صبا باتری

نمایندگی صبا باتری

نمایندگی صبا باتری ، امداد رسان باتری با بیش از ۷ سال سابقه درخشان از نمایندگان برتر کارخانه باتری سازی صبا باتری می باشد. شما می توانید خریدی مطمئن و با کیفیت با امداد رسان باتری داشته باشید.

کارخانه صبا باتری از قدیمی ترین کارخانه های تولید باتری در ایران و خاورمیانه است و تنها کارخانه تولید باتری در بخش دولتی است. این کارخانه تلاش داشته است تا باتری های با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد.

شرکت امداد رسان باتری، از نمایندگان رسمی کارخانه صبا باتری می باشد، که تمام باتری های خودرویی و باتری های صنعتی را با بالاترین سطح کیفیت و با احترام در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

ارسال باتری صبا

امداد رسان باتری به عنوان نمایندگی کارخانه صبا باتری در شهر تهران، باتری مناسب خودرو شما را به صورت رایگان برایتان ارسال می کند و باتری را بر روی خودروتان نصب می کند. ارسال رایگان باتری به تمام نقاط شهر تهران مانند فرشته، سعادت آباد، میرداماد و … امکان پذیر است.

همچنین ارسال باتری یو پی اس صبا نیز به تمامی مناطق ایران امکان پذیر است و باتری های سفارش داده، در کمترین زمان توسط بابرای منتخب شما، برایتان ارسال می شود.

خرید باتری صبا

  1. خرید آنلاین باتری ماشین از صبا باتری
  2. خرید باتری با کیفیت بالا از نمایندگی صبا باتری
  3. باتری ماشین با ارسال و نصب رایگان از نمایندگی صبا باتری
  4. گارانتی و خدمات پس از فروش از نمایندگی صبا باتری

شما می توانید باتری خودرو و یا باتری یو پی اس مورد نیاز خود را از امداد رسان تهیه کنید، تا بتوانید باتری را با تاریخ تولید جدید، بسته بندی کارخانه، گارانتی معتبر کارخانه و قیمت مناسب خریداری کنید.

نگهداری از باتری صبا

باتری صبا در خودرو شما منبع اصلی تامین انرژی است که به ماشین شما اجازه راه اندازی موتور  می دهد. باتری صبا نیز مانند همه باتری های خودرویی دیگر در برخی مواقع از بین می رود اما می توان با شارژ مناسب و شرایط نگهداری خوب، طول عمر باتری صبا را افزایش داد و از تخلیه بیش از حد باتری جلوگیری کرد. برای نگهداری از باتری صبا باید به خاطر داشته باشید باتری را از آب و هوای بسیار گرم یا بسیار سر دور نگه دارید، آن را مرتباً با آب جوش و اسفنج تمیز کنید و ولتاژ باتری دائم تحت کنترل داشته باشید تا باتری صبا به طور ناگهانی از بین نرود.

اگر به یاد داشته باشید که تعویض باتری صبا را در زمان مناسب انجام دهید، می توانید خود را از مشکلاتی که ممکن است در اثر داشتن باتری صبا فرسوده به سراغ شما بیاید دور کنید. در صورتی که در نگهداری کردن از باتری صبا محتاط و دقیق باشید، می توانید از نهایت طول عمر مفید باتری بر روی خودروتان استفاده کنید. باتری صبا از نوع سیلد اسیدی، نیاز به مراقبت های ساده ای مثل برسی بصری باتری، تمیز کردن پایانه ها و سر باتری های باتری و برسی نحوه صحیح اتصال کابل ها به باتری است.

۰۳.۰۲.۱۶ : حداقل یک بار در هفته برای مدت زمان طولانی با خودرو خود رانندگی کرده تا از خالی شدن بیش از حد باتری جلوگیری کنید و مجبور به تعویض باتری زودتر از موعد مقرر نشوید. باتری خود را بعد از اینکه در جاده های پر دست انداز رانندگی کردید بررسی کنید، زیرا ضربه ها می توانند اتصالات باتری را شل کنند. اطمینان حاصل کنید که پایانه ها و محفظه های باتری ماشین شما تمیز و عاری از خاک، گرد و غبار و شن نگه داشته می شوند. با برسی این موارد در رابطه با باتری می توانید طول عمر باتری خودرو خود را افزایش داده و از خرابی زود هنگام باتری جلوگیری کنید.

 

باتری واریان

نصب باتری صبا مناسب بر روی خودرو

اگر باتری صبا که بر روی خودرو خود دارید قدیمی است، خودرو شما اغلب تمایلی به استارت زدن ندارد. در این صورت متوجه می شوید که موتور خودرو به آرامی شروع به کار می کند و هنگامی که خاموش می شود، هیچ یک از چراغ های داخلی به طور عادی کار نمی کنند. اگر باتری قدیمی را تعویض کنید و از باتری صبای مناسب بر روی خودروتان استفاده کنید، می توانید از دردسر های ناشی از داشتن باتری صبا فرسوده دوری کنید. استفاده از باتری مناسب صبا بر روی خودرو کمک می کند بتوانید طول عمر بیشتری از باتری دریافت کنید. دقت کنید باتری که بر روی خودرو خود دارید نشد اسید نداشته باشد، اسید اتصالات باتری و سایر قطعات داخل وسیله نقلیه شما را خورده می کند در صورت مشاهده ی نشت اسید در باتری صبا ، سریعا اقدام به تعویض باتری و استفاده از باتری صبا ی مناسببر روی خودرو خود کنید.

 

باتری اوربیتال سیلور

 

تعویض صبا باتری

نمایندگی باتری صبا

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

قیمت باتری صبا

باتری خودرویی صبا باتری

باتری باتری ۱۲ ولت یو پی اس

باتری یو پی اس صبا

باتری یو پی اس صبا باتری یکی از برترین تولیدات کارخانه صبا باتری است، که می توان از آنها در صنایع متفاوتی استفاده کرد.

باتری یو پی اس صبا در ولتاژ های ۲ ، ۶ و ۱۲ دارای طیف وسیعی از آمپر های متفاوت است که با توجه به این دو پارامتر می توان کاربرد آنه را مشخص کرد، اما به طور کلی می توان گفت از باتری یو پی اس صبا باتری می توان در مواردی مانند ارگان های زیر استفاده کرد:

  • باتری بیمارستانها
  • باتری مخابرات
  • باتری پالایشگاه ها
  • باتری دوربین مداربسته
  • باتری سیستم های امنیتی

۱۹۰۹۰۱ : برای خرید باتری یو پی اس صبا باید اطلاعات فنی مناسب داشته باشید تا بتوانید باتری مناسب و مورد نیاز خود را خریداری کنید که لازمه اصلی این خرید داشتن اعداد میزان مصرف برق مورد نیاز شما در مجموعه تان است و مورد دوم که اهمیت دارد، مدت زمانی است که می خواهید از برق باتری یو پی اس استفاده کنید. در نتیجه شما می توانید با کارشناسان نمایندگی باتری صبا تماس بگیرید و نیاز خود را مطرح کنید، تا مناسب ترین باتری را در تعداد مشخص به شما معرفی کنند و شما را برای خرید موفق راهنمایی کنند.

علائم داشتن باتری صبا معیوب

علائم مختلفی وجود دارد که نشان می دهد باتری صبا شما ممکن است نیاز به بررسی توسط یک تکنسین متخصص داشته باشد. به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که موتور کندتر از حد معمول می‌چرخد و زمان بیشتری روشن شدن ماشین شما طول می‌کشد، این می‌تواند هشداری باشد که باتری صبا شما در شرف از بین رفتن است. این به طور معمول فقط یک یا دو بار قبل از از بین رفتن باتری اتفاق می افتد، بنابراین آن را نادیده نگیرید. اگر هنگام چرخاندن کلید در موتور صدای کلیک شنیدید، به این معنی است که قدرت کافی برای چرخاندن موتور وجود ندارد و برای حرکت باید آن را به سرعت برسی کنید.

ساختار باتری صبا

باتری خودرو پاوربانک خودرو است. باتری مستطیل شکل و جعبه ایخودرو شما، انباری برای قدرت وسیله نقلیه شما برای راه اندازی موتور و حفظ شارژ است. در ظاهر، باتری ماشین فقط شبیه یک بلوک پلاستیکی خسته کننده است و در بالای آن برخی اتصالات وجود دارد اما این پوسته بیرونی پلاستیکی کاملاً با دوام و معمولاً مقاوم در برابر اسید است، تا از عملکردهای داخلی پیچیده و مواد داخل آن که جادو می کند محافظت کند. داخل باتری محلول شیمیایی (اسید سولفوریک) و لایه هایی از صفحات سرب و دی اکسید سرب است که با اسید واکنش می دهند و انرژی ایجاد می کنند.

خرید باتری مناسب برای خودرو

برای اینکه باتری خوب کار کند باید خوش ساخت و جوان باشد. برای اطمینان از خرید باتری با کیفیت بالا، شهرت و رتبه بندی آن در صنعت را بررسی کنید. وقتی نوبت به باتری خاصی می‌رسد که مد نظر دارید، مطمئن شوید که یک باتری با تاریخ تولید جدید دریافت می‌کنید، زیرا باتری‌ها با گذشت زمان، حتی در انبار، قدرت خود را از دست می‌دهند. به عبارت دیگر، خرید باتری ماشین از فروشگاه هایی که تعداد فروش کمی را در سال دارند، احتمالاً ایده خوبی نیست. در حالت ایده آل، شما می توانید باتری را تهیه کنید که کمتر از شش ماه سن داشته باشید.  در این صورت می توانید از طول عمر مفید بالای باتری بر روی خودرو بهره مند شوید.

شارژ باتری خودرویی از نوع قابل نگهداری 

آیا می توانم از آب لوله کشی برای شارژ باتری قابل نگهداری خودرو خود استفاده کنم؟
نه. اگرچه استفاده از منبع آب لوله کشی ممکن است آسان باشد، افزودن آن به باتری قابل نگهداری ایده خوبی نیست حتی اگر در شرایط اضطراری قرار داشته باشید. آب لوله کشی حاوی مواد معدنی است که باعث تسریع خوردگی – کاهش عملکرد و عمر باتری می شود. همیشه از آب مقطر یا غیر معدنی برای شارژ باتری های قابل نگهداری استفاده کنید. در این صورت می توانید مدت زمان بیشتری از باتری خودرو خود استفاده کنید.

۹۷ ۲۴ ۸۵ ۷۷ – ۰۲۱

طول عمر باتری خودرویی

باتری های خودرویی به طور معمول دارای طول عمر ۲.۵ الی ۳ سال هستند، که بسته به شرایط نگهداری باتری و طرز استفاده شما از آن، این مدت زمان متغیر است.

برای حفظ طول عمر استاندارد باتری خودرو خود به عوامل زیر توجه داشته باشید:

دمای اطراف باتری

تمیز بودن باتری و سر باتری ها

محکم بودن اتصالات

باتری ماشین خود را از بین محصولات صبا باتری تهیه کنید …

برخی از صاحبان وسایل نقلیه جدیدتر گزارش می دهند که باتری های نصب شده در کارخانه ممکن است دو تا سه سال عمر کنند، بنابراین تصور نکنید باتری شما سالم است فقط به این دلیل که این سومین زمستانی است که ساکن خودرو شماست. به طور خلاصه، اگر عملکرد یک یا چند چیز در وسیله نقلیه شما که با برق کار می کند عجیب و غریب است، به احتمال زیاد به این دلیل است که باتری قدیمی ضعیف شما شروع کم کاری کرده است. اگر باتری تازه و سالم نیست، تعویض آن می تواند از سردردهای بیشتر جلوگیری کند، به خصوص قبل از ورود به فصل زمستان که فشار بر روی باتری ها دو چندان می شود. باتری صبا می تواند مقرون به صرفه ترین و قابل اعتماد ترین گزینه برای تعویض باتری خودرو شما باشد.

 

باتری ۲ ولت OPZS اسیدی ساکن

باتری ۲ ولت سیلد اسیدی ساکن