عقب افزایش یافته است، که باعث تغییر اساسی قطعات شده است. تکمیل شده با فانوس های جدید، تیره شده و با یک نوار سیاه نکمیل شده است.

مشخصات باتری آریزو ۶ : باتری مناسب این خودرو، باتری ۶۰ آمپر در قالب پایه کوتاه L2 است که به دلیل داشتن ابعاد مناسب سینی باتری این خودرو، به راحتی بر روی این ماشین نصب می شود.

متداول ترین باتری های موجود در بازار جهانی، باتری های نوع سیلد اسید هستند که از بارز ترین مشخصات آن ها، مهر و موم بودن درب آن ها به بدنه باتری است. این اتفاق باعث شده است تا سطح الکترولیت باتری به اندازه زیادی کاسته نشود و نیازی به افزودن آب اضافی نداشته باشد، در نتیجه نگهداری آسان تری نسبت به باتری های اسیدی دارد و به باتری های نگهداری آسان معروف اند.

 

باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه سوزوکی ، باتری ۶۰ آمپر پایه کوتاه اوربیتال سیلور، باتری ۶۰ آمپر واریان صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


تعویض باتری آریزو ۶

یک مولتی متر اندازه گیری میزان ولتاژ باتری خودروی شما در حال حاضر، یا میزان ذخیره انرژی در باتری است. قدرت کافی عملکرد روان خودرو را تضمین می کند، در حالی که نیروی کافی فوراً نیاز به شارژ ندارد. این یک ابزار ساده برای آزمایش وضعیت باتری خودرو در خانه و در زمان کوتاه است. این یکی از نکات توصیه شده ما برای نگهداری خودرو در خانه است که در وقت و هزینه شما با مکانیک ها صرفه جویی می کند.

چگونگی تست باتری ماشین با مولتی متر:
یک راه فوق العاده راحت برای فهمیدن اینکه آیا باتری شما به اندازه کافی شارژ دارد استفاده از مولتی متر است. برای استفاده از مولتی متر برای آزمایش باتری خودرو مراحل زیر را دنبال کنید.

۱.ماشین را حداقل برای یک ساعت خاموش کنید: با توجه به نحوه تخلیه باتری، مهم است که قبل از استفاده از مولتی متر برای آزمایش باتری خودرو، اجازه دهید ماشین حداقل یک ساعت یا یک شب خاموش بماند. اگر خودرو هنگام کار باتری با مولتی متر کار می کند، شارژ دینام برق که جزء تولید کننده برق است و باتری را شارژ می کند، بر خواندن “واقعی” مولتی متر تأثیر می گذارد. اگر ماشین به تازگی کار کرده است، باتری احتمالاً عدد گمراه کننده بیشتری در مولتی متر تولید می کند، بنابراین نادرست است.

۲. محل باتری را پیدا کنید: باتری اغلب در محفظه موتور زیر کاپوت، در یک طرف موتور قرار دارد. در برخی از خودروها، باتری برای توزیع بهتر وزن در صندوق عقب قرار دارد. باتری اغلب دارای یک پوشش پلاستیکی است که به راحتی باز می شود یا ممکن است نیاز به برداشتن چند پیچ ​​یا پیچ داشته باشد. بعد از اینکه باتری را پیدا کردی، مطمئن شوید فلز به پایانه های باتری برخورد نکند. همه ابزارها را دور نگه دار۳. مولتی متر را آماده کنید.
شما باید مولتی متر را در محدوده خاصی تنظیم کنید تا بتواند هر بار که از آن برای آزمایش چیزی استفاده می کنید، در آن محدوده اندازه گیری کند. برای آزمایش باتری ماشین با مولتی متر، مولتی متر خود را روی ولتاژ ۲۰ DC تنظیم کنید، که به شما امکان می دهد باتری ذخیره شده بین ۰ تا ۲۰ ولت را به دقت اندازه گیری کنید. این کار را با چرخاندن دکمه روی محدوده ”DCV” (ولتاژ جریان مستقیم) روی ۲۰ انجام دهید. گاهی اوقات این را با حرف “V” با یک خط جامد در بالای خط تیره در سمت راست آن نشان می دهند. مولتی متر باید ۰.۰۰ باشد.

۴. مولتی متر را با باتری وصل کنید: پروب متر قرمز (مثبت ، با علامت “+”) را با ترمینال باتری قرمز (مثبت) لمس کنید. پریمتر سیاه (منفی، علامت گذاری شده “-“) را با ترمینال باتری سیاه (منفی) لمس کنید.

۵. مولتی متر را بخوانید: در صورت شارژ کامل، باتری ها باید ۱۲.۶ ولت یا بالاتر داشته باشند. توجه داشته باشید که وقتی باتری به ۱۲.۲ برسد فقط ۵۰ درصد شارژ می شود. مقدار زیر ۱۲ ولت نشان می دهد که باتری زباله است و باید تعویض شود.

۶. آزمون اضافی: سوییچ را بچرخانید، ماشین را روشن کنید و مولتی متر را دوباره بخوانید. این بار اگر ولتاژ تجدید نظر شده زیر ۹ در هنگام کار خودرو افت کرد، باید فوراً تعویض شود و جایگزین شود. اگر میزان خوانده شده کمتر از ۱۰ باشد، علامت آن است که باتری آنقدر خوب نیست که استارت موتور را بچرخاند.

۷. در صورت شارژ نشدن کامل باتری خودرو: در صورت دریافت مقدار زیر ۱۲.۶ ، با جدا کردن کابل های باتری و شل کردن مکانیزم نگه داشتن باتری در محل خود، باتری را جدا کنید. آن را شارژ کنید، سپس بعد از استراحت شبانه دوباره آزمایش کنید. اگر قرائت جدید بیشتر نیست، باتری را تعویض کنید.

برای تعویض باتری خودرو خود می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان باتری خودرو شما توسط کارشناسان نصب امداد رسان باتری تعویض شود.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


قیمت باتری آریزو ۶

۰۳۱۱۰۱ ف ف:  قیمت باتری آریزو ۶ به عوامل زیادی بستگی دارد. در ابتدا این را بدانید که با توجه به افزایش یا کاهش نرخ دلار، قیمت تمامی باتری های خودرویی متغیر است و هیچگاه ثبات ندارند. نام برند باتری نیز نقش مهمی در قیمت باتری دارد. اینکه برند باتری شما از چه میزان سطح کیفیتی برخوردار است نیز در قیمت تفاوت ایجاد می کند. برخی برند ها دارای گارانتی و برخی نیز فاقد آن هستند. همین نشان می دهد که کیفیت باتری شما ضمانت شده است. برند های کارخانه سپاهان و صبا باتری از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین دارای گارانتی نیز می باشند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت سوزوکی، اوربیتال قرمز و EFB و همچنی برند های صبا، با نمایندگی امداد کهن تماس گرفته تا بخش فروش ما قیمت های بروز شده را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت باتری آریزو شما می تواند با توجه به تحویل دادن یا ندادن باتری کهنه توسط شما به نمایندگی خهای فروش باتری متغیر باشد. بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت باتری خودرو خود می توانید با کارشناسان شرکت امداد رسان باتری تماس بگیرید و تمامی اطلاعات مربوط به قیمت باتری را از آن ها دریافت کنید.

توجه داشته باشید همراه داشتن باتری کهنه به هنگام خرید باتری بر روی قیمت باتری خودرو شما تاثیرگذار است.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱


خرید باتری ماشین آریزو ۶

اگر باتری شما خالی شده است و نمی توان آن را شارژ کرد، ممکن است زمان یک باتری جدید فرا رسیده باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مارک ها و مدل های مناسب برای ماشین شما، راهنمای ما در مورد بهترین باتری خودرو را بررسی کنید.

مطمئناً ممکن است علائم هشداردهنده متداول ضعیف بودن باتری را مشاهده کنید، مانند: لنگ موتور آهسته، چراغ چک روشن موتور، بدنه باطری شکسته و بد شکل و اگر علائم هشدار دهنده ای متوجه نشدید؟ کار عاقلانه این است که شما باید هر سه سال یکبار باتری ماشین خود را تعویض کنید، اما عوامل زیادی می توانند بر طول عمر آن تأثیر بگذارند. بسته به آب و هوای محل زندگی و عادات رانندگی، ممکن است قبل از علامت سه سال به باتری جدید نیاز داشته باشید. دمای شدید بر عمر باتری تأثیر می گذارد. هوای گرم و سرد می تواند بر باتری شما تأثیر منفی بگذارد. وقتی در یک روز فوق العاده گرم بیرون می روید، در معرض کم آبی هستید. همین امر در مورد باتری ماشین شما نیز صادق است. مانند بدن ما، باتری خودروها برای ادامه حرکت به مایعات متکی هستند. گرمای شدید تابستان می تواند منجر به تبخیر آب در اسید باتری ماشین شما شود، در نتیجه عملکرد را کاهش می دهد، قدرت شروع به کار را کمتر می کند و طول عمر را کوتاه می کند.

با توجه به مطالب گفته شده شما می توانید به هنگام خراب شدن باتری خودرو خود، به منظور خرید باتری ماشین آریزو ۶ خود با ما تماس بگیرید.

ارسال و نصب باتری توسط شرکت امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی برتر کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری به صورت رایگان انجام می شود.

 

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

باتری آریزو ۶ با قیمت مناسب

تعویض باتری آریزو ۶

ارسال و نصب رایگان باتری آریزو ۶

چه عواملی بر طول عمر باتری آریزو ۶ موثر است؟

فروش باتری آریزو ۶ دو بار در سال، در گرم ترین هفته های تابستان و در سردترین هفته های زمستان افزایش می یابد. تحمل گرما برای باتری‌ها سخت است زیرا سرعت تبخیر آب از سلول‌ها را حتی در باتری‌های مهر و موم شده بالا می‌برد. تحمل سرما برای باتری‌ها سخت است، زیرا دماهای پایین‌تر باعث سفت شدن روغن موتور خودرو می شود و باتری آریزو ۶ را مجبور می‌کند برای راه‌اندازی یک موتور سرد، انرژی بیشتری را مصرف کند. عوامل دیگر نیز می توانند باعث از کار افتادن باتری آریزو ۶ در هر زمانی از سال شوند. اینها شامل شارژ بیش از حد، شارژ کم و لرزش بیش از حد است. شارژ بیش از حد می تواند باتری آریزو ۶ را به دلیل افزایش سرعت تخریب صفحات باتری از بین ببرد. شارژ کم می تواند عمر باتری آریزو ۶ را با اجازه دادن به صفحات برای سولفاته، شدن کوتاه کند و مرگ باتری را تسریع کند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سوناتا و باتری وراکروز

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

دوام باتری آریزو ۶ چقدر است؟

باتری سیلد اسید آریزو ۶ انرژی ایجاد شده توسط دینام ماشین را در خود ذخیره می کند. این کار را با مجموعه ای از صفحات سربی که در محفظه باتری آریزو ۶ شما درون یک نوع رقیق شده از اسید سولفوریک یافت می شود انجام می دهد. این صفحات و اسید باتری آریزو ۶ با یکدیگر واکنش نشان می دهد، انرژی تولید می کنند و آن را ذخیره می کنند. سپس باتری آریزو ۶ می تواند این نیرو را در مواقع مورد نیاز مورد استفاده قرار دهید. با گذشت زمان واکنشهای شیمیایی با کاهش واکنش پذیری سرب و اسید، اثر خود را از دست می دهند و به همین دلیل است که باتری آریزو ۶ از دست می رود و پس از گذشت مدتی از کارکردن باتری روی خودرو، قابلیت ذخیره انرژی را از دست می دهد. بسته به نحوه و میزان استفاده، باتری آریزو ۶ معمولاً بین دو تا سه سال دوام می آورد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سانتافه

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

علائمی که نشانه ای بر وجود مشکل در باتری آریزو ۶ یا سیستم شارژ خودرو هستند، کدام اند؟

۱- راه اندازی آهسته موتور خودرو، در حالی که موتور خودرو برای روشن شدن چندین بار تلاش می کند، نشانه واضح و بالقوه ای است که باتری آریزو ۶ شما در آخرین مراحل زندگی خود قرار دارد.

۲-  اگر چراغ هشدار وجود مشکل در خودرو بر روی داشبود ماشین شما روشن است، نباید آن را نادیده گرفت. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است چراغ هشدار یا همان چراغ چک خودرو شما روشن شود، اما بسیاری از آنها به وجود مشکل در سیستم شارژ اشاره می کنند.

۳- قاب باتری متورم و بد شکل معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که باتری آریزو ۶ شما بیش از حد شارژ شده باشد یا در معرض دمای بالا قرار گرفته باشد. یک باتری با شکل عجیب یا متورم نشانه مطمئنی از نیاز به تعویض است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سورنتو

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

 

در خرید باتری آریزو ۶ جدید، تازگی باتری که انتخاب می کنیم چه اهمیتی دارد؟

پس از مشاهده علائمی مبنی بر نیاز به خرید باتری جدید برای آریزو ۶ ، می توانید شروع به بررسی سازندگان مختلف و پیشنهادات آنها کنید. یکی از عواملی که در خرید باطری خودرو نباید از آن غافل شوید، تازگی آن است.

احتمالاً از خود می پرسید با توجه به اینکه باتری ها فاسد شدنی نیستند، منظور از تازگی باتری چیست! تازه بودن باتری به مدت زمانی اشاره دارد که یک باتری می تواند بر روی خودرو به صورت بهینه کار کند. شما می توانید با توجه به تاریخ تولید باتری آریزو ۶  از تازگی آن مطلع شوید. اگر می خواهید باتری که تهیه می کنید حداقل ۳ سال بر روی خودرو شما عمر داشته باشد، خرید باتری هایی را که کمتر از شش ماه از عمر آنها می گذرد، در اولویت قرار دهید.

باتری سایر خودرو ها : باتری هاوال h2

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها