باتری کایرون

خرید باتری سانگ یانگ کایرون

مشخصات باتری کایرون

ماشین کایرون با توجه به مشخصات عالی و ظاهر زیبایی که دارد، از لحظه ورود به ایران مورد استقبال خانواده های ایرانی قرار گرفت. گیربکس 5 سرعته اتوماتیک T-Tronic با دیفرانسیل جلوی پلاگین، قاب اسپار و سیستم تعلیق دو لینک پیچشی مستقل آخرین مزیت های کایرون نیستند. سالن با نمای بیرونی ماشین سازگار است. داخلی بسیار کسل کننده از نظر سبک، انبوه راه حل های جالب را خوشحال می کند. به گفته سازندگان، دکوراسیون داخلی بر اساس اصل “راحتی و آرامش” است. همه چیز برای ایجاد احساس راحتی در راننده انجام می شود: برای این منظور کنسول مرکزی و پانل ابزار به شکل بسیار غیر معمول ساخته شده اند. ساده ترین مدل کایرون دارای ABS، کیسه هوای دوگانه، کنترل آب و هوا، آینه های برقی و شیشه های برقی است. و اگر گرانترین تجهیزات را انتخاب می کنید، علاوه بر تمام مزایای ذکر شده، می توانید از یک چرم داخلی، سنسور باران، یک سیستم کنترل خودکار نور، یک سیستم پایداری دوره و صندلی های جلو برقی استفاده کنید. در صورت درخواست، کایرون می‌تواند به سیستم حفاظت از واژگونی فعال مجهز شود که به جلوگیری از واژگونی خودرو کمک می‌کند، و همچنین سیستم فرود کنترل فرود در تپه.

مشخصات باتری کایرون : باتری ماشین کایرون، باتری 90 آمپر در قالب D31 است. بهترین نوع باتری 90 آمپر این ماشین، باتری سیلد اسید است که دارای نگهداری آسان، تکنولوژی تولید به روز، سطح کیفیت بالا است.

باتری 90 آمپر سیلد اسید ماشین کایرون، در بهترین سطح کیفیت در کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری در برند های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. این دو کارخانه از قدیمی ترین و معتبرترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه هستند که همیشه تلاش داشته اند تا بهترین باتری ها را تولید کنند و تا به امروز هم موفق به انجام این امر شده اند و همیشه با تولید باتری های با کیفیت موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده اند.

 

باتری 90 آمپر سوزوکی


تعویض باتری کایرون

احتمالاً زیاد به باتری ماشین خود فکر نمی کنید. این قطعه در گوشه ای قرار گرفته است، از فضای اصلی زیر کاپوت وسیله نقلیه شما فشرده شده است، بی سر و صدا به کار خود ادامه می دهد. یعنی تا زمانی که صدای سخت موتور خود را در تلاش برای روشن شدن بشنوید یا صدای کلیک وحشتناک بدون پاسخ از طرف موتور را بشنوید، توجهی به آن نخواهید کرد.

حقیقت این است که باتری شما بخش مهمی از عملکرد خودرو شما است. ما دقیقا می دانیم که باتری شما چقدر برای موتور خودرو شما اهمیت دارد. به همین دلیل است که ما دینام و باتری شما را به عنوان بخشی از بازرسی جامع چند نقطه ای در هر بازدید سرویس به هنگام تعویض باتری، رایگان آزمایش می کنیم.

چه چیزی باتری خودرو را را بسیار خاص می کند؟

نیرویی که باتری شما فراهم می کند جرقه واقعی است که باعث می شود ماشین شما به کار بیفتد و با کمک دینام ماشین شما آن را در حال کار نگه می دارد. وقتی از کار بیفتد، وسیله نقلیه شما مطلقاً هیچ کاری انجام نمی دهد زیرا راه اندازی نمی شود.

سیستم الکتریکی ماشین شما ساده و در عین حال پیچیده است. باتری ماشین شما حاوی انرژی شیمیایی است. این انرژی شیمیایی با چرخاندن کلید به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. این انرژی الکتریکی به استارت خودرو ارسال می شود، که انرژی الکتریکی را از طریق شمع ها توزیع می کند و سیلندرهای موتور شما را مشتعل می کند. اکنون انرژی الکتریکی شما به انرژی مکانیکی تبدیل شده است. مانند جادو، ماشین شما در حال کار است.

دینام را در نظر بگیرید، دستگاه هوشمندی که برق تولید می کند. این بخشی جدایی ناپذیر از چرخه انرژی در عملکرد وسیله نقلیه شما است. انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و سپس به انرژی مکانیکی موتور شما تبدیل می شود که ماشین شما را به حرکت در می آورد. در این مرحله، دینام از طریق یک سیستم کمربند و قرقره وارد حلقه می شود.

دینام شما انرژی مکانیکی را دوباره به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. پس از تبدیل، دینام این برق را برای ذخیره به باتری می فرستد. دایره کامل شد و به همین دلیل است که باتری شما به سادگی پس از یک هفته از بین نمی رود.

چه چیزی باعث خرابی باتری یا دینام می شود؟

بیش از نیمی از خرابی های خودرو را می توان در باتری خراب ردیابی کرد. این لزوما به این معنی نیست که شما به باتری جدید احتیاج دارید. بسیاری از مردم به اشتباه معتقدند که علت اصلی خرابی باتری نقص سازنده است، اما این درست نیست.

عادات رانندگی: به احتمال زیاد عادات رانندگی شما مشکل ساز است. این بدان معنا نیست که شما راننده بدی هستید. این بیشتر در مورد فرآیند شیمیایی طبیعی است که باتری ها متحمل می شوند. اگر مسافت های کوتاهی را رانندگی کنید، به خصوص در ترافیک سنگین، این می تواند به سولفاته شدن کمک کند، که محصول جانبی طبیعی فرآیند شارژ مجدد است. هر چه رانندگی کوتاه تر باشد، سولفاته شدن بیشتری رخ می دهد. رانندگی طولانی تر سولفاته کمتری تولید می کنند و باتری شما را شارژ کامل می کنند.

هوای سرد: هوای سرد دزد دیگری در شب است که قدرت باتری شما را می دزدد. علم ثابت کرده است که باتری شما در دمای حدود یخ زدگی بیش از 30 درصد ضعیف تر است. این عدد در صفر درجه تا 60 درصد دو برابر می شود. اگر باتری شما در حال حاضر به خطر افتاده است، احتمال خرابی آن در هوای سرد بسیار بیشتر است.

دینام ضعیف و یا خراب:دینام شما همچنین می تواند باعث از کار افتادن باتری شما شود. دینام به سادگی یک ژنراتور است که الکتریسیته ساکن را که از یک مکانیسم داخلی ایجاد شده است می گیرد و آن را به سیستم الکتریکی شما ارسال می کند. دینام ها بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند، اما به مرور زمان فرسوده می شوند.

خطای انسانی: اگر تا به حال چراغ‌های خود را یک شبه روشن گذاشته‌اید، می‌دانید که این به چه معناست. باتری شما دینام ندارد وقتی موتور کار نمی کند آن را دوباره شارژ کند، بنابراین چراغ ها روی باتری خالی می شوند تا زمانی که برق باقی نماند. مجموعه ای از کابل های جهنده یا کیت پرش با باتری می تواند شما را به کار وادار کند. اگر دینام شما خوب باشد، باتری دوباره شارژ می شود.

اکنون اگر باتری خودروتان خراب شده است و می خواهید تعویض باتری کایرون انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

97 24 85 77 – 021


قیمت باتری سانگ یانگ کایرون

برای بررسی قیمت باتری ساگ یانگ کایرون خود باید موارد زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید به درستی قیمت باتری را مورد بررسی قرار دهید.

تاریخ تولید باتری: تاریخ تولید باتری، بیانگر سلامت و یا فرسودگی باتری است، به این شکل که اگر باتری دارای تاریخ تولید جدید باشد، از سلامت کامل برخوردار است و اگر باتری دارای تاریخ گذشته باشد، فرسوده شده است.
گارانتی باتری: گارانتی باتری ضامن اصالت و بالا بودن سطح کیفیت باتری است. باتری ای که بی کیفیت باشد، هرگز ارزش گارانتی شدن را ندارد، بنابراین باتری ای که دارای گارانتی تعویض است قطعا از سطح کیفیت بالایی برخوردار است.

کارخانه های سپاهان باتری و صبا باتری، باتری های خود را توسط نمایندگان خود در سراسر کشور، همراه با تاریخ تولید جدید و گارانتی تعویض با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

برای اطلاع از قیمت باتری سانگ یانگ کایرون خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خرید باتری کایرون

باتری ماشین از بی خطرترین قطعات خودرو است که می تواند به راحتی ملکرد صحیح داشته باشد اگر به آن آسیب نرسانید!

باتری را سفت نگه دارید. حرکت و لرزش زیاد می تواند به اجزای داخلی آسیب برساند که منجر به اتصال کوتاه و از بین رفتن باتری می شود. مطمئن شوید که باتری خود را با گیره های مناسب نگه دارید. اگر باتری بسته نشده باشد و به یک دست انداز بزرگ برخورد کنید، مجبور به ترمزگیری شدید، یا در صورت تصادف، خطر اتصال باتری به فلز اطراف و ایجاد آتش سوزی وجود دارد. همچنین از سفت شدن بیش از حد گیره ها خودداری کنید، زیرا خطر آسیب به خود باتری را دارید. بنابراین شما می توانید با نصب اشتباه باتری، به آن آسیب برسانید.

باتری خود را تمیز نگه دارید. مطمئن شوید که بالای باتری تمیز، خشک و عاری از ذرات یا جرم است. یک باتری کثیف می تواند از روی کثیفی روی بدنه تخلیه شود و باعث اتصال کوتاه شود که منجر به از دست دادن شارژ می شود. پایانه های باتری نیز به مرور زمان خورده می شوند. ابتدا آنها را با جدا کردن کابل ها تمیز کنید و داخل کانکتورها و بیرون پایانه ها را با مقداری آب جوش تمیز کنید.

اگر از این موارد مطلع نبوده اید و می خواهید به دلیل خرابی باتری خودروتان، خرید باتری کایرون انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و خرید خود را ثبت کنید. با خرید از امداد رسان باتری می توانید از مزایای ما بهره مند شوید.

ارسال باتری، نصب باتری و تست سلامت دینام ماشین به صورت رایگان توسط کارشناسان ما، از مزایای خرید از امداد رسان باتری است.

*شما می توانید سوالات و نظرات خود را، در کادر دیدگاه انتهای صفحه، با ما به اشتراگ بگذارید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید*

تلفن تماس:

97 24 85 77 – 021

باتری کایرون با قیمت مناسب

تست باتری سانگ یانگ کایرون

ارسال و نصب رایگان باتری کایرون

اهمیت باتری کایرون در خودرو چیست؟ چرا این قطعه نیاز به تعویض دارد؟

باتری کایرون سیلد اسیدی از سلول هایی تشکیل شده است که دارای سرب خالص در طرف مثبت و الکترودهای دی اکسید سرب در سمت منفی می باشند. وقتی این فلزات با اسید سولفوریک ترکیب می شوند ، واکنش شیمیایی ای ایجاد می شود و به دنبال آن انرژی در باتری کایرون تولید می شود. جریان ایجاد شده به شما کمک می کند موتور خودرو را راه اندازی کنید و در صورت نیاز به استفاده از لوازم الکترونیکی در زمان خاموش بودن دینام، از تجهزیات برقی شما پشتیبانی می کند.

روزی که ماشین شما روشن نشود، می توانید احتمال دهید که واکنش بین این صفحات و الکترولیت به درستی صورت نمی گیرد و عملکرد باتری کایرون شما مختل شده است. احتمالاً باید در طول عمر وسیله نقلیه خود یک یا دو بار باتری خودرو را تعویض کنید زیرا در اثر عواملی همچون گرما و شارژ و تخلیه مکرر، قدیمی یا فرسوده می شود. یک باتری کایرون خالی می تواند یک دردسر واقعی باشد، به خصوص اگر نتوانید کابل های باتری به باتری خود را پیدا کنید و از کار و برنامه های خود عقب بمانید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پراید

97 24 85 77 – 021

 

انتخاب باتری مناسب کایرون چقدر در طول عمرش موثر است؟

اگر در آب و هوای بسیار گرم زندگی می‌کنید یا زمستانی سرد غیرمعمول را تجربه می‌کنید، ممکن است بیشتر از آنچه توصیه می‌شود، باتری کایرون خود را تعویض کنید. بررسی سلامت باتری کایرون می تواند به شما کمک کند که بفهمید باتری شما فرسوده شده است یا نیاز به رسیدگی بیشتر دارد. شما می توانید با اطمینان از داشتن نوع باتری مناسب با اثرات سخت آب و هوا بر روی باتری کایرون خود مبارزه کنید. وقتی نوبت به خرید باتری جدید می رسد، باتری را پیدا کنید که به طور خاص برای آب و هوای شما طراحی شده است. آیا نمی دانید باتری خود را از کجا تهیه کنید؟ کافیست با کارشناسان امداد رسان تماس برقرار کنید تا شما را راهنمایی کنند.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری رانا

97 24 85 77 – 021

 

هنگام خرید باتری کایرون جدید به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

باتری کایرون در شرایط ایده آل تا 4 سال عمر می کند. با این حال، برخی از عوامل مانند نوع وسیله نقلیه، عادات رانندگی و شرایط آب و هوایی بر مدت زمان ماندگاری باتری بر روی خودرو تأثیر می‌گذارند. اگر باتری شما به عمر مفید خود رسیده است، باید به فکر جایگزینی باشید.

خرید باتری مناسب برای خودرو آسان به نظر می رسد، با این حال ممکن است با توجه به تعداد تولیدکنندگان باتری خودرو در ایران، در انتخاب گزینه مناسب در دوراهی باشید. دانستن اینکه هنگام خرید باتری کایرون به چه نکاتی باید توجه کنید، به شما  کمک خواهد کرد، برای نمونه لازم است در انتخاب قالب و آمپر مناسب خودرو دقیق باشید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری هوندا سیویک

97 24 85 77 – 021

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments