باتری موهاوی

خرید باتری کیا موهاوی 6 سیلندر

خرید اینترنتی باتری مناسب ماشین کیا موهاوی 6 سیلندر

باتری فابریک ماشین کیا موهاوی 6 سیلندر ، باتری 70 آمپر پایه بلند در قالب D26 و ولتاژ 12 می باشد که توسط شرکت خودروسازی کیا بر روی ماشین نصب می شود ، شما می توانید با انتخاب باتری مورد نظر در لیست زیر اقدام به خرید باتری مناسب ماشین کیا موهاوی 6 سیلندر خود بکنید که این باتری ها در شرکت های معتبری مانند سپاهان باتری و صبا باتری تولید و عرضه میش شوند که دارای خدمات گارانتی توسط نمایندگان خدمات پس از فروش ، نصب و ارسال رایگان می باشند . مشتریان عزیز توجه داشته باشید که در ماشین های کیا موهاوی ، باتری ماشین موهاوی 8 سیلندر با 6 سیلندر آن با یک دیگر متفاوت است و باید آمپر و قالب باتری مناسب تهیه فرمایید .

باتری 70 آمپر سوزوکی ، باتری 70 آمپر اوربیتال سیلور ، باتری 70 آمپر صبا باتری

شماره تماس جهت سفارش باتری :

97 24 85 77 – 021

باتری اوربیتال وان قرمز موهاوی
خرید باتری تویوتا کرولا با قیمت جدید
باتری سپاهان کیا موهاوی

 

باتری موهاوی 6 سیلندر با قیمت مناسب

تعویض باتری کیا موهاوی 6 سیلندر

باتری موهاوی 6 سیلندر با ارسال و نصب رایگان

در چه صورتی باید به فکر تعویض باتری موهاوی باشیم؟

ممکن است نشانه‌هایی  وجود داشته باشد که زمان تعویض باتری موهاوی شما فرا رسیده است. اگر هر یک از این علائم هشدار دهنده را مشاهده کردید، باید باتری خود را  بازرسی و آزمایش کنید. یکی از این نشانه ها این است که عمر باتری بیشتر از دو یا سه سال است، در این جا ممکن است نیاز به تعویض باتری موهاوی داشته باشید.

زمانی که ماشین شما برای مدت طولانی رانده نمی شود، باتری موهاوی شما دچار دشارژ عمیق می شود و این موضوع می تواند در بلند مدت شما را مجاب به تعویض باتری موهاوی کند. اگر ماشین شما فقط برای سفرهای کوتاه استفاده می شود نیز احتمالاً باید تعویض باتری موهاوی را زودتر از موعد انجام دهید و چرا که در این صورت باتری خودرو شارژ کامل را دریافت نمی کند و در دراز مدت طول عمر باتری موهاوی کاهش پیدا می کند.

سولفاته هایی که در اطراف پایانه های باتری جمع می شود، می تواند بسیار برای باتری خودرو شما کشنده باشد و در صورتی که خوردگی ها و سولفاته های باتری زیاد شوند باید به فکر تعویض باتری موهاوی باشید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری جک J5 و باتری هایلوکس

97 24 85 77 – 021

 

چرا در سرما ممکن است باتری موهاوی تحت فشار قرار بگیرد؟

شرایط آب و هوایی نامناسب می تواند کاهش طول عمر باتری موهاوی شما را به همراه داشته باشد. دمای سردتر می تواند باعث شود که باتری شما مقدار زیادی از شارژ خود را برای روشن کردن موتور خودرو از دست بدهد، چرا که در این حالت روغن موتور خودرو سفت شده و باتری باید موهاوی شما انرژی بیشتری را صرف کند تا بتواند خودرو را به کار بیاندازد و اگر این انرژی از دست رفته به خوبی جبران نشود باتری موهاوی با کاهش طول عمر رو به رو خواهد شد.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری سمند

97 24 85 77 – 021

 

چگونه بفهمیم باتری موهاوی ما نشت اسید دارد؟

اگر درب موتور خودرو خود را باز کردید و متوجه بوی تخم مرغ فاسد شدید، لازم است باتری موهاوی خود را بررسی کنید. همانطور که از نام آن پیداست، باتری های سیلد اسیدی مخلوطی از آب و اسید سولفوریک پر می شوند و ممکن است این محلول به هر دلیلی از باتری به بیرون نشت پیدا کند و نتیجه همین بوی بود باتری خواهد بود.

بسیار مهم است که نشت باتری را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل اصلی و تاثیر گذاری بر روی طول عمر باتری موهاوی ، متوقف کنید. اگر بوی قوی “تخم مرغ فاسد” را استشمام کردید، به دستگاه خود نگاهی بیندازید، فورا خوردگی اطراف پایانه های باتری را بررسی کنید چرا که  این یک نشانه رایج از نشت اسید سولفوریک است.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پژو 206

97 24 85 77 – 021

 

روشن گذاشتن چراغ های خودرو چه تاثیری بر طول عمر باتری موهاوی شما دارد؟

یکی از موارد احتمالی که بر روی طول عمر باتری موهاوی شما تاثیر گذار خواهد بود، این است که چراغ جلوی خودرو خود را روشن بگذارید. بسیاری از وسایل نقلیه جدید دارای چراغ های جلو هستند که پس از مدت زمان مشخصی خاموش می شوند اما اگر خودروی شما این ویژگی را ندارد، ممکن است چراغ‌های جلو تا زمانی که آن‌ها را خاموش نکنید یا تا زمانی که باتری خودرو به طور کامل تخلیه نشود، روشن بمانند. عادت کنید قبل از خروج از خودرو حتماً چراغ ها و سایر لوازم الکترونیکی خودرو را چک کنید و از غیر فعال بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. اگر باتری موهاوی شما مدام در حال دشارژ شدن است، لازم است تست برق دزدی را در خودرو خود انجام دهید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری پراید

97 24 85 77 – 021

 

از اهمیت شارژ کافی برای داشتن باتری موهاوی سالم خبر دارید؟

برای جلوگیری از دشارژ شدن باتری موهاوی ، باید موتور ماشین خود را حداقل هفته ای یکبار برای مدت زمان مناسب و کافی روشن کنید. اگر قصد سفر طولانی به خارج از شهر را دارید، یک دوست یا یکی از اعضای خانواده شما می تواند با راه اندازی اتومبیل شما و رانندگی با این خودرو به مدت 10 تا 15 دقیقه به حفظ شارژ باتری موهاوی شما کمک کند.

در صورتی که این کار را انجام ندهید احتمالا زمانی که از مسافرت بر می گردید، با یک باتری موهاوی خسته و دشارژ رو به رو خواهید شد. در این حالت لازم است باتری خود را تست کنید و ببینید که باتری دشارژ شده یا خراب شده است. در صورتی که باتری خراب بود، نیاز به خرید یک باتری جدید دارید.

 

باتری سایر خودرو ها : باتری تالیسمان

97 24 85 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments